Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 7

6 klaidos, kurias moteris daro santykių pradžioje

6 klaidos, kurias moteris daro santykių pradžioje

Kiekviena moteris svajoja apie tobulą santykių pradžią. Ji ruošiasi kiekvienam pasimatymui, kruopščiai renkasi aprangą ir apgalvoja kiekvieną žodį.

Tačiau su vyru vis tiek elgiasi tam tikru šaltumu. Kokias klaidas moteris daro santykių pradžioje?

Kiekviena dailiosios lyties atstovė svajoja apie tobulą santykių pradžią. Ji ruošiasi kiekvienam pasimatymui, kruopščiai renkasi sukneles ir apgalvoja kiekvieną žodį.

Įdomu: Kaip suprasti, kad vyrui jūs nereikalinga?

Tačiau vyras vis tiek nurodo į savotišką šaltumą. Kokią klaidą moteris daro santykių pradžioje?

  • Apsimetinėjimas. Kiekvienas vyras būtinai pastebės, jei ji elgiasi veidmainiškai. Nenatūraliai juokiasi, stengiasi viską daryti tobulai - tai glumina daugelį vaikinų. Natūralu, kad moteris nori, jog vaikinui ji patiktų, ir stengiasi parodyti savo geriausią pusę. Tačiau geriau šalia jo elgtis natūraliai. Juk apsimetinėti visada neįmanoma.
  • Daugybė juokingų istorijų. Kad neatrodytų nuobodžios, merginos pasakoja absoliučiai viską. Ir jos dažnai persistengia. Tai, kas atrodo įdomu moteriai, gali nepatikti vyrui. Nereikia sutelkti viso dėmesio į save. Santykių pradžioje reikia pažinti vienas kitą, ieškoti bendrų interesų ir pomėgių. Vyrai nemėgsta ilgai klausytis. Ypač jei didžioji pokalbio dalis yra apie dalykus, kurių jis nežino. Skanu: "Net nemaniau, kad mane gali nustebinti": aromatinga vištienos krūtinėlė grietinėlės padaže (nuo šiol visada gaminsiu taip)
  • Per daug juokiasi. Bet koks jauno vyro pasakytas pokštas ar frazė ir bum! Moteris linksmai nusijuokia. Daugelis žmonių mano, kad juokas suartina ir sukuria pasitikėjimu grįstus santykius. Tačiau taip yra ne visada. Tai kelia nerimą ne tik vaikinui, bet ir bet kuriam normaliam žmogui. Juoktis reikėtų saikingai.
  • Savo nuomonės primetimas. Tokiu būdu daugelis moterų bando parodyti, kad joms rūpi santykiai. Tačiau jos nesuvokia, kad tai skaudina jų partnerį ir atstumia jį. Pernelyg daug gaminti, siūlyti išeiti 24 valandas per parą, aplankyti daugybę vietų - tai apsunkina santykius su palydovu. Nereikia perkrauti dienų, tegul viskas vyksta sklandžiai ir savo tempu.
  • Susipažinti su tėvais ir draugais. Pačioje meilės santykių pradžioje, kai nepraėjo nė mėnuo, mergina įnirtingai skambina visiems savo giminaičiams ir draugams ir pristato savo vaikiną. Gerai, kad savo mylimąjį supažindinate su širdžiai brangiais žmonėmis, bet bent po poros mėnesių. Pirmiausia reikia suartėti ir suprasti, ar tinkamas žmogus, o tada pereiti prie rimto žingsnio ir supažindinti jį su artimais žmonėmis.
  • Dažnos nuoskaudos. Daugeliui moterų būdingas vadinamasis vaiko sindromas. Norėdamos atkreipti į save dėmesį, jos įsižeidžia, verkia ir konfliktuoja. Vaikinus tokios moterys atstumia. Niekas nenori turėti isteriškos partnerės.

Sveika: Kas nutiks, jei kasdien suvalgysime po česnako skiltelę?

Ilgametė patirtis rodo, kad santykių pradžioje geriausia yra paprastumas ir lengvumas. Pora turėtų būti daugiau nei draugystė, bet mažiau nei meilės santykiai. Tada sąjunga bus tvirta ir ilgalaikė. Nepamirškite elgtis natūraliai, nes visiems vyrams tai patinka!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau