Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2024 » Liepos » 3

D. Trumpas sustiprina raginimus surengti karinius tribunolus: ‘Liz Cheney yra kalta dėl valstybės išdavystės’

D. Trumpas sustiprina raginimus surengti karinius tribunolus: ‘Liz Cheney yra kalta dėl valstybės išdavystės’

Buvęs prezidentas Donaldas Trumpas dar labiau sustiprino savo pažadą patraukti atsakomybėn įstatymus pažeidžiančius "giliosios valstybės" narius ir išplatino įrašus socialiniame tinkle "Truth Social", kuriuose ragina surengti "televizijos karinius tribunolus" Joe Bidenui, Kamalai Harris, senatoriams Mitchui McConnellui ir Chuckui Schumeriui.

Tačiau buvusi Vajomingo kongresmenė Liz Cheney, regis, yra pirmoji galva ant pjaustymo laužo.

D. Trumpas, sekmadienį publikuodamas "Truth Social", išplatino du vartotojų įrašus, kuriuose raginama Johno McCaino dukrą patraukti baudžiamojon atsakomybėn kariniame tribunole už išdavystę.

"Elizabeth Lynne Cheney yra kalta dėl išdavystės", - sakoma pranešime. "Retruth*, jei norite televizijos karinio tribunolo".

Atskirame įraše buvo 15 buvusių ir esamų išrinktų pareigūnų nuotraukos, kuriose didžiosiomis raidėmis buvo parašyta: "Pirmadienį į kalėjimą turėtų sėsti jie, o ne Steve'as Bannonas!"

Tarp šių pareigūnų buvo Bidenas, Harris, Pence'as, Schumeris ir McConnellas - aukščiausi Senato lyderiai - ir buvusi Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi.

Antrajame pranešime pateiktame sąraše taip pat buvo Atstovų Rūmų komiteto, tyrusio 2021 m. sausio 6 d. išpuolį prieš Kapitolijų, nariai, įskaitant Liz Cheney ir buvusį Ilinojaus kongresmeną Adamą Kinzingerį, kitą respublikoną, bei demokratų atstovus Adamą Schiffą, Jamie Raskiną, Pete'ą Aguilarą, Zoe Lofgren ir Bennie Thompsoną, kuris pirmininkavo komitetui.

NY Times praneša: D. Trumpo kampanija pareiškime nesureikšmino D. Trumpo postų, o pakartojo kaltinimus dėl netinkamo komiteto narių elgesio, sakydama, kad "Liz Cheney ir fiktyvus Sausio 6-osios komitetas uždraudė pagrindinius liudytojus, nuslėpė svarbius įrodymus ir sunaikino dokumentus", susijusius su jų tyrimu.

Įrašai, kuriuos sekmadienio popietę sustiprino D. Trumpo paskyra "Truth Social", pirmadienio popietę vis dar buvo nurodyti jo profilyje.

J. Bideno kampanija pasmerkė šiuos įrašus pareiškime, kuriame teigiama, kad D. Trumpas "dvigubai didina grėsmes mūsų demokratijai", ir priduriama, kad " Aukščiausiasis Teismas dabar atvėrė jam kelią daryti būtent tai, ką jis sako darysiąs, jei laimės".

Sekmadienio vakarą D. Cheney atsakė savo pačios įrašu socialiniame tinkle: "Donaldai - tai yra toks dalykas, kuris dar kartą parodo, kad nesi stabilus suaugęs žmogus - ir nesi tinkamas eiti pareigas."

D. Trumpas ne kartą ragino įkalinti savo politinius oponentus, dažnai išskirdamas sausio 6 d. komiteto narius. Tačiau du pranešimai, kuriuos D. Trumpas sustiprino sekmadienį, ypač išsiskiria.

Viename iš jų buvo siūloma įkalinti platų aukšto rango pareigūnų sąrašą, įskaitant buvusį D. Trumpo viceprezidentą, aukščiausio rango respublikoną Senate ir dabartinį prezidentą bei viceprezidentą. Kitame buvo pasitelktas diktatoriškas televizijos transliuojamo karinio tribunolo įvaizdis, pagal kurį iš D. Cheney būtų atimta teisė į teisingą procesą,, panašų į karinius teismus, naudojamus įtariamiesiems terorizmu persekioti Gvantanamo įlankoje.

Autoriaus Baxter Dmitry nuomone nebūtinai gali sutapti su mūsų pozicija.

* ReTruth yra pakartotinis tiesos skelbimas. Vartotojai gali "ReTruth" skelbti savo ir kitų pranešimus. Kai naudotojas iš naujo paskelbia tiesą, iš naujo paskelbtu įrašu pasidalijama su naudotojo sekėjais ir kanale jis pažymimas kaip "ReTruth". Norėdami iš naujo patvirtinti tiesą, spustelėkite tiesą ir bakstelėkite piktogramą "ReTruth".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.06.2019 laikas 14:33 Receptai Skanūs avižiniai sausainiai su razinomis

Avižinių sausainių su razinomis ir riešutais receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

31.10.2017 laikas 09:43 Receptai Smalkinis tvertikas gydo širdies ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos. Ingredientai: Smulkintas džiovintas smalkinio tvertikas, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

26.07.2018 laikas 20:56 Receptai Ką reikia daryti jei yra pariebėjusi kasa ir būna rytinis atsirūgimas be skonio burnoje? Gal esat kas nors susidūrę?

Ką reikia daryti jei yra pariebėjusi kasa ir būna rytinis atsirūgimas be skonio burnoje? Gal esat kas nors susidūrę? Mišinys mažina ir naikina visceralinius riebalus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau