Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 26

Kodėl moteris negali sau pripažinti, kad klysta?

Kodėl moteris negali sau pripažinti, kad klysta

Laba diena, mieli skaitytojai! Šis klausimas neramina ne tik vyrus, bet ir moteris. Dažnai konfliktinėse situacijose arba dėl blogos nuotaikos moterys elgiasi neteisingai, aštriai kalba apie mylimą žmogų arba padaro ką nors ne taip. Kai ugnis nurimsta, damos kažkodėl vis dar negali net sau pačioms pripažinti, kad suklydo.

Gali būti keletas veiksnių, kodėl taip atsitinka. Viskas, žinoma, yra individualu. Tačiau yra tam tikros priežastys, kurios dažniausiai pasitaiko. Dabar išsiaiškinkime, kodėl moteris negali sau pripažinti, kad klydo.

  1. Jai trukdo išpūstas ego arba jos pačios egoizmas. Tokiam žmogui trūksta psichologinės brandos. Tai reiškia, kad moteris elgiasi kaip vaikas: ji negali pripažinti savo kaltės ar nusižengimo, ji laikosi savo, net jei tiesa yra oponento pusėje. Tai vadinama "išlepinta", nes dažnai šios damos yra įpratusios iš savo vyrų gauti viską iš karto, o jei atsisako - prasideda didžiulė isterija, skandalas, o paskui skaudu, kad šioje situacijoje suklydo.
  2. Jos turi išpūstą savivertę. Ji nuoširdžiai įsitikinusi, kad visi aplinkiniai, taip pat ir jos mylimasis, privalo patenkinti visus jos poreikius ir tiesiog liaupsinti save jos akivaizdoje. Ji nesugebės pripažinti, kad klysta, nes nesupranta, kad būna situacijų, kuriose kiekvienas gali klysti. Ji nėra jokia išimtis. Tačiau tokiai moteriai sunku susitaikyti su tuo, kad jos žodžiu gali būti suabejota, su ja gali būti ginčijamasi ir jos užgaidų gali būti nepaisoma. Ji laiko save karaliene, o aplink ją yra jos pavaldiniai, kurie turi žiūrėti jai į burną. Natūralu, kad tokia dama pagal apibrėžimą negali klysti. Tačiau taip galvoja tik ji pati.
  3. Nenoras dirbti su savimi ir savo charakteriu. Moterims daug lengviau dėl visų nuodėmių kaltinti mylimą vyrą, nei pripažinti, kad klydo. Bet kokio konflikto pabaigoje atsiduria vyras. Jis jai skolingas viską, o ji ir taip yra tobula. Tai nenoras tobulėti kaip moteriai ir dirbti ties savimi bei savo santykiais.

Belieka pridurti, mielos moterys, atminkite: ginčuose ir nesutarimuose gali būti kalti abu, nepriklausomai nuo lyties! Iš naujo įvertinkite savo požiūrį į konfliktines situacijas ir išeitis iš jų. Ir laukiu jūsų atsakymo komentaruose. Kaip dažnai būnate teisūs, net ir sudėtingose situacijose?

O, ką jūs manote? Dalinkitės komentaruose.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau