Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 17

Kodėl lėktuvai ir paukščiai vis dažniau matomi kabantys ore?

Viena iš labai populiarių vaizdo įrašų talpinimo temų ilgą laiką, buvo, taip vadinami „trukdžiai Matricoje“, kurių esmė, danguje kabantys daiktai (lėktuvai, paukščiai), tokie patys objektai gatvėse (žmones, automobiliai), atsirandančių objektų iš niekur ir išnykstančius į niekur.

Minia žiūri vaizdo įrašus, komentuoja, aptarinėję specialiuosius efektus, kaip taip galima padaryti ir panašiai. Tačiau niekas niekada nebandė susisteminti šiuo „netikrus įrašus su specialiaisiais efektais“ ir „optines iliuzijas“, kaip dažnai bandoma įvardinti.

Žinoma, man sunku viską surasti ir susisteminti kiek jų yra, tačiau, kažką noriu ir parodyti apie ką eina kalba ir kaip jūs manote tai tikra, ar kaip minėjau aukščiau apgaulė? Pradėkime nuo paukščių.

Dabar lėktuvai. Kadangi vaizdo įrašu yra labai daug, o puslapis yra vienas ir daug skaitytojų įkelia svetaine telefonu, apsiribosime nuorodomis į vaizdo įrašą, nes čia svarbiausia ne tai, kas yra vaizdo įraše, o tai, kad tokių vaizdo įrašų yra BEPROTIŠKAI DIDELIS KIEKIS.

Video – 01
Video – 02
Video – 03
Video – 04
Video – 05
Video – 06
Video – 07
Video – 08
Video – 09
Video – 10
Video – 11
Video– 12
Video – 13
Video – 14
Video – 15
Video – 16
Video – 17
Video – 18
Video – 19
Video – 20
Video – 21
Video – 22
Video – 23
Video – 24
Video – 25

Retkarčiais žmonės bando analizuoti tokius vaizdo įrašus. Jie paima vieną įrašą, palygina su orlaivio greičiu, dydžiu, skirtingais orientyrais, ima vėjo greičio paklaidas – bet 250 km/h, bet vis tiek nesigauna.

Be to, 250 km/h – tai lėktuvo nusileidimo greitis, jei žemesnis lėktuvas jau galima sakyti krenta, o tuo tarpu artėjant prie oro uosto matomi „kabantys“ lėktuvai, kai greitis yra 400 km/h, ir dideliame aukštyje, kur greitis turėtų būti dar didesnis. Joks „priešingas vėjas“ čia nesuveikia, nes 100 km/h vėjelis – tai uraganas, raunančius medžius su šaknimis, tačiau medžiai su šaknimis niekur neskraido.

Dar įdomesni vaizdo įrašai su paukščiais, kurie nejuda, plasnoja vietoje ir matomi iš labai arti, tačiau niekas iš tikrųjų nežino, kaip visa tai paaiškinti. Techniškai tokį stebuklą galima padaryti vaizdo įrašų redaktoriumi, betgi šimtai žmonių neužsiiminės tokiais dalykais vienu metu?  Koks tikslas „gadinti“ laisvo laiko tam? Dėl 100 peržiūrų, vaizdo įrašą vis tiek kažkas nukopijuos ir autorius nieko neuždirbs, net jei ir nufilmuotų gyvą ateivį.

Ir aš tik kalbu apie vaizdo įrašus su lėktuvais ir paukščiais, bet tiek pat vaizdo įrašų pasirodo su atsirandančiais ir išnykstančiais objektais, vaizdo įrašai su kokiais poltergeistais ir vaiduokliais. Kai kurią dalį galima paaiškinti klastotėmis, kartais tai netgi visiškai akivaizdu, vis dėlto lieka kita dalis, kurios paaiškinti negalima jokiomis klastotėmis. Vis dėlto labai norėčiau paaiškinti.

Dažniausias, kas vyksta vaizdo įrašuose, paaiškinimas – „trukdžiai Matricoje“. Tokiu atveju kažkas su Matrica nutinka ir viskas griūna, netrukus net drambliai skraidys.

Antras galimas paaiškinimas – vyksta lokaliniai pasaulio pakitimai. Techniškai manoma, kad laikas visur teka tuo pačiu greičiu, kad gravitacija visur yra daugiau ar mažiau pastovi, bet kas važiavo ir tikrino kiekvieną kvadratinį metrą? O planetoje šių kvadratinių metrų yra gana daug. Tuo pačiu metu yra daugybė įrodymų apie tai kas nutinka ne taip. Tarkime, eina žmogus, o paskui staiga dingo ir po dvidešimt metų atsirado. Arba niekada negrįžo. Beje, Matricoje , taip pat tai nutinka žaidimuose pačiuose kraštuose ar gale.

Galiausiai trečiasis paaiškinimas, taip pat gana logiškas, leidžia manyti, kad vaizdo įrašų autoriai nėra tikri. T.y. visą turinį į YouTube arba didžiąją jos dalį sukuria dirbtinis intelektas, jis taip pat siunčia įvairius personažus į televizorių – kaip tai daroma, palyginimui geras filmas „Generation P“. Galite pažiūrėti šį filmą:

Kuris iš trijų variantų yra teisingas, tikrai nežinau, galbūt yra ir ketvirtoji, ar penktoji versija – pavyzdžiui, kažkokia „daugialypė transformacija su perėjimu į kitą dimensiją“. Nepaisant to, galime tvirtai pasakyti: jei pasaulis eis ta pačia kryptimi, netrukus mūsų laukia dideli stebuklai, todėl stebėkime kas dedasi pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 19:51 Šeivamedžio uogų uogienė padės nuo ligų

Mano kieme jau seniai auga didelis krūmas Juodauogis šeivamedis. Jo žiedus aš renku gydančiai arbatai nuo kosulio, o uogas naudoju, kad kompotai būtų sodresnės spalvos.

Skaityti daugiau

30.05.2020 laikas 11:49 Kaip Greitai Pasveikti Peršalus?
Šaltuoju metų periodu ir ne tik dažnas susiduria su peršalimo ligomis, kurias dažniausiai sukelia virusai. Šiuo metu žinoma maždaug 200 peršalimo ligas sukeliančių virusų. Šaltuoju metų laiku daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, kur būna daugiausia žmonių....

Skaityti daugiau