Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 13

Baideno režimas tyliai atnaujina biologinių laboratorijų programą Ukrainoje

Baideno režimas tyliai atnaujina biologinių laboratorijų programą Ukra

Remiantis pranešimais, Bideno režimas tyliai ir apgaulingai atnaujino savo biolaboratorijų programą Ukrainoje.

Penktadienį per žiniasklaidos atstovų susitikimą Rusijos branduolinės, biologinės ir cheminės gynybos pajėgų vadas generolas leitenantas Igoris Kirillovas (Igor Kirillov) pareiškė, kad Bideno administracija atnaujino biologinių laboratorijų programą Ukrainoje.

JAV tyliai atnaujino pavojingą biolaukų programą Ukrainoje ir daugiausia dėmesio skiria visiškai slaptų naujų objektų statybai ir personalo mokymui, tvirtino Rusijos gynybos ministerija.

Apie tai praneša Greatgameindia.com: Rusijos branduolinės, biologinės ir cheminės gynybos pajėgų vadas generolas leitenantas Igoris Kirillovas penktadienį per susitikimą su žiniasklaida pristatė naują pluoštą dokumentų apie įtariamas JAV finansuojamas biologines programas Ukrainoje.

I. Kirillovas citavo 2022 m. spalio 20 d. susitikimo, kuriame dalyvavo JAV gynybos grėsmių mažinimo agentūros (DTRA) atstovai ir keli Ukrainos pareigūnai, taip pat inžinerinės bendrovės "Jacobs/CH2M" veikėjai, protokolą. Pranešama, kad susitikime daugiausia dėmesio buvo skirta biologinių tyrimų Ukrainoje, kurie buvo "pristabdyti" dėl Maskvos ir Kijevo priešiškų veiksmų, atnaujinimui. 

"Dabar projektas atnaujintas, daugiausia dėmesio skiriant teisinės paramos atnaujinimui, mokymo grafiko peržiūrėjimui, taip pat statybos darbų užbaigimui ir atnaujinimui", - teigiama ukrainiečių kalba parengtame protokole, kuriame cituojamas "Jacobs/CH2M" atstovas Davidas Smithas (Deividas Smitas). 

Anksčiau programa buvo žinoma kaip "Jungtiniai biologiniai tyrimai", tačiau ji buvo pervadinta į "Biologinės kontrolės tyrimus", nurodoma dokumente. Jame minimas susirūpinimas dėl tariamos "Rusijos dezinformacijos kampanijos" šiuo klausimu. 

Anot "Financial Times", V. Zelenskio patarėjas pareiškė, kad Ukraina yra "pasirengusi atsisakyti" Krymo.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau