Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 8

Kaip iš moters drabužių galima spręsti, kad ji turtinga, net jei apsirengusi paprastai?

Kaip iš moters drabužių galima spręsti, kad ji turtinga?

Ar pastebėjote šį unikalų aprangos stilių? Atrodo, kad moteris apsirengusi paprastai. Jokių didelių brangių firmų logotipų ir pan. Bet vis dėlto iš jos aišku, kad ji turi pinigų, yra turtinga. Šiandien norėčiau rasti tą skirtumą, kai moteris atrodo turtinga, bet rengiasi paprastai. Radau keletą išskirtinių aprangos bruožų.

Pirmasis. Drabužių kokybė. Moterys labai išrankios drabužių kokybei. Galite paimti dvejus baltus marškinius, vieni atrodo pigūs, o kiti - brangūs. Nors jie atrodo vienodai, skiriasi tik medžiaga. Kokybė, tankis ir pan. Viską galite pamatyti iš pirmo žvilgsnio.

O turtinga moteris visada dėvės tik tai, kas yra iš kokybiškų medžiagų. Kad atrodytų ir net jaustųsi brangi. Ir tai susiję ne tik su medžiaga. Po kokybe slepiasi daugybė dalykų. Pavyzdžiui, tiesus dygsniavimas ar ne, kaip apskritai drabužiai siūti. Kartais pigus drabužis būna tiesiog kreivas. Jūs galite iš karto nepastebėti, bet kas turi išlavintą akį, tas iš karto pamatys.

Tvarkingumas. Tai priklauso ne tiek nuo drabužių, kiek nuo pačios moters. Jei moteris turtinga, ji visada atrodys tvarkingai. Dauguma moterų gali atrodyti tvarkingos ir švarios, jose galima rasti vieną ar du trūkumus. Galbūt nešvarumų ant jų batų, galbūt naminių gyvūnų plaukų ant drabužių ir pan.

Jei moteris turtinga, tvarkingumas bus šimtaprocentinis. Viskas turi būti tobula. Drabužis turi būti naujas arba atrodyti kaip naujas. Viskas, ką galima išlyginti, išlyginama. Viskas toje dvasioje. Nėra tokio dalyko, kad turtinga moteris tiesiog apsirengtų ir išeitų. Ne, ji paprastai rengiasi prieš išeidama arba iš anksto. Bet kuriuo atveju ji turi būti kuo tvarkingesnė.

Spalvų derinys. Čia taip pat lengva atrodyti paprastai. Svarbiausia - suderinti drabužių spalvas. Ir spalvas, ir drabužių stilių. Kad išvaizda sudarytų aiškų įvaizdį, o ne drabužių rinkinį. Tai galima pasakyti pagal pajamų lygį. Kuo turtingesnė moteris, tuo stilingesni jos drabužiai.

Tiksliau, kuo stilingesnius derinius ji dėvi. O jei moteris neturi daug pinigų, kartais ji net negali susikurti įvaizdžio iš drabužių, ji dėvi tai, ką turi. Taigi ji gali atrodyti ne taip, kaip turtinga moteris. Nėra tobulo spalvų ir stiliaus derinio. Į tai verta atkreipti dėmesį.

Užsiregistruokite ir dalinkitės, kad nepraleistumėte naujų straipsnių!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau