Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 12

Dr. Ričardas Flemingas perspėja, kad "vakcina yra biologinis ginklas", duodamas sensacingą interviu Mike'ui Adamsui

(Paranormal) Norėdami iš tiesų suprasti, kodėl praėjus beveik dvejiems metams po pirmojo pranešimo apie Vuchano koronavirusą (Covid-19) vis dar pranešama apie problemą, atkreipkite dėmesį į "vakcinas", kurios, pasak daktaro Ričardo Flemingo, yra tikrasis biologinis ginklas.

Neseniai vykusiame "Brighteon" pokalbyje su Mike'u Adamsu, sveikatos reindžeriu (žiūrėkite toliau), R. Flemingas kalbėjo apie savo naująją knygą "Ar COVID-19 yra biologinis ginklas? Mokslinis ir kriminalistinis tyrimas", taip pat apie koronavirusinių biologinių ginklų istoriją ir kaip mes pasiekėme šį tašką.

Flemingas paaiškino, kad masinio skiepijimo protokolas, kurį propaguoja Tony Fauci, turi pražūtingą poveikį visuomenės sveikatai. Šis dalykas jau seniai būtų išnykęs, jei virusui būtų tiesiog leista veikti sava eiga, be Donaldo "vakcinos tėvo" Trampo (Donald "father of the vaccine" Trump) "operacijos "Warp Speed" injekcijų, kurios skatina naujų Kinijos viruso "variantų" mutaciją ir plitimą.

"Jei vartojate vaistų vakciną, skirtą tik daliai vienos rūšies koronaviruso rūšies varianto, ir į ją sureaguosite imunitetu, imuninis atsakas susiformuos, tačiau kai į organizmą suleidžiate milijardus tokių vakcinų, susiformuoja masinis imuninis atsakas ir pasireiškia labai neigiamas poveikis, ką mes ir matome", - apie naujų variantų "atvejų" antplūdį Adamsui aiškino Flemingas.

"Mums pavyko daryti spaudimą virusui, kad jis skatintų vieną iš variantų, šiuo atveju delta... kad jei iš tikrųjų atakuosite vieną, šiuo atveju, viruso dalį, skatinsite kitų tipų, kurie yra atsparūs, plitimą, nes antikūnai yra visiškai kitokie to tipo smailiojo baltymo tipui."

Fauci kaltas dėl Biologinių ginklų konvencijos sutarties pažeidimo, nes į pasaulį paleido COVID-19

Šis spaudimas, apie kurį kalba Flemingas, yra atrankinis spaudimas, kurį sukelia injekcijos. Panašiai kaip antibiotikų vartojimas skatina dažnai mirtinų "superbakterijų" mutaciją ir plitimą, Fauci gripo injekcijos daro tą patį su Wuhan koronavirusu (Covid-19).

"Virusas yra kaip antikūnams atsparios bakterijos: tos bakterijos jau yra atsparios, bet jei į sistemą beatodairiškai pūsite antibiotikus, išnaikinsite tas, kurios su tuo nesusitvarko, bet antikūnams atsparios suklestės", - taip pasakė Flemingas.

"Kai jie kalba apie tai, kad neskiepytieji taip pat turi problemų, na, žinoma, nes visa tai buvo atrinkta, kad susidarytų šie šiek tiek infekciškesni delta variantai."

Tai reiškia, kad Fauci ir jo draugai iš skiepų sukūrė dar vieną naują pandemiją, kuri yra paskutinės pandemijos, sukurtos naudojant daug mažiau problemišką SARS-CoV-2 virusą, kilusį iš Vuhano virusologijos instituto (Wuhan Institute of Virology, WIV), pavyzdys.

Beje, visa tai buvo daroma už Amerikos mokesčių mokėtojų pinigus, kuriuos M. Fauci pervedė įvairiais kanalais čia ir užsienyje. Teigiama, kad prie to prisidėjo Fort Detrikas (Fort Detrick) Merilende, taip pat Šiaurės Karolinos universitetas Čapel Hile (Chapel Hill). Ir visi, įskaitant Faučį, pažeidė Biologinių ginklų konvencijos sutartį.

"Dabar šiems žmonėms taikoma baudžiamoji atsakomybė", - sako Flemingas. "Jie pažeidė Biologinių ginklų konvencijos sutartį. Jie pažeidė Helsinkio deklaraciją dėl informuoto sutikimo. Jie pažeidė Tarptautinio pilietinių ir politinių teisių pakto sutartį. Jie pažeidė Niurnbergo kodeksą. JAV gydytojai, skiepijantys žmones, kurie neskaitė pakuotės lapelių, kad gautų informaciją apie vaistus, pažeidžia Hipokrato priesaiką - bet palaukite, tuose pakuotės lapeliuose nieko nėra, nes jie sąmoningai tušti."

Visą interviu būtinai žiūrėkite Brighteon.com

Naujausias žinias apie naująją vakcinų sukeltą Vuchano koronaviruso pandemiją taip pat rasite svetainėje Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Brighteon.com

Archive.is

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau