Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 7

Kaip suprasti, kad vyrui jūs nereikalinga?

Kaip suprasti, kad vyrui jūs nereikalinga?

Jūs negalite pakeisti pasaulio. Galite rasti savo vietą su savo žmonėmis...

Yra žmonių, kurie niekada neprisipažins, kad jūs jiems neįdomūs. Atrodo, kad jie taip elgiasi dėl auklėjimo, mandagumo, kažkokios naudos, gailesčio ir pan. Jūs to nesuprantate - ką jūs juose įžvelgiate? Suprantate, kad būti šalia jų nepatogu, tarsi būtumėte jiems kažką skolingas, bet negalite prisiminti, ką.

Įdomu: Koks vyras tinka šeimai sukurti?

Visi bandymai pasiaiškinti ir suprasti jų elgesį baigsis tuo, kad jums pasakys: "Tu pats save apgaudinėji, viskas gerai. Bet kartu jie ir toliau elgsis: tarsi atsainiai, nerūpestingai. Atrodo, kad jie yra šalia ir visada pasiruošę su jumis pasikalbėti, tačiau jų elgesys jums sako: "Tiesą sakant, dabar esu užsiėmęs.

Jus vis dažniau persekioja jausmas, kad primetate save. Juk visada esate pasirengęs dėl jų viską mesti, o jie - ne. Atrodo, tarsi žmonės patys spręstų, kada pradėti dialogą su jumis, o kada jį nutraukti.

Sveikata: HIPERTONIJA: skubus aukšto kraujospūdžio gydymas be tablečių!

Privalote ieškoti atsakymų psichologijos knygose ar vaizdo įrašuose, kad suprastumėte: kodėl yra tokie žmonės ir kaip su jais elgtis. Laiko teks skirti savo asmeninėms savybėms tobulinti: būti empatiškam, jautriam, mandagiam ir gerai išauklėtam. Tačiau to tarsi niekada neužtenka, kad ir kiek pridėtumėte skils (įgūdžių ir gebėjimų), jie vis tiek elgiasi slopinamai.

Manote, kad koks nors žmogus su jumis taip elgiasi, nes esate blogas, ir taip elgiasi su visais. Jūs apskritai negalite vertinti. Jei žmogus psichiškai sveikas, jam nereikia aiškinimų: jis žiūri, analizuoja, reaguoja.

Ateis akimirka, kai jums neberūpės, nuspręsite atsisakyti šių "žvaigždžių" ne todėl, kad jos geresnės už jus, o todėl, kad jos nuolat nepasiekiamos. O kai tik pradėsite gyventi toliau, jos išdygs kaip grybai po lietaus ir pradės reikalauti jūsų dėmesio. Jos taps linksmos ir rūpestingos. Jie pakvies jus susitikti arba pasiūlys dažniau paskambinti. O jūs, vadovaudamiesi senu refleksu, patikėsite gerais ketinimais. Pasinerkite į santykius ir tiesiog pradėkite rodyti visas geriausias savybes, nes vyras vėl išnyks. Jis vėl taps jums nepasiekiamas. Taip nutiks labai dažnai.

Priklausomai nuo balso tembro, žodžių energijos, nuo to, kaip ir kada tai sakoma, ir pan. - Žmogaus kūne suveikia seni refleksai ir jis pradeda jausti: skausmą, baimę, apgailestavimą ir pan. Taigi mums reikia, kad jie galvotų apie mus, o ne mes apie juos.

NLP tai vadinama "arčiau - toliau", tai manipuliavimo būdas, kuriuo siekiama pririšti žmogų prie savęs ir kontroliuoti jo valią. Jūs suteikėte jam vertę sau, t. y. jautėte, kad jis toks svarbus, nepakeičiamas, kad privalote branginti jo laiką, net jei jis darė jums blogus dalykus - užmerkti į tai akis. Ir visa tai tik todėl, kad jis neleido jums prisiartinti prie jo kūno, laikė jus per atstumą.

Sveikata: Imbiero pasta su česnaku - pirmoji pagalba sergant peršalimo ligomis

Tau reikia visuomenės, kuri tave palaikytų psichoemociniu požiūriu, žmogui visada reikia psichoemocinių mainų. O jei tokių mainų nėra, žmogus kenčia ir jo smegenyse vyksta nepageidaujami procesai. Kitų žmonių pritarimas jums yra kaip valgymas, gėrimas ir pan. Be šio priėmimo žmogus suserga: fobijomis, depresijomis ir kitais psichiniais asmenybės sutrikimais.

Įdomu: Kodėl palieku savo vyrą?

Jūs tikrai nenorite prarasti tokio žmogaus, nes investavote savo laiką, emocijas, finansines jėgas. Tačiau kodėl vis dar laikotės jo? Tikėtina, kad jis kartą nusileido jums ir padėjo kritiniu momentu. O jūs, kilnus žmogus, prisimenantis gerą požiūrį, užkibote ant kabliuko "visada pasiruošęs padėti, tereikia užsiminti". Ši manipuliacija veikia ir su vyrais, ir su moterimis. Kiekvienas žmogus gali atsidurti bendro priklausomumo būsenoje.

Jūs negalite pakeisti pasaulio. Galite rasti savo vietą su savo žmonėmis.

Jums reikia atkreipti dėmesį į savo jausmus. Į tai, kas vyksta viduje, kai toks žmogus jumis naudojasi. Pasikalbėkite su juo. Pasakykite jam, kas jus neramina. Netylėkite. Jei tai nesiliauja, laikas palikti santykius. Supraskite, kad toks žmogus taip elgiasi su visais, o gal jis pats palaiko santykius "arčiau - toliau".

Įdomu: Ugniažolė liaudies medicinoje (receptai)

Kaip išsivaduoti iš priklausomybės:

  • Atpažinkite, kad jumis manipuliuojama.
  • Įsiklausykite į savo kūno reakciją: Ar dabar gerai, ar blogai?
  • Negalvoti apie asmenį, neteisti ir nebandyti suprasti jo veiksmų.
  • Daryti tai, ką mėgstate daryti.
  • Parašykite "atsisveikinimo laišką" ir išmeskite jį į šiukšliadėžę (taip galite daryti kiekvieną kartą, kai pradedate vidinį dialogą).
  • Susikurkite naują įprotį: kai tik jūsų ranka pasieks to žmogaus tekstą, pradėkite pritūpinėti. Jūsų kūnas pasakys ačiū!

Nėra tokios vietos kaip namai. Nebijokite, kad ką nors prarasite, likimo lemti žmonės nepasiklysta.

Jūsų gyvenime atsiras malonus žmogus, dabar mokate mylėti save, o geri žmonės ir įvykiai visada traukia į meilę, žinoma, jei juos taip pavadinsite. Rūpinkis savimi!

Skanu: "DĖL PASKUTINIO ŠIO KEPINIO GABALĖLIO GINČIJAMĖS PRIE STALO": SUBTILUS KEPINYS BE KIAUŠINIŲ, MILTŲ IR ORKAITĖS

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau