Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 5

Naujosios Zelandijos ministras pirmininkas nežino, kas yra moteris

Naujosios Zelandijos ministras pirmininkas nežino, kas yra moteris

Atrodo, kad Naujosios Zelandijos ministras pirmininkas Chrisas Hipkinsas (Chris Hipkins) negali apibrėžti, kas yra moteris.

Premjeras pirmadienį per spaudos konferenciją pritrūko žodžių, kai "The Platform" žurnalistas Šonas Plunketas (Sean Plunket) jo paklausė, kaip jis ir Naujosios Zelandijos vyriausybė apibrėžia, kas yra moteris.

Hipkinsas nervingai atsakė, kad šis klausimas jam buvo "šiek tiek netikėtas", ir išsakė kelias galimybes.... "biologija, lytis, lytis". 

Galiausiai jis pasirinko pastarąją, sakydamas: "Žmonės patys save apibrėžia, žmonės patys apibrėžia savo lytį".

"InfoWars" praneša: Plunketas priminė apstulbusiam premjerui, kad Didžiosios Britanijos leiboristų partijos lyderis Keiras Starmeris neseniai išreiškė įsitikinimą, kad "99,9 % moterų neturi penių", ir padarė, kaip atrodė, užuominą į britų feministės Posie Parker mitingą Oklande. Renginys, kuris turėjo būti jos turo "Leiskite moterims kalbėti" stotelė, baigėsi per anksti, kai Parker buvo apipilta pomidorų sultimis ir apsauga turėjo ją skubiai išvesti iš parko, nes tūkstančiai įpykusių translyčių teisių aktyvistų grasino jos fiziniam saugumui.

"Žinau, kad keista tai sakyti, bet, turint omenyje pastarojo meto įvykius Naujojoje Zelandijoje, norėčiau dar kartą paklausti, kaip jūs apibrėžiate, kas yra moteris?" Plunket vėl paklausė.

Hipkinsas skundėsi, kad "nesitikėjo tokio klausimo, todėl nebuvo iš anksto suformulavęs atsakymo". Tačiau jis pakartojo: "Manau, kad, kalbant apie lytinę tapatybę, žmonės patys apibrėžia savo lytinę tapatybę".

Toliau Plunketas užsiminė apie ankstesnius Hipkinso pasisakymus apie Parker, kurios pažiūras jis pavadino "bjauriomis", ir pareikalavo pasakyti, kurios moterų teisių aktyvistės nuomonės nusipelnė tokio apibūdinimo.

"Manau, kad kai kurios jos pažiūros, kurias ji išreiškė transseksualų bendruomenės atžvilgiu, kai kurios jos išreikštos nuotaikos transseksualų bendruomenės atžvilgiu, mano nuomone, yra bjaurios - kad jie neturėtų egzistuoti", - atsakė jis. Parker niekada nėra sakiusi, kad translyčiai žmonės neturėtų egzistuoti. 

Parker, kurios tikrasis vardas ir pavardė yra Kellie-Jay Keen Minshull, pažadėjo grįžti į Naująją Zelandiją po to, kai dėl nelaimės Oklande ji atšaukė antrąjį mitingą Velingtone ir anksčiau laiko išskrido namo. "Mes laimėsime šį karą, moterys, ir tada aš grįšiu", - šeštadienį tviteryje parašė ji, reikalaudama "beširdžio bailiaus" Hipkinso atsiprašymo. 

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 14:16 763 įžymybių mirtys po Covid vakcinacijos! Kiek gi tada tokių mirčių tarp gyventojų?!

763 įžymybių mirtys po „Covid“ vakcinacijos ir šimtai įžymybių, tapusių vakcinacijos aukomis - didžiulis vakcinacijos nusikaltimas išaiškėja dėka svarių įrodymų! Kla.TV surinko 17 valandų filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuotos siaubi...

Skaityti daugiau