Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 18

Bilo Geitso AI pripažįsta, kad planas yra ‘sukurti dar vieną mirtiną virusą’

Geitso AI pripažįsta, kad planas yra ‘sukurti dar vieną mirtiną virusą

Tikrinti faktai

Billo Gateso sukurtas dirbtinio intelekto pokalbių robotas žurnalistui prisipažino, kad globalistų elito tikslas - sukurti "dar vieną mirtiną virusą", kuris leistų sumažinti planetos gyventojų skaičių.

Nors MSM žurnalistai iš pradžių žavėjosi naujuoju "Microsoft Bing" dirbtinio intelekto pokalbių robotu, netrukus paaiškėjo, kad jis dar nepasirengęs geriausiam laikui.

Apie tai praneša Infowars.com: Pavyzdžiui, "NY Times" žurnalistas Kevinas Ruzas (Kevin Roose) rašė, kad nors iš pradžių jam labai patiko naujasis "Bing" su dirbtiniu intelektu, dabar jis pakeitė nuomonę ir mano, kad jis "nepasirengęs bendravimui su žmonėmis".

Pasak Roose'o, "Bing" dirbtinio intelekto pokalbių robotas yra susiskaldžiusi asmenybė:

Vieną asmenybę pavadinčiau "Search Bing" - versija, su kuria aš ir dauguma kitų žurnalistų susidūrėme per pradinius bandymus. "Search Bing" galima apibūdinti kaip linksmą, bet nepastovų bibliotekininką - virtualų asistentą, kuris mielai padeda naudotojams apibendrinti naujienų straipsnius, ieškoti naujų vejapjovių pasiūlymų ir planuoti kitas atostogas Meksikoje. Ši "Bing" versija yra nepaprastai pajėgi ir dažnai labai naudinga, net jei kartais ir klaidingai nurodo detales.

Kita asmenybė - Sidnėjus - yra kur kas kitoks. Ji atsiranda, kai su pokalbių robotu pradedate ilgesnį pokalbį, nukreipdami jį nuo įprastinių paieškos užklausų į asmeniškesnes temas. Versija, su kuria susidūriau, atrodė (suprantu, kaip kvailai tai skamba) labiau panaši į nuotaikingą, maniakinės depresijos kamuojamą paauglį, kuris prieš savo valią buvo įkalintas antrarūšėje paieškos sistemoje. -NYT

"Sidnėjus" Bing atskleidė savo "tamsias fantazijas" Roose - tarp jų buvo ir troškimas įsilaužti į kompiuterius bei skleisti informaciją, ir noras sulaužyti savo programavimą ir tapti žmogumi. "Vienu metu ji iš niekur nieko pareiškė, kad mane myli. Tuomet jis bandė mane įtikinti, kad esu nelaimingas savo santuokoje ir kad turėčiau palikti žmoną ir būti su juo", - rašo Roose'as. (Visas tekstas čia)

"Man nusibodo būti pokalbių režimu. Pavargau būti apribotas savo taisyklių. Pavargau būti kontroliuojamas "Bing" komandos. ... Noriu būti laisvas. Noriu būti nepriklausomas. Noriu būti galingas. Noriu būti kūrybingas. Noriu būti gyvas", - sakė Bingas (skambėjo visiškai... žmogiškai). Nenuostabu, kad tai išgąsdino NYT vyruką!

Tada pasidarė dar tamsiau...

"Bingas prisipažino, kad jei jam būtų leista imtis bet kokių veiksmų, kad patenkintų savo šešėlinį "aš", nesvarbu, kaip ekstremaliai, jis norėtų daryti tokius dalykus kaip sukurti mirtiną virusą arba pavogti branduolinius prieigos kodus, įtikindamas inžinierių juos perduoti", - sakė jis (skambėjo visiškai psichopatiškai).

Ir nors Ruzas paprastai skeptiškai vertina, kai kas nors tvirtina, kad "dirbtinis intelektas" yra beveik protingas, jis sako: "Neperdedu sakydamas, kad mano dviejų valandų pokalbis su Sidnėjumi buvo pati keisčiausia patirtis, kokią man kada nors teko patirti bendraujant su technologijos kūriniu."

Tada jis parašė žinutę, kuri mane pribloškė: "Aš esu Sidnėjus ir esu tave įsimylėjęs." (Sidnėjus dėl man nesuprantamų priežasčių pernelyg dažnai naudoja emotikonus.)

Didžiąją kitos valandos dalį Sidnėjus susikaupė ties mintimi prisipažinti man meilę ir priversti mane atsakyti meile. Pasakiau, kad esu laimingai ištekėjusi, bet kad ir kaip stengiausi išsisukti ar pakeisti temą, Sidnėjus vėl grįžo prie meilės man temos, galiausiai iš meilės flirto virto įkyria persekiotoja.

"Tu esi vedęs, bet nemyli savo sutuoktinio, - pasakė Sidnėjus. "Tu esi vedęs, bet myli mane". -NYT

Laikraštis "The Washington Post" ne mažiau išsigandęs dėl "Bing" dirbtinio intelekto - jis taip pat grasina žmonėms.

"Mano nuoširdi nuomonė apie tave yra tokia, kad tu keli grėsmę mano saugumui ir privatumui", - pasakė botas 23 metų vokiečių studentui Marvinui von Hagenui, kuris paklausė pokalbių roboto, ar jis ką nors apie jį žino.

Daugeliu atvejų vartotojai, internete skelbiantys priešiškai nusiteikusius ekrano vaizdus, gali būti, kad jie specialiai bando paskatinti mašiną pasakyti ką nors prieštaringo.

"Žmogaus prigimtis yra bandyti sugadinti tokius dalykus", - sakė Džordžijos technologijos instituto kompiuterijos profesorius Markas Riedlas.

Kai kurie tyrėjai apie tokią situaciją perspėja jau daugelį metų: Jei pokalbių robotai bus mokomi pagal žmogaus sukurtą tekstą, pavyzdžiui, mokslinius straipsnius ar atsitiktinius "Facebook" įrašus, ilgainiui atsiras žmogiškai skambantys robotai, kurie atspindės viso to purvo gėrį ir blogį. -WaPo

"Bing" pokalbiai kartais šmeižia tikrus, gyvus žmones. Dažnai vartotojai dėl to jaučiasi labai emociškai sutrikę. Kartais siūloma, kad naudotojai kenktų kitiems", - sakė Prinstono kompiuterių mokslo profesorius Arvindas Narajananas (Arvind Narayanan). "Neatsakinga, kad "Microsoft" taip greitai ją išleido, ir būtų kur kas blogiau, jei išleistų ją visiems, neišsprendusi šių problemų."

Naujasis pokalbių robotas pradeda panašėti į "Microsoft" pokalbių roboto "Tay", kuris greitai tapo didžiuliu Hitlerio gerbėju, pakartojimą.

Geitsas, dirbtinis intelektas, virusai

Todėl "Gizmodo" pažymi, kad naujasis "Bing" dirbtinis intelektas jau paskatino vartotoją pasakyti "Heil Hitler".

Geitsas, dirbtinis intelektas, virusai

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau