Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 28

JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui

Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies.

Naujausi žingsniai "smogia į Rusijos gebėjimo kurti ir dislokuoti ginklus ir technologijas, naudojamas Vladimiro Putino brutaliam agresijos karui prieš Ukrainą, esmę", sakoma JAV Iždo departamento pareiškime.

Sankcijos taikomos valstybinei bendrovei "Rostec" ir kitoms gynybos pramonei svarbioms įmonėms, taip pat kariniams daliniams ir pareigūnams, susijusiems su žmogaus teisių pažeidimais Ukrainoje, teigė Iždo departamentas.

"Mes dar kartą patvirtiname savo įsipareigojimą dirbti kartu su savo partneriais ir sąjungininkais, kad įvestume papildomas griežtas sankcijas, reaguodami į Rusijos karą prieš Ukrainą", - sakė iždo sekretorė Janet Yellen.

"Platūs daugiašaliai įsipareigojimai ir šią savaitę G7 narių veiksmai dar labiau apriboja Rusijos Federacijos prieigą prie technologijų, kurios yra labai svarbios jos kariuomenei", - sakė ji, o tai "sumažins V. Putino pajėgumus ir dar labiau apsunkins jo karą prieš Ukrainą".

Šiais veiksmais į juodąjį sąrašą įtraukta 70 subjektų ir 29 fiziniai asmenys, kuriems įšaldomas bet koks JAV turimas turtas ir uždraudžiama turėti verslo reikalų su JAV institucijomis ar vykdyti finansines operacijas su jomis.

Į sąrašą įtraukta "United Aircraft Corporation" (UAC), nes Vašingtonas siekia "susilpninti Rusijos gebėjimą tęsti oro puolimą prieš Ukrainą", sakoma pareiškime.

Be to, Jungtinės Valstijos siekia užkardyti rusus, siekiančius apeiti galiojančias sankcijas "slapta" įsigydami JAV, Japonijos ir Europos gynybos komponentų.

Be to, pagal G7 sutartas sankcijas Jungtinės Valstijos uždraudė importuoti iš Rusijos auksą - didžiausią šalies neenergetinį eksportą, teigė Iždo departamentas. Tačiau šis žingsnis netaikomas auksui, jau laikomam už Rusijos ribų.

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau