Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 27

Didžiausia Arizonos sveikatos sistema paskelbė apie įpareigojimą skiepytis; šis žingsnis paveiks daugiau nei 52 000 darbuotojų

(Paranormal) Arizonoje įsikūrusi sveikatos priežiūros sistema "Banner Health" paskelbė, kad iki lapkričio 1 d. daugiau kaip 52 000 jos darbuotojų turi būti paskiepyti nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19). Visi darbuotojai, kurie iki šios datos nepasiskiepys, bus atleisti iš darbo.

Bendrovė "Banner Health" yra didžiausia Arizonos sveikatos priežiūros sistema. Ji valdo 30 ligoninių, įskaitant tris akademinius medicinos centrus, ir dešimtis kitų sveikatos priežiūros įstaigų Arizonoje ir penkiose kitose valstijose: Vajomingo, Nevados, Nebraskos, Kolorado ir Kalifornijos valstijose. Arizonoje dirba apie 45 000 darbuotojų, o kitose penkiose valstijose - 7 000.

Ši sveikatos sistema yra pirmoji Arizonoje, viešai paskelbusi apie privalomą darbuotojų skiepijimą COVID-19. Apie įpareigojimą skiepytis ji pranešė savo darbuotojams elektroniniu paštu antradienio, liepos 20 d., popietę.

"Imamės šio žingsnio, kad sumažintume riziką savo pacientams, jų šeimoms, lankytojams ir vieni kitiems. Saugumas yra absoliutus prioritetas, o įpareigojimas skiepytis COVID vakcina atspindi šį įsipareigojimą", - rašė Arizonos sveikatos sistemos vadovai.

Sveikatos apsaugos sistema teigė, kad artimiausiomis savaitėmis paskelbs daugiau informacijos apie įpareigojimą skiepytis, įskaitant tvarką, pagal kurią darbuotojai galės prašyti išimties. Tačiau sveikatos sistema įspėjo, kad jos išimtys bus labai ribotos.

Įmonė jau yra parengusi skatinimo programą, kad paskatintų savo darbuotojus skiepytis. Darbuotojus ji papirkinėja apmokamu laisvu laiku, kelionės išlaidų kompensavimu ir papildomais taškais sveikatos sistemos sveikatingumo programai, pagal kurią taikomos nuolaidos sveikatos draudimui.

Banner Health taip pat vykdo loteriją, kurios burtai traukiami liepos-rugpjūčio mėnesiais. Dešimt paskiepytų darbuotojų laimės po 10 000 JAV dolerių.

"Banner Health" įpareigojimas skiepytis yra dalis nacionalinės tendencijos, kai sveikatos priežiūros sistemos įgyvendina savo priverstinio skiepijimo politiką. Žymūs pavyzdžiai - Hiustono metodistinės ligoninės sistema Teksase, kuri atleido daugiau kaip 150 darbuotojų už atsisakymą skiepytis. Trys didžiausios Masačusetso ligoninių sistemos taip pat įvedė skiepų reikalavimus beveik 130 000 darbuotojų. (Susiję: Vakcinų įpareigojimai sveikatos priežiūros pramonėje vis dažniau taikomi, ir tikimasi, kad jie paspartės, kai FDA suteiks visišką patvirtinimą).

"Banner Health", siekdama pateisinti vakcinos įgaliojimus, naudoja delta variantą po vakcinacijos

Bendrovė "Banner Health" jau įpareigojo savo darbuotojus kasmet skiepytis nuo gripo. Dabar ji teigia, kad turi įpareigoti skiepytis COVID-19 vakcina, nes padaugėjo po vakcinos delta variantų.

"Mes rūpinamės vienais iš pažeidžiamiausių žmonių mūsų bendruomenėse, todėl privalome imtis visų įmanomų priemonių, kad užtikrintume kuo saugesnę sveikatos priežiūros aplinką", - sakė "Banner Health" prezidentas ir generalinis direktorius Peteris Fine'as (Peter Fine).

Delta variantas sudaro apie 36 proc. visų naujų COVID-19 atvejų Arizonoje. Per pastarąsias dvi savaites vidutinis naujų užregistruotų atvejų skaičius nuo 565 per dieną išaugo iki 1080 per dieną. Tai reiškia, kad valstijoje vykstančio protrūkio po vakcinos epidemijos atvejų padaugėjo 91 proc.

Bendrovė "Banner Health", be baimės kurstymo dėl delta varianto, pateisino įpareigojimą skiepytis dėl artėjančio gripo sezono.

Bendrovė "Banner Health" taip pat mano, kad gali įpareigoti skiepytis dėl to, kad tikisi, jog naudojamoms COVID-19 vakcinoms netrukus bus suteiktas visiškas Maisto ir vaistų administracijos leidimas.

"Banner Health" darbuotojai pasisako prieš įgaliojimus ir grasina atsistatydinti, jei jie bus patvirtinti

Kai kurie "Banner Health" darbuotojai išreiškė savo paramą bendradarbių vertimui skiepytis. Daugelis kitų pasisakė už sveikatos laisvę ir prieš skiepų mandatą.

"Aš tiesiog noriu turėti galimybę rinktis", - sakė slaugytojos padėjėja Sujey Torres. Ji nepasitiki vakcina ir nori, kad jai būtų suteikta galimybė kol kas jos atsisakyti. "Nenoriu būti verčiama ją gauti."

"Neturiu nieko prieš vakciną, žmonės, kurie nori ją gauti, gerai jiems. Mano šeima jau pasiskiepijo, aš tiesiog nenoriu", - sakė ji.

Jimas Sachsas (Jim Sachs), jau daugiau nei trejus metus dirbantis "Banner Health", sakė, kad yra susitaikęs su tuo, jog jo atsisakymas skiepytis gali kainuoti darbą.

Sachsas dirba iš namų. Jis priima pacientų maisto užsakymus ir perduoda juos tinkamais kanalais. "Remiantis tuo, kad niekada nematau pacientų ir nematau savo komandos narių, niekaip negaliu kelti pavojaus".

Sachsas yra išgyvenęs vėžį ir yra susirūpinęs, kaip vakcina gali paveikti jo organizmą. Jis tikisi pateikti prašymą dėl įgaliojimų netaikymo.

"Nors myliu "Banner", 2017 m. jie išgelbėjo man gyvybę, tai kalva, dėl kurio neteksiu darbo."

"Manau, kad jie neteks daug darbuotojų", - perspėjo Patricija Olivas (Patricia Olivas), rentgeno technikė, dirbusi "Banner Health" skubios pagalbos centre. P. Olivas mano, kad sveikatos sistema neteisinga versti savo darbuotojus skiepytis vakcinomis.

"Jie atima iš ko nors pasirinkimą, o mes patys renkamės", - sakė ji. "Kodėl darbdavys turėtų mums sakyti, kad jums to reikia?"

Sužinokite daugiau apie sveikatos priežiūros sektoriaus įpareigojimus skiepytis skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Šaltiniai:

DailyMail.co.uk

BannerHealth.com

AZCentral.com

AZFamily.com

Fox10Phoenix.com

Straipsnio autoriaus nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudingas.
Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Viskas labai keista. Patys žino kad vakcinos yra netinkamas ir reikalauja jomis skiepytis? Kodėl? Verta pagalvoti, kam tai naudinga... Manau greitu laiku teks ir Lietuvos valdininkams toks likimas.... Jie patys nežino ką palaiko ir nesipriešina.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

22.09.2021 laikas 20:38 Paslaptinga Frenko Olsono, kuris iššoko iš trylikto aukšto po proto kontrolės eksperimentų, mirtis

Šio žmogaus mirtis yra vienas iš paslaptingiausių ir tamsiausių konspirologinių atvejų JAV istorijoje. Dėl to, kas su juo nutiko, iki šiol aktyviai ginčijasi ir istorikai, ir sąmokslo teorijų šalininkai.

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau