Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 14

Ekstremalūs orai Vokietijoje ir Šveicarijoje sukėlė didelius nuostolius ir potvynius

Stiprios vasaros audros antradienį Vokietijoje ir visoje Šveicarijoje sukėlė didelius nuostolius ir potvynius. Pirmadienio vakarą taip pat buvo užfiksuotas lietus, kruša ir vėjas, kurio greitis siekė 135 km/h. Nuo Juros kalnų vakarų Šveicarijoje perkūnija slinko į rytus per šalį ir ypač smarkiai smogė Ciurichui.

Nuo pirmadienio vakaro Ciuricho pagalbos tarnyba sulaukė daugiau kaip 1 000 skambučių, nes perkūnija ir smarki kruša padarė daug žalos miestui.

Ciuriche ant kelių ir geležinkelio bėgių nuvirtę medžiai sukėlė sumaištį važiuojantiems į darbą, o valdžios institucijos įspėjo, kad kelios Šveicarijos upės gali išsiveržti iš krantų.

Dėl uragano Ciuriche taip pat vėlavo ir buvo sustabdytas viešasis transportas: dėl nuvirtusių medžių ir užlietų gatvių mieste sustojo tramvajų ir autobusų maršrutai.

Dėl gausaus snygio laikinai uždarytos kai kurios kalnų perėjos.

Centrinėje Šveicarijoje, Urio kantone, laikinai buvo uždarytos A2 greitkelio atkarpos, einančios per šalies centrą nuo Vokietijos šiaurėje iki pietinės sienos su Italija.

Sostinėje Berne per 12 valandų iškrito apie 45,8 mm lietaus. Tačiau netoli Ciuricho esančiame Valdeggo kaime per dešimt minučių iškrito 31,1 mm lietaus ir beveik sumušė 2018 m. rugpjūčio mėn. Lozanoje per dešimt minučių iškritusio 41,1 mm lietaus rekordą.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau