Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 2

Naujųjų metų išvakarėse Romoje iš dangaus krito paukščiai

Kaip šiandien praneša daugelis žiniasklaidos priemonių apskritai Europoje ir ypač Italijoje, 2021 m. sausio 1 d. rytą Romos gyventojai, išėję į gatves, rado gatvės, išbarstytais negyvais paukščiais:

Pareigūnai, kaip visada ramina vietos gyventojus, pasakoja jiems pasaką apie fejerverkus, kurie išgąsdino paukščius. Paukščiai prarado orientaciją iš baimės, pradėjo daužytis į sienas ir skristi į aukštos įtampos laidus. Iš čia ir masinė mirtis.

Tarptautinė gyvūnų apsaugos organizacija teigė, kad paukščių mirtis gali būti susijusi su fejerverkų garsumu.

Tiesą sakant, petardos ir fejerverkai – tai, žinoma, Kinijos tiekėjų dėka, šiandien tai yra pasaulinė problema. Paprastai 10–13 metų vaikams būdingas kritinis polinkis griauti kažką, naikinti - jie maišo magnį su nitratu, paleidžia raketas ir kažkas tai sprogdina. Tačiau šiandien tuo užsiminėję ir yra priklausomi milijonai keturiasdešimtmečių imbecilų, kurių psichinė raida šiek tiek vėluoja - pagal jų pasą jiems yra keturiasdešimt, o jų smegenyse - apie 12 metų. Be to, normalūs 12-mečiai bus šiek tiek protingesni, nes patys gamina raketas, o suaugusieji šaudo raketas pirktas. Kartais tuo pačiu metu jie išmuša akis ir nuplėšia pirštus, nes kūno dalių praradimas yra tiesioginė smegenų dalies nebuvimo pasekmė. Čia mano moralė ir pasibaigė...

Nepaisant to, paukščiai neturi nieko bendra su fejerverkais ir čia galima pagalvoti, kad Romoje lankėsi „marsiečiai“. Visų pirma, Naujųjų metų išvakarėse jie gąsdino Havajų salas, tai netgi pateko į vietinias televizijos naujienas:

Kitas paaiškinimas galėtų būti 5G, kuris galėjo užmušti paukščius. Tačiau šis paaiškinimas yra mažiau tikėtinas, nes Italijoje jų yra visur, o paukščiai nugaišo tik vienoje srityje:

Paukščiai, Roma, Nelaimės, nutikimai

Galiausiai trečiasis situacijos paaiškinimas, kažkokie sisteminiai dalykai. Taigi arčiau 2020-ųjų pabaigos daugelis žmonių pastebėjo, kad balandžiai ir žvirbliai kažkur dingo iš megapolių. Balandžiai yra nuolatiniai šiukšliadėžių klientai, juos visada supa visi pulkai šiukšlių konteinerių, tačiau šiemet jų yra kažkaip nedaug arba jų visai nėra. Gal dėl, mažo žmonių buvimo... sunku pasakyti. Vadinasi ir tarša mažesnė.

Dar įdomesnius dalykus žmonės pastebėjo su žvirbliais, kurie per pirmąjį sniegą veržiasi prie palangių, kad pavalgyti. Bet ir jų yra arba nelabai daug, arba nėra - jie nesuvalgo net minimalaus maisto. Ir visos senyvos moterys sau kelia klausimą: kur dingo paukščiai ir ar netrukus žmonės neseks paskui paukščius? Mes nežinome atsakymo į šį klausimą, tačiau stebime įvykių eigą. Belieka, jums patiems spręsti, kas nutiko Romoje, kad paukščiams tiesiog skisdami. Tad, jei turite savo nuomone ir analizę į tai pasidalinkite komentaruose.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 10
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.01.2021 laikas 19:50 Limfinę sistemą: 6 natūralios detoksikuojančios priemonės
Tiesą sakant, nedaugelis iš mūsų žino, kad reikia išvalyti limfinę sistemą. Todėl labai mažai kas tai daro reguliariai. Bet jei visi reguliariai valytų limfinę sistemą, jų sveikata būtų daug stipresnė. Prieš supažindindami jus su natūraliomis priemonėmis limfinei sistemai valyti, pirmiausia norėtum...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 19:21 Krzysztofas Jackowskis: kada ateis «Nuostabus naujas pasaulis»?

2021 m. sausio 27 d. naktį garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis po daugiau nei savaitės tylos pasirodė eteryje su nauju vaizdo įrašu. Panašu, kad per šį laiką jis neturėjo jokių naujų skubių apreiškimų, todėl šis išėjimas į eterį daugiau buvo skirtas atsakyti į kanalo prenumeratori...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 17:17 COVID-19 persirgote lengvai ar sunkiai? Nuo to gali priklausyti, kiek ilgai išliks imunitetas
Dabar La Jolla imunologijos instituto (LJI), Liverpulio universiteto ir Sautamptono universiteto tyrimų grupė pateikia įdomius rezultatus. Jų naujas tyrimas rodo, kad žmonėms, persirgusiems COVID-19 sunkiąja forma, gali likti daugiau apsauginių „atminties“ T ląstelių – nei žmonėms, kurie naujojo kor...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 14:55 Cullinano deimanto atradimas - kodėl šis didžiulis skaidrus deimantas buvo supjaustytas?

1905 metų sausio 26 diena buvo įsimintina ir geologams, ir brangenybių pirkliams, ir anglų karališkajai šeimai. Pietų Afrikoje surastas didžiausias skaidrus deimantas istorijoje, gavęs Cullinano vardą. Dabar taip vadinamas ir didžiausias „Rolls-Royce“ modelis.

...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 22:33 Parapsichologas prognozuoja karą su ateiviais ir 9 savaites Pragaro
Vienas iš svarbiausių šiuo metu JAV forumuose svarstomų klausimų yra visokių mistikų, parapsichologų ir kitų ekstrasensų, kurie iš anksto numatė dvi prezidento kadencijas Donaldui Trampui, klausimas. Pranašysčių buvo daug, be to, jas dažnai išsakydavo labai iškilūs žmonės, kurių įrašuose yra daugybė...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 20:35 Vištienos salotos su majonezo, jogurto ir sezamų sėklų padažu
Su vištienos salotomis aš tikriausiai niekada nenustosiu eksperimentuoti. Labai mėgstu šias salotas. Skanu, sveika ir sotu. Šį kartą labai pasiteisinęs eksperimentas, kuriuo noriu pasidalinti su Jumis visais. Esu tikra, kad vištienos mėgėjai gamins ne vieną kartą!...

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Minkštos kefyro mielinės bandelės su uogiene (orkaitėje)
Šios mielinės bandelės su uogiene gaunasi labai skanios, nes tešloje yra naudojamas kefyras. Uogienę galite rinktis kokią tik norisi, aš pasirinkau vyšnių.

Skaityti daugiau

27.01.2021 laikas 15:38 Meksikietiškos salotos su vištiena, juodosiomis pupelėmis, kukurūzais ir avokadais

Tokias vištienos salotas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias. Jei pašildysite vištienos krūtinėlę, salotos bus tarsi garnyras. Patiekalas tiks ir pietums, ir vakarienei, ir nešimuisi į darbą, dienos pietums.

...

Skaityti daugiau