Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Balandžio » 13

Didžiausi taupuoliai pagal Zodiako ženklą: taupo kiekvieną centą

Didžiausi taupuoliai pagal Zodiako ženklą: taupo kiekvieną centą

Pasitikrinkite, ar esate šiame sąraše.

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, kuriems labai sunku atsikratyti pinigų. Jie skaičiuoja kiekvieną centą, todėl su jais nesitikėkite finansinio stabilumo.

Šių Zodiako ženklų vyrai nešvaistys pinigų savo mylimajai, neves jos į restoranus ir nedovanos brangių dovanų.

Vėžys

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai visą gyvenimą sunkiai dirba, kad aprūpintų senatvėje save ir savo šeimą. Tačiau visus šiuos metus jie nuolat taupo, taupo kiekvieną centą, neišleidžia pinigų nereikalingoms reikmėms. Žinoma, jie įteiks jums šventinę dovaną, tačiau nesitikėkite daugiau. Pagrindinė jų aistra - taupyti vėlesniam laikui.

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo vyrai mano, kad turi būti šeimos biudžetas. Tai reiškia, kad versija "mano pinigai yra mano pinigai, o tavo - mūsų pinigai" su jais neveiks. Svarstyklės įsitikinusios, kad vyro ir moters uždirbti pinigai yra jų pačių. Ir kiekvienas iš partnerių turi investuoti į santykius ir namų ūkį. Žinoma, jie yra rūpestingi vyrai, bet jie negalės jums suteikti finansinės gerovės.

Jautis

Šie vyrai įsitikinę, kad jų pinigai yra tik jų pinigai. Taigi jei norite, kad jus vežiotų į kurortus, pirktų brangius daiktus ir t. t., pamirškite apie santykius su Jaučiu. Jie niekada to nepadarys. Moteris, kurios iš jų tikisi materialinių gėrybių, jie vadina merkantiliškomis. Vargu ar jums pavyks rasti bendrą kalbą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau