Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2021 » Balandžio » 1

„Meliongalviai“ - šiurpūs personažai iš Ohajo miesto legendų

Ohajo (JAV) miesto legendose pasakojama apie būtybes, kurios vadinamos „meliongalviais“ arba „arbūzgalviais“. Pasakojimai apie susitikimus su jais prasidėjo praėjusio amžiaus septinto dešimtmečio pabaigoje ir iki šiol jie vis dar neprarado aktualumo. Keistos būtybės apibūdinamos kaip žmonės su didžiulėmis, tarsi išpūstomis galvomis.

Meliongalviai sutinkami atokiuose kaimuose Ohajo valstijoje, tačiau kartais sutinkami ir kitose valstijose. Jie sutinkami tose vietose, kur, sprendžiant iš daugybės siaubo filmų, gyvena ypač kraupūs personažai - sulaukėję degeneratai, kanibalai, maniakai su grandininiais pjūklais ir kt. Dažnai melionagalviai sutinkami netoli mažų Kirtlando ir Čardono miestelių. Šios būtybės atrodo gana žmogiškos, jokiu būdu neprimenančios pilkųjų ateivių ar kitų garsių monstrų. Tačiau jų kaukolės yra pernelyg išsipūtusios, kaip ir pacientams, sergantiems hidrocefalija. Kai kuriuose šaltiniuose minima, kad meliongalviai turi nepaprastai aštrius trikampius dantis - kaip ir rykliai.

Su meliongalviais dažniausiai susitinka miškuose keliaujantys turistai ar atsitiktiniai vieniši keliautojai. Pagal vieną versiją melionagalviai yra baisaus medicininio eksperimento rezultatas. Tariamai j šias vietas kažkada atvyko gydytojas Krou, kuris dirbo su našlaičiais. Gydytojas ėmė vykdyti savo beprotiškus eksperimentus su vaikais, o šiems dėl dirbtinai sukeltos hidrocefalijos išaugo galvos. Dėl šios ligos vaikai vienas po kito išprotėjo ir pabėgo į miškus. Pagal kitą versiją, daktaro Krou žmona vaikams jautė gailestį, ji pati padėjo jiems pabėgti ir pasislėpti miškuose. Vieno tokio pabėgimo metu Krou žmona žuvo gaisre, kai vaikai netyčia parvertė žibalo lempą. Pagal šią versiją dabar sutinkami meliongalviai yra arba nelaimingų vaikų, paveldėjusių didžiules kaukoles ir beprotybę, palikuonys, arba jų vėlės, pasmerktos amžinoms klajonėms vietiniuose miškuose.

Meliongalviai, legendos, Mistinės būtybės

Kita legenda apie meliongalvių kilmę taip pat sieja juos su medicina, tačiau šį kartą visa tai susiję su slaptu vyriausybės eksperimentu. Atliekant medicininius eksperimentus žmonių kaukolės padidėjo ne dėl vandens buvimo jose, kaip yra sergant hidrocefalija, bet dėl smarkiai padidėjusio smegenų tūrio. Kaip ir pirmojoje hipotezėje, pacientai kartą pabėgo iš laboratorijos, nes labai norėjo patekti į paprastų žmonių pasaulį. Bet ten jie buvo laikomi monstrais, todėl melionagalviai grįžo į šiuos miškus ir vis dar juose klaidžioja. Tariamai vyriausybė sąmoningai sukūrė ir išplatino daugybę ekscentriškų pasakojimų apie susitikimus su melionagalviais, kad tikroji kankintų žmonių istorija taptų dar viena sąmokslo teorija, kurios šalininkai laikomi keistuoliais. Vienaip ar kitaip, pasak legendos, meliongalviai vaikšto kažkur Ohajo miškuose, misdami vietiniais gyvūnais. Pasakojama, kad kartais šiuose miškuose randama gyvūnų liekanų, o užpuolimo pėdsakai nerodo įprastų šiose vietose gyvenančių plėšrūnų. Meliongalviai yra gana agresyvūs padarai. Naktį jie medžioja ne tik gyvūnus, bet ir žmones. Teigiama, kad išbadėjusios šios būtybės netgi gali pulti viena kitą.

Meliongalviai, legendos, Mistinės būtybės

Pats pirmasis susitikimas su melionagalviu įvyko 1964 m. Grupė paauglių važiavo kažkur automobiliu ir pamatė vyrą su didžiule galva kelio pakraštyje, žiūrintį į juos. Kai paaugliai priėjo prie jo, būtybė puolė į krūmus. Paaugliai nusekė paskui ją į mišką ir išėjo į proskyną, kurioje stovėjo senas namas. Verandoje sėdėjo pagyvenęs vyras ir moteris, aplinkui vaikščiojo keletas meliongalvių. Viskas atrodė taip siurrealistiškai, kad paaugliai paklausė senuko, kas čia vyksta. Senis sakė, kad neįprastos būtybės yra jų vaikai, kurie tokiais gimė dėl radiacijos poveikio. Kadaise jis dirbo branduolinės fizikos mokslininku vyriausybinėje programoje.

Senis pasakojo, kad vyriausybė jiems sumokėjo už tylėjimą ir išvykimą į nuošalią vietą, kur niekas nematys jų vaikų. Senis paprašė paauglių apie juos niekam nieko nepasakoti, tačiau šie negalėjo nepasigirti ir papasakojo savo draugams apie tai, ką matė. Ir kai po kelių dienų visa kompanija vėl nusprendė susirasti tą namą, žvyrkelyje juos staiga sustabdė didelis policijos patrulis, kurį sutikti šioje vietoje buvo keista ir netikėta. Jaunuoliai papasakojo, kur keliauja, tačiau policininkai ėmė juos įtikinėti, jog visa tai yra prasimanymai ir miesto legendos. Tačiau vaikinai nenorėjo grįžti atgal, tada jie buvo sulaikyti ir nuvežti į policijos nuovadą. Jie buvo paleisti tik tada, kai tėvai atėjo pasiimti paauglius, kuriems nebuvo pareikšti jokie kaltinimai. Nežinia, ar jie vėliau bandė važiuoti atgal prie to namo, ar buvo taip įbauginti, kad pamiršo kelią į jį.

Dar viena istorija apie susitikimus su melionagalviais aprašyta knygoje „JAV keistenybės: jūsų kelionių vadovas po Amerikos vietines paslaptis ir legendas“ („Weird US: Your Travel Guide to American Local Legends and Best Sept Secrets“), išleistoje 2001 m. Liudytojas Tonis pasakojo, kad važiavo netoli Čardono (Ohajas), ir vienas iš šių padarų bandė vytis jo automobilį. Liudininkas apibūdino jį kaip vidutinio ūgio žmogų, turintį plonas rankas ir kojas, bet didžiulę galvą. Padaras neilgai bėgo paskui mašiną ir po to dingo miške.

„Jis buvo maždaug mano dydžio, tai yra, apie 170 cm. Jis dėvėjo rudas kelnes, labai nešvarias ir suplyšusias, o baltus marškinius dengė tamsiai raudonos dėmės, gali būti, kad tai buvo kraujas. Galva buvo rusvos spalvos, joje nesimatė ausų, tik šonuose buvo mažos skylės. Atrodė, kad kaukolė yra išsipūtusi, o akys - didelės“.

Apie dar vieną susitikimą su melionagalviu pasakojo moteris vardu Kelė. Ši istorija nutiko, kai Kelė lankėsi Felt Menšeno dvare Alegano apygardoje, Mičigano valstija.

Meliongalviai, legendos, Mistinės būtybės

Kelė su draugais tyrinėjo apleistą valdą, kai staiga grupė pastate susidūrė su kažkuo, kieno galva atrodė pernelyg didelė.

„Mes nežinojome, kas yra šis žmogus, bet mano draugas sušuko jam: „Sveiki!“ ir draugiškai pamojavo ranka. Keistasis žmogus atsakė nesuprantamu niurzgėjimu ir ėmė greitai žingsniuoti link mūsų. Netikėtai mus visus apėmė baimės jausmas, mes visi kuo skubiau palikome pastatą ir nuskubėjome prie savo automobilio. Greitį sulėtinome tik nuvažiavę keletą mylių nuo dvaro“.

Kita panaši istorija nutiko 2009 m. Ji buvo paskelbta svetainėje „Creepy Cleveland“. Liudininko Džejaus Bi visa vaikystė prabėgo vietovėje netoli Visnerio kelio (Ohajas), einančio per mišką. Būtent ten jis pamatė meliongalvį, kuris užpuolė jo šunį.

„Tai įvyko rudens pradžioje apie 10 valandą vakare. Išgirdau, kad įnirtingai ėmė loti šuo, todėl išbėgau iš namo, norėdamas pažiūrėti, kas dedasi. Pastebėjau, kad šuo sužeistas, iš žaizdos tekėjo kraujas. Po to pažvelgiau į miško pusę ir pamačiau nutolstančio žmogaus su didžiule galva figūrą. Kitą rytą leidausi pėdsakais, tačiau prie upelio jie dingo“.

Visnerio kelias yra ta vieta, kur ne kartą buvo pastebėti meliongalviai. Gali būti, kad jie kažkur netoliese gyvena. Dar viena tokia vieta yra Velveto kelias, einantis per Trambalo ir Monro miestelius Konektikuto valstijoje. Susitikimas su meliongalviu šiame kelyje buvo aprašytas Džozefo Citro knygoje „Keistoji Naujoji Anglija“ („Weird New England“). Tai įvyko praėjusio amžiaus devintame dešimtmetyje. Grupelė merginų - Megan, Sju, Kim, Debė, Dženė ir Karen - penktadienio vakare poilsiavo ir nusprendė pasivažinėti šiuo keliu bei paieškoti nuotykių. Merginos net negalėjo įsivaizduoti, kad sutiks meliongalvį, vėliau jos labai pasigailėjo dėl šios kelionės. Merginos įvažiavo giliai į mišką, kvatodamos ir pasakodamos visus joms žinomus baisius pasakojimus. Netikėtai automobilio žibintų šviesoje jos pamatė šalikelėje šalia medžio stovintį nedidelio ūgio žmogų didžiule galva ir sudriskusiais rūbais. Jo akys švietė keista oranžine spalva. Kai išsigandusios merginos dideliu greičiu pravažiavo pro keistąjį žmogų, norėdamos kuo greičiau išvažiuoti iš miško, pro atvirą automobilio langą išgirdo garsų maniakišką kvatojimą.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.04.2021 laikas 08:54 Tatuiruotės ir jų magiška galia
Iki šių laikų kai kurie žmonės tiki, kad piešiniai ant kūno gali kaip nors paveikti santykius ar įvykius žmogaus gyvenime. Yra begalė tatuiruočių, kurios turi stebuklingų ženklų arba magišką prasmę, nors ne visada tikrąją jų reikšmę suprantame....

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 22:23 Svarbus Tarptautinis Mokslinis Perspėjimo Pranešimas | 4 Dalis

4 dalis - Prie pasaulio mokslininkų, demaskuojančių didžiausią XXI amžiaus aferą, prisijungė ir lietuvių mokslininkė AUŠRA BLAŽĖNIENĖ. Mokslininkės komentaras laidoje. SUSTABDYKITE: terorą, beprotybę. manipuliavimą, diktatūrą, melą ir didžiausią 21 amžiaus sveikatos apsaugos apgaulę.

...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 18:18 Viena žiauriausių avarijų istorijoje: kaip įvyko „Byford Dolphin“ katastrofa
Norint vykdyti naftos ir dujų operacijas jūroje, reikia įrengti ir prižiūrėti dideliame, maždaug 50 metrų gylyje esančią įrangą. Tam, kad nardytojai pasiektų tokį gylį, jie turi nusileisti ir pakilti ypač atsargiai. Taip pat reikia skirti laiko slėgio sumažinimui, kad išvengtų siaubingos dekompresin...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 17:51 Jei įvyktų tokia nelaimė - skristi į kosmosą taptų nebeįmanoma

Kosminės šiukšlės – neveikiantys palydovai, raketos ir jų dalys – tampa vis didesne problema. Vienas iš didžiausių pavojų yra jų susidūrimai: du objektai, lekiantys kilometrų per sekundę greičiu vienas kito atžvilgiu, susidūrę pažyra į šipulius, kurie gali sunaikinti gretimus objektus...

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 21:13 Dinozauras kieme: padaras, kuris atrodo kaip „Velociraptorius“, užfiksuotas kameroje
Krokodilas ar didelis pitonas gali tikrai ateiti į Floridos gyventojo kiemą, tačiau vietoj to, kad pamatytume būtybę, labai panašią į dviejų kojų dinozaurą iš filmo „Jūros periodo parkas“, yra dar vienas nervų sistemos išbandymas....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 08:18 Genetic vaccines: Are they the new thalidomide?
Many Americans have heard the news account of Dr. Gregory Michael, a 56-year-old Florida physician who, after receiving his first dose of a Pfizer COVID vaccine on December 18 of last year, was hospitalized three days later....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 At least 60 percent of all new Covid-19 “cases” are occurring in people who were already vaccinated
Dr. Harvey Risch, a professor of epidemiology at Yale University, has calculated that upwards of 60 percent of all new “cases” of the Wuhan coronavirus (Covid-19) are occurring in people who were already “vaccinated” for the disease....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 Trump email announcement says refusing Covid-19 vaccination is “deranged pseudoscience”
In an email blast sent out to his supporters on Monday, former President Donald Trump bashed those who are just saying no to the experimental Wuhan coronavirus (Covid-19) gene therapy injections being administered under his “Operation Warp Speed” mass vaccination scheme....

Skaityti daugiau