Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 5

Kodėl moteris, kuri įdeda į vyrą širdį ir sielą, lieka be nieko

Kodėl moteris, kuri įdeda į vyrą širdį ir sielą, lieka be nieko

"Kuo daugiau įdėsi, tuo greičiau jis tave paliks."

Daugelio žmonių galvose gajus įsitikinimas, kad geriems žmonėms visada nesiseka, o niekšai viską lengvai gauna. Pinigus, sėkmę ir meilę. Prisiminkite devintąjį dešimtmetį, kai knygynai buvo pilni bestselerių: "Vyrai myli kales. Kaip būti kalė per 10 dienų". Šios brošiūros buvo parduodamos kaip karštos bandelės.

Įdomu: Koks vyras tinka šeimai sukurti?

Visi norėjo gauti slaptų žinių, kaip išlaikyti vyrą ant trumpo pavadėlio. Arba bent jau įsitikinti, kad po metų jis nepaliks.

Mano draugės mama mums visada sakydavo: "Neįdėkite savo širdies ir sielos į vyrus, jie to neįvertina. Kuo daugiau įdėsi, tuo greičiau jis tave paliks.

Galėjai ginčytis su mano mama. Ji buvo du kartus išsiskyrusi ir, žinoma, piktinosi visa vyrų gimine.

Mums, mergaitėms, atrodė, kad jai tiesiog nesisekė. Bet mums būdavo kitaip, kaip pasakoje. Gyvensime ilgai ir laimingai.

Dvi mano pažįstamos paliko savo vyrus. Ir štai paradoksas - šios merginos yra tobulos žmonos. Jos keldavosi 5 val. ryto, gamindavo pusryčius, maitindavo šaukštu ir lygindavo marškinius. O vakare - karšta vakarienė ir kivirčas. Jei būčiau vyras, pats būčiau jas vedęs.

Įdomu: Kodėl vyras tampa abejingas savo žmonai: 5 dažniausiai pasitaikančios priežastys

Bet... jos buvo paliktos. Ir vėl suveikia tas dėsnis - kuo daugiau duodi, tuo mažiau gauni. O šeimose, kur žmonos nekreipia dėmesio į vyriškus marškinius ir desertą prie arbatos - viskas gerai, santuokinis gyvenimas tęsiasi.

Galbūt brošiūros nemelavo. Ir ar tikrai vyrai nori kalės?

"O, žiaurus padaras, tavo grožis

Mane tuo labiau žavi, kuo šaltesnė esi", - rašė prancūzų poetas Bodleras.

Bet jei iš prigimties esu ne būtybė, o kambarinė katė, šilta ir švelni, ar dabar turiu apsimetinėti?

Ilgai galvojau apie šį reiškinį ir priėjau prie tokios išvados. Su vyrais sekasi ne šaltoms moterims, o normalioms, adekvačioms moterims, kurios savo meilės nepaverčia gyvenimo darbu, o vyras - šviesa lange, savo stabu.

Meilė, kuri verčia jus jaustis taip, tarsi ketinate išsitraukti širdį iš krūtinės ir įdėti jam į delną, yra ne norma, o patologija.

Įdomu: Kodėl pritraukiame pačius netinkamiausius?

Vyrams nereikia tiek daug meilės ir tiek daug dėmesio. Tai lozungas, kuris nuskandins jūsų meilės laivelį dar prieš jam įplaukiant į buitį.

Jausmai turi būti ne tik abipusiai, bet ir subalansuoti. Priešingu atveju viena energija tiesiog pradės išstumti ir engti kitą.

Atminkite, kad viena dainininkė dainavo: "Mano milžiniškos meilės užtenka mums abiem".

Būtent to, jos manymu, pakako. Iš tikrųjų vyras bėgs nuo jos, nes norės taip pat jausti, o ne imti kilogramus, tonas jos dėmesio.

O kai vyras pabėga nuo tos, kuri jam prieš kojas paklojo kilimą ir pabarstė jį rožių žiedlapiais, mes nuoširdžiai pykstame ir nesuprantame tokio sprendimo. Kaip jis galėjo palikti tokią moterį? Kur jo akys? Kur dar jis galėtų rasti tokią moterį?

Atsakymas paprastas. Jam tokios nereikia. Jam reikia harmonijos santykiuose, deguonies ir kibirkšties, o ne akmens ant kaklo.

Kartą viena mano draugė verkė mano akivaizdoje ir sakė, kad jos meilė vyrui tokia stipri, tokia stipri, kad ji pasirengusi net tarnaite dirbti jo namuose, kad tik galėtų jį pamatyti porą kartų per savaitę.

Įdomu: Ko nedaryti santykiuose su vyru

Aš jai pasakiau, baksnodamas pirštu į jos skruostą, kad tai visai ne meilė, o tuštuma, kurią reikia užpildyti valia ir pasididžiavimu. Kitaip ji greitai sutiks būti jo durų kilimėliu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau