- 25.07.2020
- 4.0 Reitingas
- 658 Peržiūros
- Komentarai
Šio krizės simptomai - pulsuojantis labai stiprus galvos skausmas vienu metu viršugalvyje, kaktos srityje, nestiprus pykinimas arba vėmimas, regėjimo sutrikimas, galūnių nejautra, sunkumas širdies plote ir silpnumas.
Hipertoninės krizės metu gali atsirasti mikroinsulto požymiai - labai staigus ir stiprus galvos skausmas, kuris vis stiprėja, galvos svaigulys, kai kurių veido dalių tirpimas, silpnumo jausmas kurioje nors galūnėje, gali būti trumpalaikis sąmonės netekimas. Neretai trumpam netenkama sugebėjimo kalbėti.
Prasidėjus hipertoninei krizei būtina kviesti medicininę pagalbą. Galima ant viršugalvio, kryžkaulio ir kelienių uždėti garstyčių trauklapį arba paruošti kojoms pakenčiamai karštą vonelę.
Kol atvyks greitoji pagalba, ligonis turi būti ramybės būsenoje, ypač galva, jam negalima duoti valgyti, gerti, negalima nurengti. Prie galvos ir viršugalvio uždėti pūsles su ledu.
Mėnulis ir mityba
Tas 2 savaites, kai Mėnulis yra didėjimo stadijoje, Žemės gamtoje vyksta stiprus energetinis postūmis. Šiomis dienomis reikia vartoti kaloringesnį maistą, vartoti produktus ir gėrimus, kurie pagreitina maisto judėjimą žarnynu. Tinka maistas, kuris turi mikroflorą - duona, rauginti produktai. Tačiau tuo pačiu metu reikia sumažinti maisto, turinčio balastinių medžiagų vartojimą Tai - daržovės, vaisiai, grūdai. Mitybos pokyčio taškas yra Mėnulio pilnatis. Sekančias 2 savaites, kai Mėnulis mažėja.
vyksta priešingos krypties energetinis poslinkis. Šiuo metu reikia palaipsniui mažinti maisto kaloringumą, vartoti raminančius gėrimus ir produktus, kurie susilpnina maisto judėjimą žarnynu, į racioną įtraukti mažai kaloringus augalinius patiekalus. Labai gerai šiomis dienomis padaryti iškrovą arba net pabadauti.
Kaip kovoti su Mėnulio sukeliamomis problemomis
Mokslininkai seniai įrodė, kad Mėnulio fazės veikia žmogaus savijautą. Esant Mėnulio pilnačiai dažniau pasitaiko nervinių sutrikimų, netenkama dėmesio, kamuoja neramus miegas. Viso to galima išvengti, tik reikia laikytis kelių paprastų patarimų:
Neleiskite, kad imtų skaudėti galvą ar prasidėtų migrena, Tam reikia stimuliuoti atitinkamus taškus. Rankų pirštų galiukus pamerkite į abrikosų aliejų, kuris gerina kraujotaką, ir sukamaisiais judesiais atsargiai pamasažuokite smilkinius.
Sezamo aliejus nuramina ir stiprina nervus. Be to, jis atveria poras ir taip padeda veikliosioms medžiagoms giliau įsiskverbti į odą. Aliejus įtrinamas viso kūno masažo metu po dušo.
Liepžiedžių arbata pašalina nervingumą ir stresą. 2 arbat. šaukštelius liepžiedžių užvirti 1 puoduke vandens, palaikyti 4 minutes, perkošti ir truputį pasaldinti medumi. Gerti po 1 puoduką iki 3 kartų per dieną.
Jeigu yra jautrus skrandis, tai patartina daugiau vartoti pieno produktų -jogurto, kefyro ir t.t. Moksliškai įrodyta, kad pilnaties metu blogiau pasisavinamas saldus, per daug pasūdytas ir riebus maistas.
Gera priemonė nuo nemigos. Reikia po pagalve padėti maišelį, prikimštą džiovintos levandos. Šio augalo aromatas veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai.
Nemigos priepuolius galima pašalinti, pakeičiant sočią vakarienę lengvesniais užkandžiais, be sunkiai virškinamų ir aštrių patiekalų. Anyžių, valerijono, našlaitės arba šeivamedžio užpilai atpalaiduoja ir ramina, paruošia organizmą sveikam miegui.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau