Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 28

Atsargiai! Kiniškas česnakas kenkia sveikatai

Ne paslaptis, koks sveikas yra česnakas. Bet tai taikoma tik česnakams iš mūsų pačių sodo, o ne importuojamiems kinams. Kaip jį atskirti, skaitykite toliau ...

Jau seniai griaudėja šlovė česnakui, kaip puiki priemonės imuninei sistemai stiprinti, peršalimo prevencijai ir gydymui. Česnakuose yra antioksidantų, kurie teigiamai veikia kraujotakos sistemą ir širdies veiklą. Be to, šis nuostabus produktas gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.

Yra žmonių, kurie česnakus augina savo sode ir gali būti tikri, kad jų česnakai yra kokybiški ir ekologiški. Bet vis tiek dauguma jį perka ...

Česnako žala gali būti dar didesnė už jo naudą, jei perkate iš Kinijos importuotą produktą. O statistika rodo, kad šiandien kiniškas česnakas sudaro 80% viso parduotuvėms ir prekybos centrams tiekiamų produktų kiekio, kuris kartais randamas turguose.

Jis atrodo baltas, tvirtas, lengvas ir visiškai negenda. Įdomu kodėl? Ar kinai išmoko auginti šią kultūrą geriau nei kiti?

Atsakymas paprastas ir liūdnas. Iš tikrųjų toks česnakas yra apdorojamas kenksmingomis cheminėmis medžiagomis, kurios neigiamai veikia žmogaus sveikatą.

Kiniškas česnakas nepajuoduoja, nepūva, išsilaiko ilgai. Čia stebuklai! Norint pasiekti šį efektą, jis yra apdorojamas chloru. Pirma yra patraukli produkto išvaizda, o jo saugumas žmonėms – paskutinėje vietoje.

Atrodo, kad šis česnakas - etalonas. Visos galvos yra ne tik tos pačios spalvos, bet net ir to paties tono. Tai turėtų kelti nerimą. Juk neįmanoma tokių išauginti natūraliomis sąlygomis.

Naminius žieminius česnakus galima laikyti iki žiemos pabaigos. O atvežtus iš Kinijos - iki vasaros pabaigos. Tai būtų buvę neįmanomą, jei jis nebūtų apdorotas cheminėmis medžiagomis, kuriais konservuoja produktus, ypač maleino hidrazitu.

Kad vabzdžiai ir bakterijos nesidaugintų česnakuose, kurie eksportuojami į trečiojo pasaulio šalis, kinai jį apdoroja metilbromidu.

Kiniškas česnakas taip pat niekada nedygsta, o tai yra keista. Ilgai pagulėję šiltoje patalpoje, mūsų svogūnai ir česnakai pradeda augti. Tas pats nutinka ir su rūsiuose laikomomis bulvėmis. Priešingu atveju visa tai tiesiog pūna. Tačiau naudojant kinišką česnaką nei vienas, nei kitas nevyksta, nes jis buvo paveikiamas gama spinduliuotės.

Reikia pripažinti, kad mūsų žemės ūkis, taip pat naudoja pesticidus. Bet jie žino ribą, kada reikia sustoti, yra sertifikuoti ir nelegalių preparatų nevartoja.

Kiek pelninga kinams, leisti pinigus perdirbant česnaką su visokiais nuodais, spręskite patys. Kasmet eksportuojamas vis didesnis šio produkto kiekis. Didėja česnako derlius, taip pat padidėja  ir pinigų už pardavus.

Kaip atskirti kiniškus česnakus nuo naminių? Kiniški yra labai lengvi, be galo. Atrodo tobulai, visos galvos yra viena prie vienos. Ir pagrindinis išorinis bruožas yra tai, kad jų šaknys yra visiškai nupjautos.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 20:54 Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
whistleblower working in a hospital has stepped forward to reveal a “planned coronavirus crisis” in medical facilities. The whistleblower – a nurse from Florida – exposed the plot in a now-viral video.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau