Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 15

PSO, prisidėjusi prie COVID plitimo Kinijoje, liepia Ukrainai sunaikinti laboratorijose "didelės grėsmės sukėlėjus", kad būtų išvengta ligos

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Akyliems JAV politikos stebėtojams puikiai žinoma, kad kai gilioji valstybė neigia kokį nors kaltinimą, tas kaltinimas beveik visada būna 100 proc. teisingas, ir panašu, kad taip yra ir su JAV vyriausybės finansuojamomis biologinio ginklo laboratorijomis labai korumpuotoje Ukrainoje.

Nors Amerikos pareigūnai griežtai neigė jų egzistavimą, aptikti dokumentai - dabar jau ištrinti, bet prieš tai buvę archyvuoti - įrodo, kad laboratorijos egzistuoja ir kad Amerikos mokesčių mokėtojai jas finansavo.

Kad ir kaip būtų blogai, padėtis dabar tapo daug blogesnė ir potencialiai mirtina, nes praėjusio mėnesio pabaigoje Rusijos pajėgos įsiveržė į Ukrainą ir dabar artėja prie kelių iš tų laboratorijų, apie kurias mums sakoma, kad jos neegzistuoja.

Tiesą sakant, taip smarkiai, kad Pasaulio sveikatos organizacija, kuri prisidėjo padedant Kinijai nuslėpti COVID-19 išleidimą ir plitimą 2020 m. pradžioje, kai pandemija išplito visame pasaulyje, nurodo Ukrainos mokslininkams tose laboratorijose naikinti "didelės grėsmės sukėlėjus", kad jie "netyčia" nebūtų išleisti į laisvę ir nesukeltų masinės mirties visoje planetoje.

Apie šią galimą katastrofą pranešė "Reuters":

Pasaulio sveikatos organizacija patarė Ukrainai sunaikinti šalies visuomenės sveikatos laboratorijose esančius didelės grėsmės sukėlėjus, kad būtų išvengta "bet kokio galimo išsiliejimo", kuris galėtų išplisti tarp gyventojų, pranešė agentūra "Reuters".

Ukrainoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, veikia visuomenės sveikatos laboratorijos, kuriose tiriama, kaip sumažinti pavojingų ligų, kuriomis serga ir gyvūnai, ir žmonės, įskaitant, visai neseniai aptiktą, COVID-19, grėsmę. Jos laboratorijoms paramą yra skyrusios Jungtinės Valstijos, Europos Sąjunga ir PSO.

Biologinio saugumo ekspertai teigia, kad Rusijos kariuomenės perkėlimas į Ukrainą ir jos miestų bombardavimas padidino ligų sukėlėjų išplitimo riziką, jei kuris nors iš šių objektų būtų pažeistas.

Praėjusią savaitę naujienų portalui atsiųstame elektroniniame laiške PSO pareigūnai teigė, kad agentūra jau kelerius metus bendradarbiauja su Ukrainos visuomenės sveikatos laboratorijomis, siekdama skatinti geresnę saugumo praktiką, padedančią apsisaugoti nuo "atsitiktinio ar tyčinio ligų sukėlėjų išmetimo", t. y. tyliai pripažino, kad: a) laboratorijos egzistuoja; b) jose saugomos iš prigimties pavojingos medžiagos.

"Vykdydama šį darbą, PSO primygtinai rekomendavo Ukrainos sveikatos apsaugos ministerijai ir kitoms atsakingoms institucijoms sunaikinti didelės grėsmės sukėlėjus, kad būtų išvengta bet kokio galimo išsiliejimo", - pažymėjo PSO.

Sekmadienį "Natural News" pranešė, kad Rusijos kaltinimai, nukreipti Jungtinėms Valstijoms dėl biologinių laboratorijų egzistavimo ir finansavimo, atrodo pagrįsti.

Praėjusios savaitės pradžioje "Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova (Maria Zakharova) teigė, kad Maskva aptiko įrodymų apie JAV remiamą biologinio ginklo programą Ukrainoje, apimančią maro ir juodligės kūrimą", pridūrė "The Western Journal".

"Neseniai rasti dokumentai rodo, kad biologinių ginklų komponentai buvo gaminami Ukrainos laboratorijose, finansuojant [JAV gynybos departamentui], esančiose visai šalia Rusijos", - toliau pažymima Rusijos ambasados Didžiojoje Britanijoje tviteryje.

JAV ir Ukrainos pareigūnai viešai griežtai neigė laboratorijų egzistavimą, tačiau praėjusią savaitę duodama parodymus JAV Senatui Valstybės departamento pareigūnė Viktorija Nuland (Victoria Nuland) prisiekusi pripažino, kad laboratorijos ne tik egzistuoja, bet ir kad JAV vyriausybė vis labiau nerimauja, jog jos gali patekti į Rusijos rankas.

Tenesio žvaigždė atskleidžia:

Atsakydama į senatoriaus Marco Rubio (R-Fla.) klausimą, V. Nuland sakė, kad dėl bet kokio cheminio ar biologinio ginklo išleidimo Ukrainoje būtų kalti Rusijos okupantai.

V. Nuland, kuri 2014 m., kai dirbo valstybės sekretoriaus padėjėja Europos reikalams Barako Obamos ( Barack Obama) laikais, padėjo rengti Ukrainos "režimo pakeitimo" perversmą, sakė, kad Jungtinės Valstijos stengiasi neleisti Rusijai užgrobti šių objektų.

"Ar Ukraina turi cheminių ar biologinių ginklų?" Rubio paklausė.

"Ukraina turi biologinių tyrimų objektų, kuriuos, tiesą sakant, dabar esame gana susirūpinę, kad Rusijos kariuomenė, Rusijos pajėgos gali siekti perimti jų kontrolę, todėl dirbame su ukrainiečiais, kaip galėtume užkirsti kelią, kad bet kokios šių tyrimų medžiagos nepatektų į Rusijos pajėgų rankas, jei jos priartėtų", - atsakė V. Nuland.

Praėjus dviem dienoms po Rusijos invazijos, JAV ambasada Ukrainoje ištrynė dokumentus, susijusius su JAV finansavimu kelioms biologijos laboratorijoms Ukrainoje, o to nebūtų buvę, jei JAV vyriausybė nebūtų bandžiusi kažką nuslėpti.

Mūsų gilioji valstybė bus mūsų šalies pabaiga, jei jos neatsikratysime.

(straipsnio autorius JD Heyes)

Šaltiniai:

TennesseeStar.com

Planet-Today.com

Reuters.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau