Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Balandžio » 21

Konspirologija: Kas vyksta užkulisiuose?

(Paranormal) Viena iš labiausiai jaudinančių ir svarstomų pranešimų šiandiena yra aptikti taip vadinami judantys gyviai apsauginėse medicininėse kaukėse Kinijos gamybos, kurias priverstinai verčia mus dėvėti vietinės valdžios  marionetės.

Kad tai tiesa, gali įsitikinti net su paprastu mikroskopu, ar  pakankamai didinančiu telefono objektyvu. Tad tai nėra jokia paslaptis. Grupė žmonių norintys gauti atsakymus kas tai yra, surinko pinigus ir kreipėsi į atitinkamas laboratorines instancijas, kurios turi galimybes gana tiksliai ištirti tuos gyvius, matomus medicininių kaukių paviršiuje ir besiaktyvuojantys nuo šilumos kvėpuojant.

Keliuose nepriklausomuose vienas nuo kito tyrimuose, buvo nustatyta, jog judančios dalelės kaukėse yra ne kas kita, kaip „morgelono siūlai“, žinomi iš chemtrail, purškiamo mums ant galvų arsenalo. Kitaip sakant, tai atitinkama nano fibra nežemiškos kilmės struktūra (nano-vamzdeliai aliuminio pagrindu)  Visa tai patikrinta spektrinės analizės būdu. Rezultatai atitinkami „nano pluoštas“.

Tačiau tai tik pusę tyrimo. Kita dalis turi nustatyti koks tų vamzdelių užpilas slepiasi jų viduje.O tai jau sudėtingesnis, reikalaujantis daugiau kruopštumo, atsargumo, bei laiko. Nes tai, kas yra viduje, pakankamai pavojinga pačių tyrėjų atžvilgiu, jų sveikatai, todėl niekas nenori rizikuoti. Visa tai labai rimta ir profesionalu, nes už kai kurie iš tų tyrėjų pečių buvo  kariniai laipsniai, bei darbas karinėse struktūrose.

Iš visos tos gautos informacijos išvada tokia, kad žemėje tokių technologijų oficialiai neegzistuoja ir negali būti. Tai nežemiškos kilmės nano technologijos ir apie ką puikiai žino bet juris mikrobiologas, bei zoologas. Bet kuris save gerbiantis žmogus, besidomintis ir suprantantis gyvybės evoliucijos eigą gamtoje ir jos degradaciją. Todėl galima drąsiai teigti, kad „morgelono plaušeliai“ žemėje neegzistuojanti technologija. Metaliniai vamzdeliai neegzistuoja gyvuose kūnuose ir neatsiranda savaime.

Jei rimčiau tyrinėti tuos judančius plaukelius, tai mes pastebėsime kad tai metaliniai dariniai, viename gale kurių įtaisytas absoliučiai tikslus atitinkamo dažnio elektromagnetinių bangų radio imtuvas, o kitame tokio metalinio laidelio gale, ne kas kita bet nano baterija sudaryta iš urano mikro dalelės.

Na ir pagrindinė tokio tyrimo išvados esmė tame, kad štai tokios dirbtinos struktūros, patekusios į mūsų organizmus, turi potencialą taip vadinamai savireplikacijai, (savaiminiam pasidauginimui). Žinoma net kokiuose organuose tai vyksta aktyviausiai ir prie kokių sąlygų tai vyksta geriausiai. Ir tai tik išorinės tų struktūrų dalies savybės, jau nekalbant apie jų vidinį užtaisą, kokios ten programos sudėtos dar tik bus ištirtas artimiausiu metu.

Suprantu, jog tai liūdina ir baugina dalį skaitytojų, kas taip pat yra vienas iš tikslų žmonių sekinimui tų technologijų pagalba, ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai veikti. Štai čia vėl labai svarbus ir reikšmingas momentas. Kai žmogus išsigąsta ir pradeda bijoti, slegiamas to, štai tada viso tos „gėrybės“, patekusios į mūsų vidų dar labiau aktyvuojasi ir pradeda veikti sparčiau.

Tačiau, jei visa tai sužinojęs žmogus supranta esmę ir išlaiko savyje šviesų protą bei mastymą be baimės, nusiteikimą į šviesos galutinę pergalę kas be nutiktų, pasikrauna kas dieną pozityvumu, tai tas susikaupęs per kvėpavimą su kauke „juodasis gėris“, nustoja veikti, kitaip sakant, konservuojasi. Na ir žinoma, tada jį galima ir pašalinti su įvairiomis gomeopatinėmis „švarinimosi „ priemonėmis.

Visa tai pakankamai gerai ištirta ir užfiksuoti fiziniai rezultatai. Yra visa eilė žmonių, sugebančių nuskaityti tokio pobūdžio informaciją iš informacinio žemės lauko. Dar galima pridėti, pavadinsime taip, vieno išminčiaus, gyvenusio prieš 2000 metų žodžius: „...stebėkit viską, visą tą siaubą kuris jus sups nebijodami to, kas bus, tik iškentėję viską iki pabaigos išsigelbės...“

Didžiausias pasaulyje konteinerių laivas „Ever Given“ iš „Evergreen“ dėl didelio vėjo ir smėlio audros užplaukė ant seklumos (oficiali versija) Koks buvo tos dienos oras? Ar taip nutiko anksčiau? Kokia buvo priežastis: oro sąlygos ar techniniai sutrikimai? Kiek laiko prireikė atnaujinti navigaciją sąsiauryje 2017 m. - kelias valandas. 2021 m. - stebi visas pasaulis. Įsilaužta į navigacijos sistemą - pasirinkta ideali vieta avarijai? Dabar plačiau. Pradėsime nuo to, kam jis priklauso ir kodėl užstrigo būtent tada, kada buvo naudingiausia tai padaryti.

Slaptas  Gilaine Maxwell „vyras“ yra pasaulinės kompanijos „SHIPPING“ (žmonių srautas) generalinis direktorius. "Nuo praėjusių metų technologijų kompanijos" CargoMetrics "generalinis direktorius Scottas Borgersonas yra susijęs su Gislan Maxwell, kurią valdžios institucijos suėmė liepos pradžioje."

Bostone įsikūręs kiekybinis rizikos draudimo fondas „CargoMetrics Technologies“ užsitikrino privataus kapitalo milžinės „Blackstone“, investuotojo Paulo Tudoro Joneso, „Google“ įkūrėjo Erico Schmidto, Izraelio laivybos magnato Idano Oferio ir „Maersk Tankers“ finansinę paramą. Pentagono  darbo grupė (susieta su Jungtine specialiųjų operacijų vadaviete) rado įrodymų, kuriuos galima nagrinėti (perduoti Gynybos departamentui) ir kurie parodė, kad pasaulinės prekybos žmonėmis koordinavimas buvo išplėstas į didžiulę duomenų bazę, kurioje yra visi įmanomi veiksniai apie žmogaus gyvenimą (pvz., giminystė, DNR, genetiką ir tt.), įskaitant medicininius įrašus. Ar dar yra klausimų kuo užsiima „Evergreen“?

„Evergreen“ struktūros pavadinimas kaip savotiškas štampas, viską paaiškinantys tiems, kas rimtai tyrė „dangaus džiaugsmo“( chemtrails) struktūras. Kas tai yra, lengvai susirasite patys internete, arba mano straipsnyje „Saulės žybsnis“. „Evergreen“  viena iš struktūrų, kurios vadovaujančios galvos sėdi būtent FTB.  Ir tai nėra jokia paslaptis, sąmokslo teorija, ar konspirologija. Viskas oficialu ir atvira, kaip ir tai, kad FTB turi savo oro, bei jūrų laivyną, užsiimantį „prekyba ir kelionėmis“ . Iš esmė tai perdaryti ir pritaikyti purškimui Boing 707 ir laivai, panašaus tipo kaip ir šis užstrigęs tankeris, gabenantis, chemines medžiagas chemtrailams, ginklus ir „dingusius“ žmones prekybai. Mažai kas žino tikrą FTB galią.

Ir kai tik buvo paskelbta, jog šios struktūros laivas užstrigo, tapo aišku dėl kokių priežasčių. Tiesą sakant, Evergreen jau seniai garsėja tarptautine prekyba žmonėmis, o JAV kariuomenė šiame regione buvo „mokymų misijoje“ atsitiktinai?  Kaip manote? Atsitiktinumų kare nebūna.

Tankeris Ever Given kompanijos „Evergreen“ su savo gabenimo konteineriais kovo 23–29 dienomis uždarė Sueco kanalą. „Evergreen“ taip pat priklausė „Walmart“ ir „Clinton Foundation“.  O kuo užsiėmė Klintonų klanas manau visiems irgi aišku, prekyba žmonėmis, o tiksliau vaikais, tame tarpe ir per įvairias labdaros ir slaugos organizacijas, tokias kaip „Motinos Terezės“ (angelo iš pragaro, bet apie tai atskiras straipsnis)

Tuo metu kai tankeris sėdo ant seklumos,„Evergreen“ jau pilotavo Aljansas, po  to kai laivo „Microsoft“ programinės įrangos skylės leido SSP (slaptoji kosminė programa) pozityviai daliai nulaužti laivo programinę įrangą, perimti valdymą ir paleisti jį ant seklumos. Taip pat yra liudijimų netoliese pakrantėje gyvenančių žmonių, kurie teigia, kad atitinkamu momentu trumpam buvo atsijungusi visa elektromagnetinė namų įranga. O tai įvyksta tada, kai nukreipiamas tikslingas ir galingas elektromagnetinis impulsas, išjungiantis viską aplink, tame tarpe ir laivo valdymo įrangą. Kas yra užfiksuota.

Konspirologija, Deep State, giluminė valstybė

EVERGREEN vežė iš prekybos žmonėmis parduotus vaikus ir masinio naikinimo ginklus, chemines medžiagas chemtrail. Daugelis kitų laivų, kuriuos užblokavo konteinerinis laivas, irgi turėjo ginklus, kad galėtų pradėti karą Viduriniuose Rytuose. Ginklus musulmonams ketino perduoti Izraelio Mosadas. Giluminė valstybė prarado 400 milijonų dolerių per valandą, o laivai maždaug savaitę stovėjo be darbo.

Prisidengiant tamsa (dalis Sueco kanalo buvo patamsinta „Google“ žemėlapiuose  tiksli sritis, kurioje buvo konteinerinis laivas), Aljansui pavyko išgelbėti 1 000 prekybos žmonėmis aukų, laikomų Evergreen gabenimo konteineriuose. Vaikai specialiais medicinos laivais buvo išsiųsti į reabilitacijos centrus. Jiems teks dar gydytis, įskaitant ir psichologinę pagalbą.

Konspirologija, Deep State, giluminė valstybė

Daugeliui gali iškilti klausimas, kodėl tai buvo daroma „slapčia“, netikėtai, o ne oficialiai, pasinaudojant policijos ir teisėsaugos pajėgomis? Pirma, kaip jau pastebėjote patys, didžioji teisėsaugos sistemos dalis korumpuota ir tarnauja Cabal. Antra, buvo pasirinktas pats optimaliausias šiai dienai ir patikimiausias variantas iš visų galimų. Ir jei taip įvyko, vadinasi kitaip ir negalėjo įvykti. Toks variantas garantavo operacijos slaptumą ir netikėtumą, kas padėjo atitinkamai sugaudyti visus reikalingus asmenis taip sakant su nusikaltimo įrodymais ir niekam nepavyko nusimuilinti į šalį. Priminsiu jog tai vis tik buvo FTB galinga sistema, galinti iškrėsti pačių netikėčiausių dalykų, nes ji dar pakankamai stipri ir buvo numačiusi atitinkamas ginybos priemones. Tačiau pasipriešinimo judėjimo operacija, susijusi su vaikų gelbėjimu ir ginklų konfiskavimu, praėjo gana sklandžiai ir operatyviai, su kuo gali juos ir mus pasveikinti, bei palinkėti  dar didesnių pergalių kovoje su Cabal ir TKK struktūrų likučiai.

„Pasipriešinimo judėjimas“ pranešė, kad artimiausiomis savaitėmis šviesos jėgos (teigiami ateiviai) pradės naikinti kvantinę pirminę anomalija, tiesiogiai susijusią su žmogaus implantais, kurios milžiniškas kiekis, pradės valyti visus Akašos įrašus, saugomus sluoksniais aplink planetos paviršių, energija atspindinti visus neigiamus žmonijos praeities įvykius.

Šviesos pajėgoms pavyko išvalyti praktiškai visą „Chimera Archon Group“ kosminį laivyną ir daugumą jų požeminių bazių, išskyrus tuos, kurie yra susiję su „Cabal“ infrastruktūra paviršiuje. „Chimera“ vis dar dalyvauja DARPA ir per DARPA planuoja sukurti naujos kartos biočipus, skirtus naudoti vakcinose, nes jie nori atnaujinti senus „Siemens“ biočipus, kuriuos dabar turi didžioji dauguma žmonių. Nauji biočipai bus pagrįsti kelių milimetrų skersmens hidrogelio pagalve, kurią kūnas atpažįsta kaip savo audinį ir jo neatmes, o tikroji 50–100 mikrometrų mikroschema bus įterpta į hidrogelį ir kontroliuos biocheminį kūno aktyvumą. Numatoma, kad jis galės prisijungti prie priekinėje smegenų skiltyje esančios pagrindinės „Siemens“ biočipo dalies, kurį didžioji žmonijos dalis gavo per skiepijimo kampanijas nuo 1940-ųjų pabaigos iki 2000-ųjų pradžios ir per gaiviuosius gėrimus. Naujasis biočipas vis dar kuriamas ir šiuo metu nėra esamose vakcinose.

Šviesos jėgos sutrukdė „Cabal“ įtraukti mikroschemas į šiuo metu siūlomas vakcinas. Pasipriešinimo judėjimas dabar pranešė, kad laboratorijoje išbandė kai kurias dabartines Covid vakcinas ir nerado didesnių nei 50 mikrometrų mikroschemų (mažiausias darbines mikroschemas) Tai nereiškia kad galima skiepytis. Kas ištyrė net klasikinių vakcinų sudėtį ir šalutinį poveikį, supranta kodėl.

Daugelis žmonių nesuvokia, kad mikroschemas galima įsinešti ne tik su vakcinomis, bet ir maistu bei gėrimais, kai kuriomis egzotinėmis technologijomis - ir oru, kuriuo visi kvėpuoja. Padėtis su mikroschemomis ir valdymo technologijomis yra sudėtingesnė ir neturėtų apsiriboti vien tik specifinėmis vakcinomis. Daugkartinės vakcinacijos kampanijos, maistas, kurį žmonės valgo kasdien - mikroschemas galima suleisti bet kuriuo metu ir žmonės niekada tiksliai nežinos, kada tai įvyks. Ir tik šviesos jėgos pastaraisiais metais ne kartą sužlugdė tokius planus.

Eterinėse ir astralinėse plokštumose, netoli planetos paviršiaus, Šviesos jėgos taip pat valo neigiamas esybes, kurios vis dar engia žmoniją. Trilijonai ir trilijonai šių subjektų vis dar egzistuoja ir turi būti pašalinti kartu su neigiamomis eterinėmis skaliarinėmis technologijomis, kad įvyktų prasmingas lūžis.

Planetos paviršiuje tamsios jėgos vis dar valdo energijos tinklą per karus ir skerdžiant gyvūnus:

https://agnvegglobal.blogspot.com/2021/03/ley-lines-and-loosh.html

Kai pandemijos planai palaipsniui žlunga, „Cabal“ nori išprovokuoti naują pasaulinį karą: 

https://brucewilds.blogspot.com/2021/03/bidens-ukrainian-putin-push-may-lead-to.html

Prieš dvi savaites plejadiečiai  susisiekė su aukščiausia Rusijos kosmoso pajėgų vadovybe ir suteikė jiems strateginės informacijos Putinui. Keista, kad šis kontaktas nutekėjo į alternatyvias žiniasklaidos priemones: 

https://www.veteranstoday.com/2021/03/29/secret-space-war-xiii-alien-partners-tell-putin-dont-worry-weve-got-your-back-2014/

Plejadiečiai pranešė, kad įvykus visuotiniam karui Ukrainoje, jie gali išprovokuoti visiškos informacijos atskleidimo bylų plitimą per Rusijos žiniasklaidą ir netgi rizikuoti viešai parodyti nedidelę savo laivyno dalį.

Ukrainai ir Viduriniams Rytams vis dar reikia padėti išvengti padėties nevaldymo: MEDITACIJA TAIKAI VIDURIUOSE RYTUOSE IR UKRAINOJ

Technika tokia pati kaip ir Sirijos atveju, laikas taip pat, plačiau rasite nuorodoje po žemėlapiu 

Konspirologija, Deep State, giluminė valstybė

https://www.welovemassmeditation.com/2021/03/urgent-meditation-for-peace-in-syria-every-4-hours.html

Žiniasklaida sąmoningai cenzūruoja visą informaciją apie padėtį Ukrainoje, nes „Cabal“ nori visus nustebinti staiga iš niekur kilusiu karu. Tačiau istorija nuteka:

https://www.zerohedge.com/geopolitical/us-army-raises-europe-threat-level-potential-imminent-crisis-ukraine-russia-fears

Kova dėl planetos išlaisvinimo tęsiasi.

"- Daryk tai, ką privalai ir tegul bus kas būna “. Nėra ko bijoti, išskyrus vieną dalyką - tuščią, be tikslo nugyventą gyvenimą. Kai pamatai tiesą, tavo iliuzinis pasaulis subyra. Viskas, kuo tikėjai ir žinojai - viskas ištirpsta.

Laikui bėgant vienas dalykas tampa akivaizdus - visas gyvenimas yra tarsi viena nuolatinė iliuzija, kurią sistema užtempia ant akių ir verčia mus žaisti pagal jos taisykles, tikėti jos dėsniais ir elgtis taip, kaip liepia. Kol nepasakysi STOP! Kol nustojate bijoti nesuprantate, kad viskas, kas iš tikrųjų turi vertę, yra meilė, atsakomybė, sąžinė ir tiesa.

Išsiveržęs iš sistemos tampi to žaidimo, tos iliuzijos, į kurią visi įrašyti, stebėtojas. Bet tai tau nebeturi įtakos, kai atgimstate naujai, jūsų nebevaldo baimė, o veda tiesa ir meilė.

Supraskite iliuzinį baimės pobūdį, elkitės sąžinės ir tiesos vedami. Tada jūsų gyvenimas nebebus toks, koks buvo anksčiau, jis bus užpildytas tokiomis ryškiomis spalvomis, kad viskas, kas buvo anksčiau, atrodys tik egzistencija. Naujas gyvenimas tik prasideda!

Tad linkiu nenusiminti šiuo morališkai sunkiu ir atrodančiu niūriu realybės momentu, išlaikyti optimizmą ir pozityvumą. To mums linki ir visi SKP veteranai dalyvaujantys atskleidime, kuris iš dalies pateikiamas ir šiame tinklapyje. Jūs esate planas! Skleisdami tiesą, mes dalyvaujame žmonijos pabudime ir pasirenkame laisvės ir teisingumo naudai.

Taikos ir ramybės.

Tekstas perpublikuojamas iš šviesos keliu

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 08:28 Melas apie COVID-19 vakcinas ir herpesą – ką reikėtų žinoti?
Kasdien naršydami socialiniuose tinkluose galėjote susidurti su antrašte, sakančia kažką panašaus į „herpesas galimai susijęs su vakcina nuo koronaviruso“. Kiti naujienų pranešimai teigia, kad herpesas gali būti „naujas šalutinis vakcinos poveikis“. Būkite tikri, vakcinos nuo koronaviruso tikrai nes...

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 11:39 Dilgėlių sriuba su kiaušiniu ir bulvėmis

Kiekvienais metais bent kelis kartus privalau išsivirti dilgėlių sriubos. Kažkaip esu įsitikinusi, kad tuose žaliuose lapeliuose yra labai daug vitaminų bei naudingų medžiagų mano organizmui. Kiek jų išlieka išvirus sriubą nėra aišku, bet aš tikiu, kad lieka, tad gaminu, valgau ir šeimą vaišinu.<...

Skaityti daugiau