Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 5

JAV pajėgos slapta ruošiasi atviram karui su Rusija

Vašingtonui ir Maskvai toliau didinant įtampą tarp Vašingtono ir Maskvos, JAV kariams liepiama ruoštis totaliniam karui su Rusija.

JAV 101-oji oro desantininkų divizija pirmą kartą per 80 metų buvo dislokuota Rumunijoje.

Apie tai praneša "Trends Journal": JAV kariuomenė birželio mėn. pareiškime nurodė, kad divizija atvyko į Mihail Kogălniceanu oro pajėgų bazę, kad "sustiprintų NATO rytinį flangą ir dalyvautų tarptautinėse pratybose su partneriais iš viso Europos žemyno, siekiant užtikrinti sąjungininkus ir atgrasyti nuo tolesnės Rusijos agresijos".

"Būti čia, taip arti tos kovos (Ukrainoje), yra būtent ta vieta, kur 101-ajai oro desantininkų divizijai lemta būti", - sakė 101-osios oro desantininkų divizijos vadas generolas majoras JP McGee per tiesiogiai transliuotą ceremoniją, tuo metu pranešė "Stars & Stripes".

JAV pėstininkai praėjusį mėnesį atvyko į karinę bazę Estijoje, kad apmokytų sąjungininkų karius ir užtikrintų rytinį Europos flangą vykstant karui Ukrainoje. Kariai dislokuoti Taaros bazėje Võru mieste ir treniruosis kartu su Estijos pajėgomis. Bazė yra maždaug už 20 mylių nuo Rusijos sienos.

Rumunijoje esantys kariai apmoko Ukrainos pajėgas dirbti su pažangiomis ginklų sistemomis, kurios gabenamos į Kijevą, pranešė "The New York Times".

"Jūs gaunate galimybę treniruotis ir veikti toje pačioje teritorijoje, kurią gali tekti ginti", - laikraščiui sakė McGee.

AntiWar.org pažymėjo:

Times" pranešime pabrėžiama, kad 101-osios oro desantininkų pajėgų dislokavimo tikslas - atgrasymas. Jei JAV ruoštųsi tiesiogiai įsitraukti į karą, jos tikriausiai siųstų gerokai daugiau karių. Būdami Rumunijoje kariai taip pat dalyvauja pakrančių gynybos pratybose, o Rumunijos kariai treniruojasi šaudyti į Juodąją jūrą raketų paleidimo sistemomis HIMARS.

Pentagonas yra sakęs, kad siunčia JAV karius į Ukrainą, prisidengdamas tuo, kad jie vyksta ten ne kariauti, o tik sekti milijardus dolerių kainuojančius ginklus, kuriuos Vakarai atsiuntė į šalį.

Praėjusį mėnesį "NBC News", remdamasi trimis aukšto rango JAV pareigūnais, pranešė, kad Baltuosiuose rūmuose diskutuojama apie papildomų karių siuntimą į šalį, kad jie padėtų JAV sekti ginklus. Pranešime teigiama, kad šalyje jau yra JAV karių, vėlgi prisidengiant tuo, kad jie tik stebi ginklus.

Birželį laikraštis "The New York Times" pranešė, kad Ukrainoje yra CŽV pareigūnų ir specialiųjų pajėgų iš Vakarų. Pranešime sakoma, kad CŽV darbuotojai dirba iš Kijevo.

Spalio mėn. pranešėme, kad šiuo metu Ukrainoje yra daugiau JAV specialiųjų pajėgų ir CŽV agentų nei karo pradžioje.  

Leidinys "The Intercept", remdamasis "keliais dabartiniais ir buvusiais žvalgybos pareigūnais", pranešė, kad prezidentas Džo Bidenas nusprendė, jog šios pajėgos vykdys slaptas operacijas šalies viduje, o tai prieštarauja jo žodžiams karo pradžioje, kad JAV kariai nebus dislokuoti Ukrainoje, nes jų buvimas reikštų Trečiąjį pasaulinį karą.

TRENDPOST: Džeraldas Celentė (Gerald Celente) jau kelis mėnesius teigia, kad, priešingai nei teigiama pranešimuose, jog JAV kariauja su Rusija, Vašingtonas šiuo metu kariauja su Kremliumi. Jis sakė, kad tai taps "oficialu" tik po pirmojo branduolinio blyksnio arba katastrofiško įvykio su netikra vėliava.

Likus kelioms savaitėms iki pirmojo Rusijos tanko įvažiavimo į Ukrainą, J. Bidenas atmetė mintį, kad JAV kariai įsitrauks į konfliktą, ir net pasakė, kad jie nepadės evakuotis. Jis tiesiai pasakė, kad Amerikos buvimas gali sukelti pasaulinį karą.

Kuo ilgiau truks karas, tuo didesnė tikimybė, kad jame įvyks apsikeitimas branduoliniais ginklais.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau