Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2021 » Liepos » 15

Dviejų humanoidų istorija, kas jie?

(Paranormal) 2003 m. mirusiame Norijos mieste Čilės Atakamos dykumoje atrasti neaiškios būtybės palaikai pagaliau buvo ištyrinėti, gauti rezultatai šokiruojantys, o konkretaus atsakymo kaip ir nėra. Aišku viena – lobių ieškotojo aptiktas „Atakamos humanoidas“ yra visiškai nepanašus į buvusį žmogų – didelė varpo formos kaukolė, akivaizdžiai per didelė smulkiam kūnui, siekiančio tik 13 cm, didelės akiduobės. Vien tik mažas mumijos dydis stebina, nes net neišnešiotas kūdikis paprastai būna apie 20 cm ūgio.

2009 m. per ufologų kongresą apie šią mumiją sužinojo Egzobiologinių tyrimų ir studijų instituto prezidentas Ramónas Navia-Osorio. Įsigijęs paslaptingą mažą mumiją, kuri jau kelis kartus buvo perparduota, praėjusiais metais R. Navia-Osorio leido amerikiečių ufologui Stevenui Greerui ją ištyrinėti. S. Greeras yra „atskleidimo projekto“ (įtikinti valdžią ir kitas institucijas atskleisti savo žinias apie NSO bei nežemiškas būtybes) įkūrėjas ir prezidentas, jis turi ir medicininį išsilavinimą. Todėl jo kompetencija Ramónas Navia-Osorio visiškai pasitikėjo. Tuo labiau, kad tyrime dalyvavo garsūs mokslininkai iš Stanfordo universiteto – genetikas Garry Nolanas ir radiologas Ralphas Lachmannas.

Naujausiais metodais atlikti rentgeno ir magnetinio rezonanso tomografo tyrimai, ištirti DNR mėginiai. Gauti rezultatai sukrėtė, – taip, tai ne klastotė, o buvęs gyvas organizmas, turėjęs plaučius ir širdį. Tai parodė tyrimai, tačiau kūnas-skeletas turi ypatingų deformacijų, kurių tiesiog neįmanoma paaiškinti. Pavyzdžiui, paprastai žmogus turi dvylika šonkaulių, labai retais atvejais vienuolika, o rasto humanoido skelete jų yra tik dešimt. Be to, yra nenormalus veido ir apatinio žandikaulio, kuris, beje, turi dantų, išsivystymo atsilikimas – tokio mokslas dar nežino. Be to, tyrimai parodė, kad vyriškos lyties Atakamos humanoidas mirė 6–8 metų, nors jo neįtikėtinas, mažesnis nei negyvagimio, ūgis. Nėra žinoma nei vienos ligos ar jos simptomų kategorijos, kuri galėtų paaiškinti tokį mažą ūgį ir visas kūne esančias anomalijas. Jas galėjo sukelti tik dar nežinomos mokslui mutacijos.

Kiti ekspertai abejoja Stanfordo mokslininkų išvadomis, o genetinė analizė tęsiama, galutinė ataskaita bus pateikta tik ateinančiais metais.

Kitas humanoidas buvo rastas 1996 metais Rusijoje, Čeliabinsko regione netoli Kištimo miestelio, jis buvo pavadintas ,,Aliošenka“. Istorija prasidėjo tuomet, kai atsitiktinai senyvo amžiaus Tamaros Prosvirinos Vasiljevnos bute buvo rasta 20 cm dydžio mumija. Ji pateko pas Kištimo policijos tyrėją, majorą Vladimirą Bendliną, po to pas vietinį patologą bei ekspertą. Pradinė apžiūra taip pat šokiravo – humanoidas nebuvo panašus į žmogų. Galva taip pat neproporcingai didelė, neįprastos pailgos formos, panašiai kaip ir Atakamos humanoido, akiduobės neįprastai didelės, be to, jis neturėjo jokių lytinių organų. Psichiškai nesveika moteris pasakojusi, kad mažylį radusi kapinėse, parsinešė namo ir globojo. Nemažai liudininkų, tame tarpe jos marti, bendravardė Tamara Prosvirina, jos 74–ių metų motina Galina Artiomjevna, tvirtina, kad rasta būtybė buvo gyva bent tris savaites, kol neįgali globotoja nepateko į ligoninę, po to, kaip manoma, paslaptingasis mirė badu. Apie mažąjį humanoidą pasakoja ir kiti nepriklausomi žmonės: teisingumo kapitonas, Kištimo policijos tyrėjas Eugenijus Mokičiov. Taip pat ir gydytojas-patologas Stanislav Samoškin, gydytojai Irina Jermolajeva, Igoris Uskovas, kurie atlikę pirminę apžiūrą, konstatavo, kad galvos forma yra labai keista, panaši į bokštą su viršuje suaugusiais keturiais kaulais.

Tuomet buvo keliamos kelios versijos. Viena, – kad tai apsigimęs neišnešiotas naujagimis, turėjęs genetinę mutaciją. Mat, Kištimas yra įsikūręs užterštoje radioaktyvioje teritorijoje, kur 1957 metais uždarame miestelyje Čeliabinsk-40 įvyko katastrofa. Čia naujagimių apsigimimas nėra retas reiškinys. Kita versija, kad tai pasireiškęs priešlaikinis senėjimas ar vaikų progerija, oficialiai vadinama Hačinsono–Gilfordo sindromu.

Vienintelis keistu ,,Aliošenkos“ skeletu rimtai domėjosi Kištimo policijos tyrėjas, majoras Vladimiras Bendlinas, nors dėl to ir turėjo priekaištų iš savo vadovybės, neva reikia užsiiminėti tiesioginiu darbu, bet jis dėjo pastangas organizuojant mumijos tyrinėjimus. Vladimiras Bendlinas padarė humanoido video įrašų bei nuotraukų. Kai būtybė pateko pas ufologus, jos pėdsakai paslaptingai dingo. Kai kas mano, kad mumija parduota japonams, kurie labai domėjosi radiniu ir stebėjosi, kad taip aplaidžiai šioje šalyje žiūrima į tokius ne tik sensacingus, bet ir mokslui neįkainojamus, vertingus radinius.  

Jau po ,,Aliošenkos“ dingimo į Kištimą atvyko ,,Kosmopoisk” grupė, kuriai vadovauja Vadimas Černobrov. ,,Kosmopoisk” – žinoma mokslininkų organizacija, tyrinėjanti anomalijos reiškinius. Vadimas Černobrov ieškojo ir rado genetinę ,,Aliošenkos“ medžiagą, tai tikriausiai buvo vystyklai ar audeklas, į kurį buvo įvyniotas mažylis. Genetinei analizei pakako ir mažo gabalėlio. Po šios ekspertizės driokstelėjo šokiruojanti sensacija – tai ne žmogus! Tačiau, kai kuriais duomenimis, Vadimas Černobrov nori atlikti gana nemažai kainuojančią pakartotinę ekspertizę.

Čeliabinsko humanoidas nežinia kur, bet liko atkaklaus majoro Vladimiro Bendlino vaizdinė medžiaga. Tuo tarpu ufologai tvirtina savo versiją, o moksliniai ekspertai laikosi daugiau žemiško paaiškinimo dėl mumijos išvaizdos.

Dviejų mažų humanoidų istorija verčia ne tik tikėti-netikėti, bet ir susimąstyti. Susimąstyti apie tai, ką pasakė ufologė Galina Semenkova, viena iš liudininkų – ,,Aliošenka“ apvertė visą požiūrį į pasaulį…

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.08.2022 laikas 15:38 Receptai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudot...

Skaityti daugiau

19.08.2019 laikas 08:29 Receptai Organizmo draugės – gervuogės
Dabar miškuose gausu įvairių uogų, taip pat ir gervuogių. Jos ne tik skanios, bet ir turi daug naudingų medžiagų. Be to, vartojamos kaip vaistas įvairioms ligoms gydyti. Gervuogėmis gardinami įvairūs desertai, kepiniai ir kokteili...

Skaityti daugiau

02.06.2019 laikas 21:22 Receptai Tai įspūdinga! Patys skaniausi pyragaičiai, kuriuos bandžiau

Pabandykite pasigaminti – jūs nepasigailėsite! Jūsų šeima juos dievins! Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 14:40 Antarktidos paslaptis: Onikso upė teka priešingai visoms taisyklėms
Antarktidą daugeliui mūsų įsivaizduojame kaip negyvo, amžinai šalto krašto erdvę, tačiau šis žemynas slepia nuostabų gamtos fenomeną — Onikso upę. Ši unikali upė, kuri atsiranda vasarą, kai ledynai tirpsta, ne tik rodo, kaip gamta išgyvena ekstremali...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 13:42 Žemę pasiekė galinga galaktikų susidūrimo smūginė banga
Kosmosas nuolat stebina mus savo neįtikėtinomis dramomis ir paslaptimis. Neseniai astronomai atskleidė, kad galaktika NGC 7318b susidūrė su keturiomis kaimyninėmis galaktikomis Stefano kvintete, sukeldama galingą smūginę bangą. Šis fenomenas ne tik a...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 12:09 Vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi skirtumai
Nepasitikėjimas savimi yra universali patirtis, tačiau kaip jis pasireiškia vyrams ir moterims, gali labai skirtis. Šiame straipsnyje nagrinėsime septynis esminius skirtumus tarp vyriško ir moteriško nepasitikėjimo savimi, siekdami geriau suprasti, k...

Skaityti daugiau