Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Vasario » 12

Kurčnebylis jaunikis pravirko, kai būsima nuotaka pasakė vestuvių dainą

Seniai YouTube atsiradęs australų Elizabet ir Skoto sutuoktuvių įrašas, kuris surinko jau virš 2 mln. peržiūrų. Šis įvykis nutiko paskutinėmis sausio dienomis.

Įraše – momentas, kai nuotaka su prabangia vestuvine suknele juda link jaunikio. O šis laukia jos kartu su kunigu.

Staiga Elizabet sustoja. Visi sutrikę. Skamba muzika. Tai Kristinos Peri – populiarios amerikiečių dainininkės daina. Hitas vadinasi „Tūkstantis metų“. Nuotaka ima rodyti dainos eiles gestų kalba.

Skotas nieko panašaus nesitikėjo! Jo klausa ėmė dingti, kai berniukui buvo 5 metai. O 8-erių jis nustojo girdėti visiškai…

Prieš 2 metus pažinčių tinklapyje vaikinas pamatė Elizabet. Ji turėjo 2 vaikus. Jauna moteris ir vaikinas pamilo vienas kitą, kaip sakoma, iš pirmo žvilgsnio. Ir kad galėtų bendrauti su Skotu, Elizabet nedelsdama ėmė mokytis gestų kalbos.

Prieš vestuves nuotaka paslapčiomis iškalė visus jų su jaunikiu mėgstamos dainos žodžius. „Atliko“ ją rankomis sutuoktuvių momentu.

Skotas buvo toks susijaudinęs, kad nesigėdijo ašarų. Paskui Elizabet pasakojo, kad po vestuvių Skotas bene šimtą kartų žiūrėjo šį video. Taip jis buvo sužavėtas savo žmonos poelgio.

Neįprastą vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei pusė milijono YouTube naudotojų. Elizabet dabar gauna pranešimus iš įvairių pasaulio šalių nuo žmonių, kuriems labai patiko jos poelgis. Ypač ją jaudina laiškai nuo berniukų ir mergaičių su ribotomis fizinėmis galimybėmis tėvų. Jie prisipažįsta Elizabet, kad ji padovanojo jiems viltį, kad jų vaikas irgi galės rasti savo meilę ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau