Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 13

Aukščiausia medikų asociacija pritaria sveikatos priežiūros darbuotojų teisei atsisakyti COVID-19 vakcinos

(Paranormal) Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacija (AAPS), viena svarbiausių Jungtinėse Amerikos Valstijose gydytojams atstovaujančių organizacijų, paskelbė, kad remia sveikatos priežiūros darbuotojų teisę atsisakyti vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

AAPS pareiškime teigiama, kad:

"[Mes] skelbiame, kad visi žmonės turi teisę į laisvę, kurios jie nepraranda, kai aptarnauja ligonius ar neįgaliuosius".

"Etinis įsipareigojimas apsaugoti kitus nereikalauja, kad darbuotojai atsisakytų savo kūno vientisumo ir apsisprendimo teisės ir sutiktų su vyriausybinės ar pusiau vyriausybinės institucijos diktuojama "intervencija"."

AAPS tai paskelbė kaip paneigimą Amerikos medikų asociacijos (AMA) paskelbtam pareiškimui, kuriuo remiamas privalomas skiepijimas. AMA pareiškimą paskelbė bendradarbiaudama su 58 kitomis sveikatos priežiūros organizacijomis.

Pareiškime pritarta, kad visiems sveikatos priežiūros ir ilgalaikės priežiūros sektoriaus darbuotojams būtų įvestos eksperimentinės vakcinos, nustatant vyriausybės įpareigojimus. 

AMA ir kitos medikų organizacijos aiškiai pareiškė, kad, jų nuomone, niekam, dirbančiam sveikatos priežiūros sektoriuje, neturėtų būti suteikta galimybė pasirinkti, ar skiepytis, ar ne. Jos net nepripažino religinių išimčių skiepijimui pagrįstumo - dėl to AAPS jas peikė.

"Bendrame pareiškime pripažįstama tik medicininė išimtis ir neminima religinė išimtis, nors daugelis darbuotojų prieštarauja šių produktų gavimui dėl savo religinių įsitikinimų", - rašė AAPS. "Mūsų sveikatos priežiūros organizacijos ir draugijos pasisako už tai, kad visi sveikatos priežiūros ir ilgalaikės priežiūros darbdaviai reikalautų, jog jų darbuotojai gautų COVID-19 vakciną."

"Visi sveikatos priežiūros darbuotojai turėtų skiepytis... Daugelis sveikatos priežiūros ir ilgalaikės priežiūros organizacijų jau reikalauja skiepytis nuo gripo, hepatito B ir kokliušo. Mes pritariame vis didesniam skaičiui ekspertų ir institucijų, kurios remia visuotinio sveikatos priežiūros darbuotojų skiepijimo reikalavimą... Sveikatos priežiūros bendruomenė pirmauja reikalaudama skiepų savo darbuotojams."

AAPS nepritaria COVID-19 vakcinoms

AAPS taip pat išreiškė skeptišką požiūrį į COVID-19 vakcinas. Kalbėdama apie skiepų išimtis, AAPS nurodė, kad medicininės išimtys beveik niekada nepripažįstamos, nes nė viena pagrindinė medicinos grupė nenori pripažinti, kad COVID-19 vakcinos daro žalą.

AAPS taip pat teigė, kad COVID-19 vakcinų keliama rizika ir tariama nauda skiriasi tarp pacientų ir priklauso nuo aplinkybių. Dėl daugybės būdų, kuriais koronavirusinės vakcinos gali paveikti žmones, bet kuri organizacija nepagrįstai remia skiepų privalomumą.

Gydytojų organizacija taip pat apkaltino AMA per anksti pritarus COVID-19 vakcinoms vien dėl to, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) suteikė joms leidimą naudoti skubos tvarka.

AAPS nurodė, kad FDA skubaus naudojimo leidimą išdavė per anksti, nes klinikiniai tyrimai vis dar vyksta. Organizacija taip pat teigė, kad AMA neskiria pakankamai dėmesio galimam ilgalaikiam COVID-19 vakcinų poveikiui, kurio šiuo metu neįmanoma nustatyti. AAPS paminėjo autoimuninius sutrikimus, nevaisingumą, apsigimimus, antikūnų sukeltas ligas ir vėžį, kaip keletą iš galimų sveikatos problemų, kurios gali kilti paskiepytiems žmonėms.

Savo pareiškimą AAPS baigė teigdama, kad ji "pasisako už tai, kad būtų primygtinai reikalaujama visapusiškai informuoto, tikrai savanoriško sutikimo dėl bet kokios medicininės intervencijos". Ji taip pat teigė, kad tokios organizacijos kaip AMA turėtų pasisakyti už teisės atsisakyti ir neturėtų cenzūruoti skirtingų nuomonių apie mediciną ir medicinos praktiką.

"Mūsų medicinos organizacijos turėtų pasisakyti už laisvą ir atvirą diskusiją ir prieštarauti cenzūrai. Be laisvės nėra saugumo nei darbuotojams, nei mūsų pacientams".
Daugiau apie skiepų privalomuosius reikalavimus ir organizacijas, siekiančias, kad jie būtų įgyvendinti, sužinokite tinklalapyje Vaccines.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Tarp šaltinių yra ir šie:

TheNewAmerican.com

GlobeNewsWire.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau