Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 17

Mokslininkas atskleidė, kad "Pfizer" pažeidė koronaviruso tyrimo protokolą, kad gautų FDA leidimą skubiai naudoti vaikams

(Paranormal) Visame pasaulyje didžioji farmacija ir įvairios vyriausybės susivienijo, kad paspartintų privalomo skiepijimo nuo koronaviruso (COVID-19) procesą, nepaisant duomenų, rodančių daugybę neigiamų šalutinių poveikių, susijusių su įvairiomis vakcinomis.

Vienas Izraelio mokslininkas ir profesorius neseniai atskleidė, kad "Pfizer" naudojo abejotiną taktiką, siekdama gauti Maisto ir vaistų administracijos (FDA) leidimą skubos tvarka skiepyti vos 12 metų vaikus.

"Pfizer" dėl pelno rizikuoja mažų vaikų sveikata

Nepaisant daugybės su koronavirusinėmis vakcinomis susijusių pavojų, daugelyje šalių dažnai greitai pradedamos įgyvendinti privalomojo skiepijimo programos.

Šiuo metu suleista milijonai eksperimentinių vakcinų dozių, o mokslininkai dar turi nustatyti visą su vakcinomis susijusios rizikos įvairaus amžiaus žmonių sveikatai mastą. Dabar leidžiama skiepyti net 12 metų vaikus, nes "Pfizer" stengėsi užsitarnauti EUA šiai amžiaus grupei.

Tačiau Izraelio mokslininkė daktarė Yaffa Shir-Raz įspėjo, kad "Pfizer" pažeidė savo pačios protokolą, kuriuo siekiama užtikrinti, kad jos vakcina galėtų būti skiriama mažiems vaikams.

Birželio 8 d. Yaffa Shir-Raz, Haifos universiteto (University of Haifa) ir Herclijos tarpdisciplininio centro (Interdisciplinary Center Herzliya) Izraelyje mokslininkė ir bendradarbė, parašė straipsnį, kuriame išsamiai aprašė, kaip "Pfizer" pažeidė pačios bendrovės protokolus.

Straipsnis buvo paskelbtas "America's Frontline Doctors" interneto svetainėje.

Straipsnyje Shir-Raz paaiškino, kad "Pfizer" leido į tyrimą įtraukti vaikus, turinčius ankstesnių psichiatrinių susirgimų, nepaisant to, kad bendrovės dokumentuose tai buvo nurodyta kaip pašalinimo kriterijus.

Remiantis "Pfizer" FDA pateiktu peržiūros dokumentu, keturiems iš 1 131 tyrime dalyvavusių vaikų, kuriems buvo skirta "Pfizer-BioNTech" vakcina nuo koronaviruso, pasireiškė sunkūs nepageidaujami reiškiniai (SAE) arba įvykiai, kurių "bent vienas kriterijus buvo įvykdytas: sukėlė mirtį, yra pavojingas gyvybei, reikalauja hospitalizavimo arba esamo hospitalizavimo pratęsimo, sukelia nuolatinę negalią ir (arba) nedarbingumą arba įgimtą anomaliją ir (arba) gimimo defektą".

Dėl "Pfizer" sprendimo trims vaikams (iš 1 131) per 1-15 dienų po skiepo prireikė hospitalizacijos dėl sunkios depresijos:

  • Vienam vaikui per pirmąsias septynias dienas po pirmosios dozės
  • Kitas vaikas antrąją tik praėjus vienai dienai po antrosios dozės
  • Ir paskutinis vaikas trečioje praėjus 15 dienų po pirmosios dozės.

Bendrovė "Pfizer" pripažino, kad visi trys vaikai jau anksčiau sirgo nerimu ar depresija. Be to, vaikai pradėjo vartoti selektyvų serotonino reabsorbcijos inhibitorių (SSRI) likus nuo vieno iki dviejų mėnesių iki tyrimo pradžios.

Tačiau užuot prisiėmusi kaltę, "Pfizer" teigė, kad naujasis SSRI buvo susijęs su mažųjų dalyvių depresija. Tačiau Shir-Raz teigia, kad "savižudiškų minčių pablogėjimas, dėl kurio prireiktų hospitalizacijos, paprastai atsiranda per dvi savaites ir ne vėliau kaip per mėnesį nuo SSRI vartojimo pradžios".

Tai rodo, kad "Pfizer" teiginys, jog dėl to kalti SSRI, o ne vakcina, yra "abejotinas". (Susiję: "Pfizer" toliau planuoja skiepyti nuo koronaviruso mažesnius vaikus, įskaitant mažamečius ir kūdikius).

Be to, "Pfizer" pažeidė savo pačios protokolą, įtraukdama šiuos vaikus į tyrimą.

Šir-Razas įspėjo, kad šios išvados pasekmės "kelia didžiulį nerimą", nes leidžia manyti, kad vienam iš 350-400 paskiepytų vaikų gali išsivystyti sunki depresija ir prireikti hospitalizacijos.

"Pfizer" ir "Big Pharma" turi atsakyti už šią manipuliavimo taktiką.

Tačiau tai dar ne viskas. Shir-Razas pridūrė, kad "Pfizer" naudojo ir kitą abejotiną tyrimo taktiką.

  1. Visas tyrimas buvo stebimas tik šešis mėnesius, t. y. trumpiau, nei rekomenduojama stebėti nuo vienerių iki ketverių metų, kaip reikalauja FDA.
  2. Dėl to, kaip buvo sudarytas protokolas, "Pfizer" turėjo pranešti FDA tik apie rimtus nepageidaujamus reiškinius, pasireiškusius per pirmąjį mėnesį po skiepijimo. Tai reiškia, kad į vėliau pasireiškusius nepageidaujamus reiškinius FDA saugos analizėje nebūtų atsižvelgusi, o "Pfizer" išvados atrodytų pozityvesnės, nei yra iš tikrųjų.
  3. Pfizer tyrėjams buvo leista patiems apibrėžti nepageidaujamus reiškinius ("As elicited by investigative site staff"), o ne remtis bet kokia ligoninės medikų diagnoze.

"Pfizer", kaip ir kitos farmacijos bendrovės, kurioms rūpi tik pelnas, jau sumokėjo milijardines sumas už medicininius sužalojimus ir kitus dalykus.  Tiesą sakant, žinoma, kad "Pfizer" sumokėjo didžiausią visų laikų baudą (2,3 mlrd. JAV dolerių) už Teisingumo departamento pateiktą ieškinį dėl sukčiavimo, susijusio su neteisėtais rinkodaros teiginiais.

Shir-Raz taip pat patarė, kad kaltė tenka ne tik "Pfizer". Juk FDA leido Pfizer į saugumo analizę įtraukti tik vieno mėnesio duomenis.

Visuomenė nusipelno žinoti, kodėl FDA greitai patvirtino EUA vaikams.

Galiausiai, kodėl FDA, kuri mažiausiai 45 proc. lėšų gauna iš jos reguliuojamų farmacijos kompanijų, patvirtino tyrimo protokolą, nepaisant galimo pavojaus, susijusio su koronavirusinėmis vakcinomis?

Apsilankykite svetainėje Vaccines.news ir skaitykite daugiau straipsnių apie tai, kaip didžioji farmacija pažeidžia protokolus ir daro žalą siekdama pelno.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

AmericasFrontlineDoctors.org

Straipsnio autoriaus Zoey Sky nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau