Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 24

Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos

Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Šiek tiek pasūdyta kava yra ne tik stipresnio skonio, bet taip pat turi ir kitokių privalumų, rašoma homegrounds.co. Tad į puodelį kavos įberkite ketvirtadalį šaukštelio druskos ir džiaukitės šia nauda.

Sumažina kartumą

Pagrindinis druskos komponentas natris neutralizuoja kartumą. Taip atsitinka todėl, kad skonio receptoriai vietoj kartumo reaguos į sūrų skonį. Taigi, natris kartumą nuslėps net efektyviau nei cukraus, mat jis tik šiek tiek užmaskuoja, o druska neutralizuoja.

Druska tarsi blokuoja kartų ir rūgštų skonį, todėl ji dažnai dedama į maisto produktus, kad jie būtų skanesni“, – nurodo dietologė Clare Thonton-Wood.

Pagerina vandens kokybę

Kartais kavos aparate ar virdulyje vanduo gali pasenti. Kad ir kokia aukštos kokybės bus jūsų kava, naudojant pasenusį vandenį, skonis tikrai susigadins. Žiupsnelis druskos gali pagerinti vandens kokybę, taip pat kava taps šiek tiek tirštesnė.

kava, druska, gėrimai, mityba

Sustiprina skonį ir pakeičia cukrų

Druska tikrai pagerins kavos skonį jį sustiprindama. Be to, jei norite sumažinti vartojamo cukraus kiekį, druska bus puikus pakaitalas. Žinoma, tai nepadarys jūsų kavos saldžios, tačiau padės išsaugoti naudingas medžiagas, tad kava bus sveikesnė.

tv3.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau