Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 1

Koks vyras tinka šeimai sukurti?

Koks vyras tinka šeimai sukurti?

Jaunai merginai sunku žinoti, koks vyras būtų geras vyras ir tėvas jos vaikams. Nereikėtų iš karto sutikti tuoktis, jei jaunuolis jums patinka vien dėl to, kad jis patrauklios išvaizdos. Šeimos gyvenimui tai nėra per daug svarbu. Atkreipkite dėmesį į jaunuolio elgesį.

Jei jūsų išrinktasis prieš vestuves elgiasi blogai, nesitikėkite, kad jis pasikeis jūsų įtakoje. Iš karto atmeskime vyrus, kurie nesugeba gyventi normalaus šeimyninio gyvenimo:

 • nesveiką gyvenimo būdą;
 • psichopatus, kurie agresyviai elgiasi su moterimis;
 • pavydūs, kontroliuojantys vyrai;
 • nebendradarbiaujantys "mamytės berniukai";
 • šykštūs egoistai;
 • šykštūs, savanaudžiai ir šiek tiek kaupikai.

Nė vienas iš šių jaunuolių ateityje nebus pataisytas dėl mylimos merginos, todėl nepasmerkite savęs kančioms ir laiko švaistymui veltui.

Kokios yra būsimo vyro savybės?

Neieškokite idealaus "princo", nes jie taip pat turi išpūstus reikalavimus moterims. Geriau atkreipkite dėmesį į geraširdžius vaikinus, linksmus, gebančius pajuokauti apie save ir neslepiančius savo trūkumų. Prieš užmegzdama rimtus santykius, turėtum atidžiau įsižiūrėti, išsiaiškinti, su kokiu vyru turi reikalą.

 1. Būtina susipažinti su vaikino tėvais. Atkreipkite dėmesį į jo tėvą, kaip jis moka užsidirbti pinigų, kaip elgiasi su žmona, ar jie gerbia vienas kitą. Toks pat požiūris laukia ir tavęs.
 2. Pastebėk, ar tavo išrinktajam rūpi tu, tavo sveikata, tavo komfortas ir gerovė, ar jis taip pat elgsis šeimoje.
 3. Paklausk vaikino apie jo ketinimus ir darbo perspektyvas. Gerai, jei jaunuolis moka kurti karjerą, aprūpinti būsimą šeimą ir atsakingai žiūri į darbą bei šeimyninį gyvenimą.
 4. Išsiaiškinkite, ar vaikinas ketina turėti vaikų, juos auginti, padėti studijuoti ir gyventi. Jo ketinimų rimtumą lemia jo požiūris į būsimus vaikus.
 5. Išsiaiškinkite, ar tarp jūsų yra abipusis supratimas, ar galite atvirai kalbėtis su partneriu.
 6. Aptarkite finansinius klausimus, išsiaiškinkite, kaip leisite pinigus, išsiaiškinkite, ar būsimasis vyras neketina gyventi Jūsų sąskaita.

Jei vyras nuoširdžiai atsakys į visus Jūsų klausimus ir patvirtins, kad yra rimtai nusiteikęs, galite susituokti ir kurti bendrą gyvenimą nekreipdami dėmesio į tokias smulkmenas kaip išmėtytos kojinės ir neatidarytos dantų pastos tūbelės.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau