Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 1

Kodėl vyras tampa abejingas savo žmonai: 5 dažniausiai pasitaikančios priežastys

Kodėl vyras tampa abejingas savo žmonai

Kodėl vyras tampa abejingas savo žmonai? Anksčiau viskas buvo gerai, bet dabar jis šaltas kaip ledkalnis. Ekspertai teigia, kad yra penkios dažniausios priežastys.

Po vedybų vyras būdavo meilus ir mandagus, tačiau nepraeina daug laiko ir jis tampa šaltas, abejingas, irzlus ir žmonos nebelaiko trokštama moterimi. Specialistai įvardijo 5 dažniausias priežastis, kodėl vyras tampa abejingas savo žmonai.

Nr. 1 Kūdikio atsiradimas.

Žinoma, problemų šeimoje sukelia ne pats kūdikis, o tai, kokia moteris tampa kūdikiui atėjus į pasaulį.

Ir tai nenuostabu. Gimus kūdikiui, moteris tampa motina ir pamiršta, kad ji yra ir žmona.

Motinystės instinktas yra labai stiprus, ir jis priverčia moterį pamiršti viską, išskyrus savo kūdikį. Visą dėmesį ji skiria kūdikiui, pamiršdama savo vyrą. O vyras negali to suprasti ir negali prie to priprasti.

Be to, jauna mama tiesiog neturi pakankamai laiko pasirūpinti savimi, o jos kūnas po gimdymo neatrodo taip patraukliai kaip anksčiau.

Grįžęs namo jos vyras dažnai mato pavargusią, susigūžusią moterį su maišeliais po akimis. O tokia moteris nesukelia geismo, ypač jei ji nebėra tokia švelni ir mandagi jam.

Sprendimas: pasitelkite į pagalbą močiutes, tetas, drauges ir kitas giminaites; įspėkite vyrą apie sunkų laikotarpį ir paprašykite pagalbos bei atlaidumo; nepamirškite savo sutuoktinio ir palepinkite jį moterišku dėmesiu.

Nr. 2 Virtimas niūria žmona

Prie to prisideda senos šlepetės, senas chalatas ir nuolatinė kritika.

Iš gero gyvenimo moteris tokia netampa. Paprastai tai būna neišspręstų problemų, kilusių iškart po vaiko gimimo, rezultatas.

Nepasitenkinimas gyvenimu ir vyro abejingumas gražią moterį paverčia buržuazine teta. Tai užburtas ratas. Moteris nebesijaučia esanti moteris, geidžiama.

Išeitis - susidėlioti savo gyvenimo prioritetus taip, kad ji turėtų laiko lankytis sporto salėje ir rūpintis savo išvaizda, ir pasikalbėti su vyru apie pokyčius jo gyvenime. Paprastai vyrai mieliau valgo pusfabrikačius ir mato gražią, laimingą žmoną nei atvirkščiai.

Nr. 3 Gyvenimas ir finansai

Kodėl vyras tampa abejingas savo žmonai? Dėl problemų, susijusių su finansais ir kasdieniu gyvenimu. Kad ir kaip būtų keista, taip yra.

Viskas gali būti gerai. Tačiau jei šeimoje kyla problemų dėl pinigų, tai sukelia abiejų sutuoktinių nepasitenkinimą, dažnėja ginčai, nes partneriai nepasitiki ateitimi ir net dabartimi, spaudžia kasdienių problemų priespauda, sukelia stresą.

Šiuo atveju abejingumą sukelia stresinė situacija. Problemą galima išspręsti gerinant finansinę padėtį ir abipusę paramą.

#4 Pernelyg didelė žmonos kontrolė

Tai paprastai būna nesaugių moterų bėda ir panašus modelis tėvų šeimoje, kur autoritarinė motina laiko tėvą tarsi pirštinę.

Žmona nori viską žinoti apie vyrą, kontroliuoja kiekvieną jo veiksmą, todėl vyras tampa abejingas savo žmonai. Jis mato ją kaip motiną, o ne partnerę. O kartais net ir kalinę. O tą, kuri kvėpuoja tau į nugarą, sunku mylėti.

Išeitis: rūpinkitės savimi ir ugdykite savarankiškumą. Jei vyras išeina, jokia kontrolė jo nesustabdys. Priešingai, ji jį pastūmės. O savarankiška ir savimi pasitikinti moteris visada žino, kad ji yra geriausia, nes ji tokia ir yra.

#5 Meilės manija

Būna, kad kartais moteris taip myli savo vyrą, kad tai ima ribotis su apsėdimu. Ji nori kiekvieną sekundę praleisti su juo, visur jo klauso, sutinka su juo, ištirpsta jame, perima jo pomėgius. Štai kodėl vyras tampa abejingas savo žmonai - žmona iš esmės išnyksta ir atsiranda jo kopija su sijonu.

Tokia moteris nustoja būti asmeniu, nes visas jos pasaulis suvedamas į meilužį. Viena vertus, ji nustoja būti įdomi, bet, kita vertus, tokia meilė slopina ir riboja abu partnerius. Kiekvienam žmogui reikia savo asmeninės erdvės ir interesų. Tik tada įmanoma partnerystė ir santykiai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau