Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 7

Willas Smithas sako, kad Trumpo šalininkai turi būti stebimi ir "išvalyti" iš Amerikos

Trumpo šalininkai turi būti stebimi ir "išvalyti" iš Amerikos

Holivudo žvaigždė Willas Smithas (Will Smith) teigia, kad Trumpo šalininkai turėtų būti stebimi, įtraukiami į sąrašą ir "išvalomi" iš Amerikos visuomenės.

"Kad ir kaip skaudu girdėti Donaldą Trumpą (Donald Trump) kalbant, kad ir kaip būtų gėda kaip amerikiečiui girdėti jį kalbant, manau, kad tai yra gerai", - sakė W. Smithas. "Mes galime jį išgirsti, sužinome, kas yra žmonės, o dabar galime jį išvalyti iš savo šalies".

Vilas Smitas tampa vis labiau politiškas ir interviu laidoje "Pod Gelbėkit Ameriką" (Pod Save America) erzino mintį vieną dieną kandidatuoti į prezidento postą.

Šiame epizode Smithas prisijungė prie laidos vedėjų Jono Favreau (Jon Favreau), Jono Lovetto (Jon Lovett), Dano Pfeifferio (Dan Pfeiffer) ir Tommy Vietoro (Tommy Vietor), kad reklamuotų savo "Netflix" dokumentinį serialą "Amend: Kovą už Ameriką", tačiau jis taip pat papasakojo apie savo asmeninį susidomėjimą politika.

Visi podkasto vedėjai yra buvę buvusio prezidento B. Obamos padėjėjai.

Holivudo aktorius prisipažino, kad "būtinai" turi savo nuomonę, kai kalbama apie aktyvizmą, "sisteminį rasizmą" ir idėjas dėl Amerikos ateities. Paklaustas, ar svarstytų galimybę pats kandidatuoti į politinį postą, Smitas nebijojo prisipažinti, kad turi ambicijų šioje srityje.

"Aš tikrai atliksiu savo vaidmenį, nesvarbu, ar tai liks menine veikla, ar kada nors išdrįsiu žengti į politinę areną", - sakė Smitas.

Dėl to, kada jis mes kepurę į ringą, Smitas nebuvo tikras, sakydamas: "Kol kas tegul tas biuras šiek tiek apsipranta. Kada nors vėliau apie tai pagalvosiu."

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... tikrinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau