Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Vasario » 9

Nepatikimi žmonės: kokie Zodiako ženklai nemoka būti draugais?

Draugystė visiems žmonėms reiškia labai daug. Paprastai jie stengiasi palaikyti artimus santykius su aplinkiniais, kurie jiems patinka, kažkam atsiverti, su kuo nors dalytis patirtimi.

Jie nepamiršta įsiklausyti į kitų jausmus, parodyti užuojautą. Toks elgesys gali būti laikomas teisingu, tinkamu, draugišku.

Tačiau ne visiems tas būdinga. Pasitaiko nepatikimų žmonių, nesugebančių būti gerais draugais. . Tai galima pasakyti apie trijų Zodiako ženklų atstovus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo individai meilę jaučia tik sau, tik save laiko jos vertais. Jautis gali su kuo nors bendrauti ir palaikyti santykius tik tam, kad sulauktų pagyrimų ir komplimentų.

Jis nesugeba nesavanaudiškai palaikyti kitą, padėti, užjausti mylimą žmogų. Jautis gali prasidėti tik su tuo, kuris yra pasirengęs užimti antraeiles pareigas, vaidinti šalutinį vaidmenį ir santykiuose duoti daugiau, nei imti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai gali kažkuo susidomėti, tačiau tai įvyks tik pirmajame santykių etape, kai viskas nauja, atrodo unikalu. Ateityje Vandenio elgesys keisis.

Draugui jis neatsivers, viską nuo jo slėps. Šis laisvę mylintis žmogus taip pat nerodys susidomėjimo kitu, nes bus užsiėmęs savo reikalais.

Niekas negalės bendrauti su uždaru Vandeniu, nes jis neskirs reikiamo dėmesio.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai gali būti tik geri pažįstami, bet ne draugai. Mergelė mieliau laikosi atstumo nuo visų, su niekuo neužmezga artimų santykių.

Ji taip elgiasi todėl, kad negali niekuo pasitikėti, kad laiko kitus apsimetėliais, apgavikais, neištikimais. Mergelė bijo nusivilti, patirti išdavystės skausmą, todėl nesileidžia į draugystę su niekuo.

Tačiau aplinkinius ši asmenybė traukia, Jie pastebi, kad Mergelė yra patraukti ir neprarandanti savo orumo. Ją galima mylėti, bet tikėtis tvirtos draugystės su yra neverta.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau