Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Noamas Chomskis: Taikos Ukrainoje siekis yra Donaldas Trumpas

Noamas Chomskis (Noam Chomsky) buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui (Donald Trump) pripažino, kad jis yra vienas iš nedaugelio žymių Vakarų valstybės veikėjų, aktyviai siekiančių taikos Ukrainoje, o ne karo su Rusija eskalavimo.

Nors garsus kairiųjų pažiūrų MIT profesorius sakė, kad dėl kelių priežasčių laiko D. Trumpą pavojinga figūra, neseniai duotame interviu jis pripažino, kad buvęs prezidentas pasiūlė praktiškų, diplomatinių ir taikių sprendimų, kaip užbaigti karą Ukrainoje.

Apie tai praneša Breitbart: Chomskis sakė:

Tačiau, laimei, Jungtinėse Valstijose ir Europoje yra vienas valstybininkas, aukštas politinis veikėjas, kuris padarė labai protingą pareiškimą apie tai, kaip galima išspręsti krizę. Būtent, palengvinant derybas, o ne jas žlugdant, ir siekiant Europoje sukurti tam tikrą susitarimą, kuriame nebūtų karinių aljansų, o tik abipusis susitarimas.

Jis to nepasakė, bet tai buvo kažkas panašaus į tai, ką George'as H. W. Bushas (George H.W. Bush) siūlė devintojo dešimtmečio pradžioje po Sovietų Sąjungos žlugimo. Siūlė vadinamąją taikos partnerystę, kuri būtų atvira europiečiams apskritai, eurazijiečiams taip pat, ji nepanaikintų NATO, bet jis laikytųsi pažado, kad NATO nesiplės į rytus. Tvirtas pažadas Gorbačiovui (Gorbachev). Laikykitės jo. Leisti NATO ten veikti, bet tarsi nureikšminti, kad galėtų prisijungti kitos šalys, įskaitant Rusiją, ir judėti link Eurazijos be karinių aljansų.

Manau, kad DeGaulas (DeGaul) turėjo panašią viziją. Emmanuelis Macronas (Emmanuel Macron) savo iniciatyvose, kuriomis bandė užmegzti ryšį su Putinu, siūlė kažką panašaus. Taigi, grįžtant prie vieno Vakarų valstybės veikėjo, jis viso to nepaminėjo, bet siūlė kažką panašaus. Pereiti prie derybų ir diplomatijos, užuot eskalavus karą. Pabandyti išsiaiškinti, ar galime pasiekti susitarimą, kuris būtų maždaug toks.

Jo vardas Donaldas J. Trumpas (Donald J. Trump)

"Ką geriausia daryti, kad išgelbėtume Ukrainą nuo niūraus likimo, nuo tolesnio naikinimo? Tai - judėti link derybų susitarimo", - sakė jis Jeremy Scahilliui (Jeremy Scahill). "Yra keletas paprastų faktų, kurie iš tikrųjų nėra prieštaringi. Yra du būdai karui baigtis: Vienas būdas - viena ar kita pusė iš esmės sunaikinama. O rusai nesiruošia būti sunaikinti. Taigi tai reiškia, kad vienas iš būdų yra sunaikinti Ukrainą".

"Kitas būdas - tam tikras susitarimas derybomis", - pridūrė jis.

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip.., todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:25 Tūkstančiams žmonių liepta evakuotis prieš "gyvybei pavojingą" potvynį Sidnėjuje
Sekmadienį tūkstančiams australų buvo nurodyta evakuotis iš savo namų Sidnėjuje, nes didžiausią šalies miestą merkė liūtys, o potvyniai užliejo jo apylinkes.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau