Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 10

Kodėl griežtai draudžiama plauti grindis senais drabužiais?

Kodėl griežtai draudžiama plauti grindis senais drabužiais?

Toliau skaitykite, kodėl kategoriškai negalima taip elgtis.

Šiuolaikinėse parduotuvėse galite rasti daug naudingų daiktų namams. Ypač daug įvairių skudurų, skirtų viskam, tačiau įprotis taupyti pinigus labai dažnai sulaiko jus nuo tokių pirkinių. Todėl žmonės paprastai grindis šluoja senais marškinėliais arba rankšluosčiu.

Toliau skaitykite, kodėl taip kategoriškai nereikėtų daryti.

Liaudies prietarai

Yra ženklų, kad netinkamas valymas gali atnešti nelaimę. Ypač valymui nereikėtų naudoti daiktų, kurių tinkamumo vartoti terminas jau pasibaigęs.

Tikima, kad jei namuose yra nevedusi mergina, pasak burtų, dėl to, kad jos motina plauna grindis senais drabužiais, ji bus pasmerkta vienatvei ir niekada nesusituoks. Taip pat draudžiama valymui naudoti savo daiktus: marškinėlius, marškinėlius, senus marškinius, nes tai gali sukelti ligą.

Apskritai visus daiktus, skirtus namams valyti, reikia pirkti, kitaip kils problemų ir rūpesčių. Tas pats pasakytina ir apie šeimos narius.

Ant daiktų yra daug bakterijų

Ypač nehigieniška naudoti senus daiktus valymui. Taip yra todėl, kad ant šluosčių yra bakterijų, o tarp jų gali būti ir E. coli.

Be to, kai kurios šluostės netinkamai sugeria drėgmę ir tiesiog ištepa purvą su vandeniu ant paviršiaus. Todėl turėtumėte naudoti tik specialiai tam skirtas šluostes.

Kaip plauti grindis be dryžių

  • Prieš valydami įsitikinkite, kad ant grindų nėra dulkių ir kitų šiukšlių. Tam gali pasitarnauti dulkių siurblys arba šluota.
  • Jei ant grindų yra didelių dėmių, geriausia jų atsikratyti atskirai.
  • Pašalinus nešvarumų perteklių, grindis galima plauti, tačiau vandeniu reikia skiesti amoniaką arba actą. Ideali proporcija yra 1 valgomasis šaukštas amoniako 1 litrui vandens.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau