Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 7

Ar galite palikti šaukštą sriuboje: jūs pasigailėsite, kad nežinojote

Ar galite palikti šaukštą sriuboje: jūs pasigailėsite, kad nežinojote

Jei niekada nesusimąstėte, kas nutiktų, jei paliktumėte šaukštą puode, ir nuolat tai darote - geriau liaukitės.

Nuo pat vaikystės tėvai mums sakydavo, kad negalima palikti šaukšto maiste, nes jis tikriausiai suges. Išsiaiškinkime, kodėl taip yra ir kas atsitinka, jei paliekate šaukštą puode.

Kodėl niekada neturėtumėte palikti šaukštų maiste - pagrindinė priežastis

Vienas iš akivaizdžiausių argumentų, kodėl nereikėtų ilgai palikti šaukšto bet kokiame maiste, iš tiesų yra susijęs su tuo, kad toks maistas greičiau sugenda.

Taip yra pirmiausia dėl metalo, iš kurio pagaminti stalo įrankiai, oksidacijos. Dėl šios cheminės reakcijos susidaro aplinka, kuri pagreitina maisto gedimą. Dažniausiai taip nutinka plienui ir aliuminio lydiniams, rečiau - nerūdijančiam plienui. Be to, palikus šaukštą sriuboje, maistas dėl oksidacijos įgauna nemalonų poskonį. Šiam procesui ypač jautrūs sugadinti ar subraižyti stalo įrankiai.

Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad nerūdijančio plieno indų sudėtyje yra nikelio - alergeno, o pats aliuminis tam tikromis sąlygomis aktyviai reaguoja su maistu, todėl per didelis jo kiekis gali sukelti rimtų sveikatos problemų.

Ir niekada nepalikite medinių virtuvės įrankių maiste - jie rūgsta dar greičiau nei nerūdijantys nerūdijančio plieno indai.

Kas nutiks, jei paliksite šaukštą keptuvėje - pasekmės

Be oksidacijos, kita priežastis, dėl kurios nereikėtų palikti šaukšto grietinėje, sriuboje ar bet kokiame kitame maiste, yra bakterijos ir mikroflora.

Mikroorganizmai, įskaitant seiles, patekę ant šaukšto iš išorinės aplinkos, gali būti puiki terpė bakterijoms ir pelėsiui maiste veistis. Tai gali sukelti labai rimtus apsinuodijimus.

Šaukštų negalima laikyti salotose - dėl tų pačių priežasčių. O pagal taisykles salotų negalima laikyti ilgiau nei 6 valandas - net jei jos užpilamos salotomis be šaukšto.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau