Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 23

RFK jaunesnysis pasižada "sunaikinti naująją pasaulio tvarką" epinėje kalboje: "Jie turės mane nužudyti, kad mane sustabdytų"

RFK jaunesnysis pasižada "sunaikinti naująją pasaulio tvarką"

Robertas F. Kenedis (Robert F. Kennedy Jr.) pažadėjo sunaikinti Naująją pasaulio tvarką, jei bus išrinktas prezidentu, net jei tai reikštų, kad bus nužudytas kaip jo dėdė JFK.

Šią savaitę prasidėjo Kenedžio 2024 m. kampanija, kurioje RFK jaunesnysis pažadėjo, kad jo misija "bus nutraukti korumpuotą valstybės ir korporacijų valdžios susiliejimą, kuris dabar grasina įvesti mūsų šalyje naujo tipo korporacinį feodalizmą".

1968 m. nužudyto Bobby Kennedy (Bobio Kenedžio) sūnus RFK jaunesnysis yra vienas atviriausių mirtinų mRNA injekcijų priešininkų, ne kartą įspėjęs apie jų keliamą pavojų ir neveiksmingumą.

Naturalnews.com praneša: RFK jaunesniojo kalba truko beveik dvi valandas, ir jis juokavo, kad tai buvo būtina po 18 metų cenzūros. Vienas pirmųjų dalykų, kuriuos jis pasakė dabartinei valdančiajai klasei, - saugokitės, nes jis ateis pas juos.

"Turiu daug ką papasakoti", - sakė jis miniai. "Jiems nereikėjo manęs taip ilgai uždaužyti, nes dabar aš tikrai paleisiu ant jų laisvę ateinančius 18 mėnesių. Jie daug ką iš manęs išgirs."

RFK jaunesnysis daug kalbėjo apie J. Bideną, vadindamas jį "pėstininku" geopolitinėje kovoje, turėdamas omenyje, žinoma, Rusijos ir Ukrainos karą, į kurį J. Bidenas ir toliau kiša milijardus Amerikos mokesčių mokėtojų dolerių, kad jo bičiulis Volodymyras Zelenskis (Volodymyr Zelensky) galėtų įsigyti naujų dvarų, jachtų ir kitų prabangių daiktų.

Kaip ir mes visi, RFK jaunesnysis nori žinoti, kuo Bidenas pateisina visų šių pinigų pylimą į Zelenskio ugnį, ypač kai milijonai amerikiečių kenčia nuo didėjančios infliacijos maisto, energijos ir būsto sektoriuose.

"Amerikos nacionalinis interesas nėra stumti Rusiją arčiau Kinijos", - sakė RFK jaunesnysis. "Ne Amerikos nacionalinis interesas įtraukti mus į kažką, kas gali privesti prie apsikeitimo branduoliniais ginklais".

Nors RFK jaunesnysis sako tikįs, kad Jungtinės Valstijos Ukrainoje dalyvauja "dėl teisingų priežasčių", jis abejoja dėl patiriamų išlaidų.

"Esame ten dėl to, kad užjaučiame Ukrainos žmones, kurie buvo žiauriai nuskriausti, į kuriuos buvo neteisėtai įsiveržta", - išreiškė jis savo nuomonę šiuo klausimu.

"Turime pinigų karams ir turime pinigų bankininkams [gelbėti], - pridūrė jis, - bet kas atsitinka Amerikos žmonėms, kurie patenka į sunkius laikus?"

RFK jaunesnysis sakė, kad infliacija - tai mokestis vargšams, ir Bidenas turėtų labiau stengtis spręsti šią problemą, o ne perpilti milijardus amerikiečių sunkiai uždirbtų dolerių į Zelenskio kišenes.

RFK jaunesnįjį visapusiškai remia aktorius Robas Šneideris (Rob Schneider), kuris po pranešimo tviteryje parašė, kad prieš ketverius metus paprašė RFK jaunesniojo kandidatuoti į prezidentus.

"Laimėti ar pralaimėti... RFK jaunesnysis, kitaip nei kiti politikai, kalbės tiesą valdžiai", - rašė R. Schneideris. "Todėl, žinoma, didžioji žiniasklaida puldinės jį kiekviename žingsnyje".

Gera žinia RFK jaunesniajam yra ta, kad net 62 proc. demokratų rinkėjų nori, kad pirminiuose rinkimuose prieš J. Bideną varžytųsi pretendentai. Tai įrodo dabartinio netikro prezidento nepatikimumą ir amerikiečių norą, kad Ovalinį kabinetą užimtų kas nors kitas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau