Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 19

Nikolas Keidžas skatina valgyti vabalus, nes Holivudas didina WEF vabzdžių darbotvarkę

Nikolas Keidžas skatina valgyti vabalus

Aktoriai Nicolas Cage'as (Nikolas Keidžas) ir Nicholas Houltas (Nikolas Houltas) - naujausios Holivudo įžymybės, propaguojančios Pasaulio ekonomikos forumo kampaniją, kuria siekiama priversti žmoniją valgyti vabalus, vabzdžius ir vikšrus.

N. Cage'as 1988 m. kultinėje komedijoje "Vampyro bučinys" (Vampire's Kiss) suvalgė gyvą tarakoną, o dabar jis propaguoja kitų vabalų vartojimą, teigdamas, kad tai padės kovoti su klimato kaita ir išspręsti bado problemą pasaulyje.

Oskarą pelnęs aktorius ragino žmoniją įveikti kolektyvinę baimę ir fobiją valgyti vabzdžius, tvirtindamas, kad jie turi puikių makro maistinių medžiagų.

Jei galėtumėte atsikratyti baimės, fobijos valgyti vabzdžius, galėtumėte išspręsti pasaulinio bado problemą.

Daug baltymų, jokių riebalų, puikios maistinės medžiagos, gausa. Jų yra visur!

 Cage'as apie vabzdžius prabilo duodamas interviu apie savo naująjį grafo Drakulos vaidmenį siaubo komedijoje "Renfildas" (Renfield), kurioje kartu su Nicholasu Houltu vaidina ilgai kenčiantį garsiojo vampyro tarną R. M. Renfildą, kuris valgo vabzdžius, kai jam reikia energijos.

Holivudas įsibėgėja propaguoti WEF vabzdžių darbotvarkę

"Tarakonai, kuriuos teko valgyti šiame filme, buvo karameliniai, - interviu sakė Houltas. "Taip pat valgiau vikšrų, kurie iš tikrųjų buvo labai skanūs; jie buvo druskos ir acto skonio arba barbekiu dūmo skonio."

Tačiau Keidžas tvirtina, kad jo dešinioji ranka tiesiog kuklinasi. "[Nicholas] valgė bulvinį vabalą, taigi jis pakilo į kitą lygį", - sakė aktorius, švytėdamas iš pasididžiavimo.

"[Bulviniai vabalai] man kelia siaubą, kaip ir tarakonai". Taigi, koks bulvinių vabalų skonis? "Nebuvo skanu, - prisipažino Houltas. "Jis ne taip gerai išdžiūvo, o skonis buvo kaip kiekvieno vabalo".

Žmonės taps vaikščiojančiais parazitais, jei pasaulio elitas pasieks savo ir visi atsisakys mėsos bei pradės valgyti vabalus ir vikšrus. Moksliniai tyrimai atskleidė, kad šiuose vabzdžiuose yra puikūs "šarvai", kuriuos parazitai ir ligų sukėlėjai naudoja, kad užkrėstų žmones ir gyvūnus ir platintų ligas jų viduje.

Jei pradėsite reguliariai valgyti vabzdžius, nes tikite, kad tai išgelbės Žemę nuo visuotinio atšilimo ar "klimato kaitos", galite tiesiogiai pakenkti sau (ir savo vaikams), taip padėdami įgyvendinti blogą globalistų, kurie nori depopulizuoti planetą, darbotvarkę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau