Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 15

Mokslininkai planuoja naudoti "savaime plintančias" vakcinas, kad būtų galima paskiepyti daugiau žmonių

(Paranormal) Daugelis šalių, siekdamos kovoti su Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemija, pasitelkė vakcinas. Tačiau keli mokslininkai pasiūlė naudoti "savaime plintančias vakcinas", kurios perduoda imunitetą, o ne ligą. Nors pati koncepcija realiame gyvenime nebuvo įgyvendinta, ji nėra visiškai be rizikos.

Pirmą kartą ši koncepcija pasirodė 2018 m. Johnso Hopkinso Bloombergo visuomenės sveikatos mokyklos ataskaitoje. Šios institucijos Sveikatos saugumo centro (CHS) ataskaitoje teigiama, kad savaime plintančios vakcinos "galėtų smarkiai padidinti aprėptį" žmonių populiacijose, neskiepijant asmenų po vieną. Ataskaitos autoriai patikslino: "Norint apsaugoti didesnę imlią populiaciją, reikėtų tik nedidelio skaičiaus paskiepytų asmenų, todėl nereikėtų vykdyti masinio skiepijimo operacijų".

Ataskaitoje teigiama, kad savaime plintančios vakcinos teoriškai galėtų būti dviejų formų. Perduodamos vakcinos gali būti perduodamos tik vieną kartą, o perduodamos gali plisti neribotą laiką. Nors mokslininkai pripažįsta, kad tokio tipo vakcinos vis dar nėra populiarios, jie mano, kad genomo inžinerijos revoliucija priartins savaime plintančias vakcinas prie realybės.

Savaime plintančios vakcinos taip pat galėtų išspręsti tam tikrų gyventojų grupių neryžtingumo skiepytis problemą. Socialinių ir elgesio mokslų specialistai naudoja švelniųjų mokslų metodus, kad įtikintų žmones skiepytis. Dabartinėse skiepijimo skatinimo strategijose naudojami prizai ir apdovanojimai, pavyzdžiui, galimybė laimėti piniginius prizus ir nemokamus daiktus maisto įstaigose.

Įdomu tai, kad praėjus metams po ataskaitos išleidimo CHS kartu su kitomis organizacijomis organizavo pandemines pratybas "Event 201", kuriose buvo imituojamas realus koronaviruso protrūkis. Pasaulio ekonomikos forumas ir Billo ir Melindos Gatesų fondas taip pat rėmė 2019 m. spalio mėn. renginį. 2020 m. sausio mėn. paskelbtame CHS pareiškime patikslinta, kad per pratybas buvo "modeliuojama fiktyvi koronaviruso pandemija" ir "aiškiai nurodyta, kad tai nebuvo prognozė". Toliau pareiškime buvo rašoma: "CHSC buvo paskelbta, kad "CHSC yra tik vienas iš svarbiausių CHSC tikslų": Pratybomis "[201-ojo įvykio] metu buvo siekiama atkreipti dėmesį į pasirengimo ir reagavimo iššūkius, kurie tikriausiai iškiltų kilus labai sunkiai pandemijai".

Savaime plintančios vakcinos neapsieina be atitinkamų problemų

Vakcinų, kurios perduoda imunitetą visiems gyventojams, idėja sulaukė daugelio subjektų dėmesio. Tokios vyriausybinės agentūros kaip Nacionalinis sveikatos institutas ir Gynybos pažangiųjų mokslinių tyrimų projektų agentūra įtraukė savaime plintančias vakcinas į savo finansavimo planus. Privatūs subjektai, pavyzdžiui, Gateso fondas, taip pat išreiškė susidomėjimą finansuoti tokią veiklą.

Iš pirmo žvilgsnio savaime plintančios vakcinos turi aiškesnį pranašumą prieš masinio skiepijimo programas. Tačiau CHS ataskaitos autoriai pripažino du "didelius iššūkius", susijusius su šia idėja.

Pirma, savaime plintančios vakcinos paneigia informuoto asmens sutikimo koncepciją. Ši sąvoka apibrėžta 1947 m. Niurnbergo kodekse: "Savanoriškas tiriamojo asmens sutikimas yra absoliučiai būtinas. Tai reiškia, kad suinteresuotas asmuo turi turėti teisinį veiksnumą duoti sutikimą... be jokio jėgos, apgaulės, sukčiavimo, prievartos,... prievartos ar prievartos elemento įsikišimo".

Autoriai pažymėjo, kad savarankiško skiepijimo atveju tiesiogiai skiepijami asmenys turėtų informuoto sutikimo galimybę. Tačiau tie asmenys, kurie užsikrės savaime plintančia vakcina, tokios galimybės neturėtų. Jie taip pat atkreipė dėmesį į riziką, kad savaime plintančios vakcinos gali sukelti gyvybei pavojingų nepageidaujamų reakcijų. "Etiniai ir reguliavimo iššūkiai, susiję su informuoto asmens sutikimu ir nepageidaujamų reiškinių prevencija bei stebėsena, būtų esminiai iššūkiai įgyvendinant šį metodą - net ir kraštutiniu atveju", - rašė jie.

Antra, CHS autoriai pažymėjo, kad savaime plintančiose vakcinose naudojamas virusas gali sugrįžti į laukinio tipo patogeną. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti poliomielito vakcinoje naudojamas virusas. Kai kuriais atvejais virusas sugrįždavo į laukinę formą - dėl to tapdavo labiau užkrečiamas ir pažeisdavo nervų sistemą. "Tai yra ir medicininė... [ir] visuomenės suvokimo rizika; vakcinos sukeltos ligos galimybė visuomenei keltų didelį susirūpinimą", - teigiama CHS ataskaitoje.

Praėjusiais metais Pietų Sudane kilęs laukinio poliomielito protrūkis parodė šią galimą riziką. Dar 2020 m. spalį Rytų Afrikos valstybės sveikatos priežiūros pareigūnai patvirtino protrūkį. Pietų Sudano sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad šalies šiaurės vakarų regione buvo nustatyta 15 vakcinos sukelto poliomielito atvejų.

Sveikatos apsaugos ministerijos Prevencinių sveikatos paslaugų generalinis direktorius Dr. John Pasquale Romunu patvirtino poliomielito protrūkį Pietų Sudane. Jis sakė žurnalistams: "Taip, yra vakcinos sukelto poliomielito protrūkis ir [Sveikatos apsaugos ministerija] bei jos partneriai dirba su juo. Manau, kad jis kontroliuojamas, [nors] palietė nemažai apygardų ir valstijų."

Poliomielito vakcina gaminama iš susilpnintos originalaus viruso formos ir vartojama per burną. Tačiau susilpnintas virusas mutuoja ir tampa labiau užkrečiamas - ironiška, kad jis sukelia ligą, o ne apsaugo nuo jos, kaip Pietų Sudano atveju.

Daugiau informacijos apie savaime plintančių vakcinų keliamą pavojų rasite svetainėje VaccineDamage.news.

Šaltiniai:

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau