Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 25

Putinas sudavė Bidenui stiprų smūgį: "Nekaltinkite manęs" dėl infliacijos, "nustokite spausdinti pinigus!

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) yra kantrus žmogus, garsėjantis gebėjimu dešimtmečius ramiai kęsti įžeidimus ir tik tada pasirūpinti, kad kerštas būtų įvykdytas jam tinkamu metu. Tačiau net ir V. Putinui atsibodo klausytis Joe Bideno (Joe Biden) bandymų kaltinti jį dėl JAV siautėjančios infliacijos.

Pasak Putino, JAV ir Vakarų pasaulyje siautėjančios infliacijos priežastis yra gana paprasta. JAV spausdina žaliuosius banknotus taip, tarsi jie išeitų iš mados. Kaip šią savaitę savo kalboje Sankt Peterburgo tarptautiniame ekonomikos forume pabrėžė V. Putinas, per pastaruosius dvejus metus JAV pinigų pasiūlą padidino net 38 proc.

"Kadangi negalėjo ar nenorėjo sugalvoti jokio kito recepto, pirmaujančių Vakarų ekonomikų vyriausybės paprasčiausiai paspartino savo pinigų spausdinimo mašinas. Toks paprastas būdas kompensuoti precedento neturintį biudžeto deficitą", - sakė V. Putinas.

"Jau esu minėjęs šį skaičių: per pastaruosius dvejus metus pinigų pasiūla Jungtinėse Valstijose išaugo daugiau kaip 38 proc.

"ES pinigų pasiūla per šį laikotarpį taip pat smarkiai išaugo. Ji išaugo apie 20 proc. arba 2,5 trilijono eurų".

Putinas nėra vienintelis asmuo, kuris vadina BS Bideno nevykusį bandymą infliaciją sukti kaip "Putino kainų kilimą". Neseniai atlikta apklausa atskleidė, kad tik nedidelė dalis amerikiečių tiki J. Bidenu, kai jis bando kaltinti ką nors, bet ką, išskyrus demokratus ir jų pražūtingą kairiųjų "laisvų pinigų" politiką.

Tik 11 % amerikiečių mano, kad dėl rekordiškai aukštų dujų kainų JAV kaltas Putinas, rodo antradienį paskelbti Rasmusseno apklausos rezultatai. Dauguma vietoj to pirštu parodė į Džo Bideną (Joe Biden).

Pripažinkime, niekas niekada nebalsavo už demokratus dėl jų ekonominio meistriškumo, bet tikrai net toks senstelėjęs demokratų karjeros politikas kaip Džo Baidenas supranta, kad pinigų spausdintuvų įjungimas sukels infliaciją.

Putinas įsiutęs ant Baideno ir ne dėl asmeninio šmeižto - nesąmonių apie "Putino kainų kilimą". Jis pyksta ant Baideno už tai, kad jis sunaikino pasaulio rinkas.

"Taigi, jie atspausdino daugiau pinigų, o kas tada? Kur dingo visi tie pinigai?

"Akivaizdu, kad jie buvo panaudoti atsiskaityti už prekes ir paslaugas ne Vakarų šalyse. Štai kur plaukė naujai atspausdinti pinigai", - sakė V. Putinas.

"Jie tiesiog pradėjo valyti, naikinti pasaulio rinkas".

"Jei 2019 m. pabaigoje prekių importas į Jungtines Valstijas sudarė apie 250 mlrd. dolerių per mėnesį, tai dabar jis išaugo iki 350 mlrd. Pažymėtina, kad augimas siekė 40 procentų - lygiai tiek, kiek pastaraisiais metais buvo atspausdinta neužtikrintų pinigų pasiūlos", - tęsė V. Putinas.

"Amerikos vaidmuo smarkiai pasikeitė. Iš grynosios maisto produktų eksportuotojos ji tapo grynąja importuotoja. Laisvai tariant, ji spausdina pinigus ir traukia prekių srautus į savo pusę, pirkdama maisto produktus visame pasaulyje.

"Akivaizdu, kad toks staigus paklausos, kurios nepadengia prekių pasiūla, padidėjimas sukėlė nepritekliaus ir pasaulinės infliacijos bangą."

Štai ir viskas. Kartais reikia leisti žodį tarti suaugusiajam ir paaiškinti situaciją. Putinas sudavė Džo Bidenui visagalį smūgį ir pastatė jį į vietą. Deja, tik nedaugeliui žmonių pasiseks išgirsti Putino žodžius, nes Vakarų didžioji žiniasklaida neleidžia jo žodžiams pasiekti auditorijos Vakaruose.

Kai jis išsako tokius prasmingus žodžius, kartais tenka paklausti savęs, kodėl jie taip bijo. 

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau