Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Žmonės stebuklai » Peržiūrų: (80) Komentarų: (0) (06.12.2018 - 17:28)

Nepalo gyventojas gali liežuviu pasiekti kaktą ir gąsdinti vaikus grimasomis

Nepale gyvena vienas itin keistu, bet savotiškai dėmesį kaustančiu talentu pasižymintis žmogus. Susipažinkite su Yagya Bahaduru Katuwalu – vyru, teigiančiu, kad turi ilgiausią liežuvį pasaulyje, kuriuo gali paliesti savo kaktą. Sakote, neįmanoma?

35-erių vyras, išgirdęs tokias abejones, tuojau pat ima demonstruoti savo sugebėjimus. Tiesa, dažnai jis to nedaro, mat dirba mokyklinio autobuso vairuotoju, kurio keleivius keistas talentas šiek tiek gąsdina.

Napalas, liežuvis, Yagya Bahaduru Katuwalu

Kai kurie mažesni vaikai, pamatę jo ilgą liežuvį ir keistai įsitempiančią apatinę lūpą, prisišlapina į kelnes. Tačiau toks vaizdas kartais gąsdina ir jautresnių nervų suaugusius žmones. Yagya teigė, kad jo akivaizdoje be sąmonės krito ne vienas žmogus, rašoma Mirror.co.uk.

Yagya tapo tikra žvaigžde savo šalyje. Apie jį Nepale ir pasaulyje sužinota po to, kai jo draugas socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame įamžintas vyras demonstruoja savo talentą.

Napalas, liežuvis, Yagya Bahaduru Katuwalu

„Manau, kad taip atrodau tiesiog puikiai. Savo lūpa galiu uždengti nosį, liežuviu paliesti kaktą ir net pamėgdžioti motociklo skleidžiamą garsą, – sakė nepalietis. – Jei mane pakviestų vaidinti siaubo filme, nereikėtų jokio makiažo, kadangi ir taip gąsdinu žmones.“

Napalas, liežuvis, Yagya Bahaduru Katuwalu

Y. Bahaduras Katuwalas labai tikisi, kad šis jo sugebėjimas padės pelnyti vietą „Pasaulio Gineso rekordų“ knygoje.

Šaltinis: alfa.lt


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar