Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2022 » Vasario » 16

Kovidų "vakcinos" sukelia AIDS: įrodymas

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Toliau daugėja įrodymų, kad Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia, kad jų gavėjams visur išsivysto AIDS.

Covid-19 vakcinos sukeltas įgyto imunodeficito sindromas, arba VAIDS, yra vienas iš rimtesnių ilgalaikių nepageidaujamų injekcijų sukeltų padarinių. Iš esmės injekcijos ilgainiui sunaikina žmonių imuninę sistemą, todėl jie tampa linkę į įvairias infekcijas.

Laikui bėgant, kaip kai kurie teigia, mažėja ne injekcijų veiksmingumas, o imuninės sistemos efektyvumas. Fauci skiepai nuo gripo veikia imuninę sistemą, taip sakant, kaip mirtininkas.

Skiepų veiksmingumas yra neigiamas jų teikiamos imuninės apsaugos požiūriu. Duomenys rodo, kad po injekcijos imuninės sistemos funkcija grynąja verte sumažėja, o tai yra priešinga tam, ką turėtų daryti vakcina.

"Vakcinos efektyvumas +50 % reikštų, kad visiškai paskiepyti asmenys yra 50 % labiau apsaugoti nuo Kovid-19 nei neskiepyti", - pranešė "Daily Exposé". "Kitaip tariant, visiškai paskiepytųjų imuninė sistema 50 % geriau kovoja su Covid-19."

"Tačiau -50 % vakcinos efektyvumas reikštų, kad neskiepytieji buvo 50 % labiau apsaugoti nuo Covid-19 nei visiškai paskiepytieji. Kitaip tariant, paskiepytųjų imuninės sistemos efektyvumas yra 50 % prastesnis nei neskiepytųjų natūralios imuninės sistemos efektyvumas. Todėl Covid-19 vakcinos pakenkė imuninei sistemai".

Vidutiniškai dukart paskiepyto asmens imuninės sistemos funkcija išlieka tik 35 %.

Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūra (UKHSA) kas savaitę skelbia vakcinų priežiūros ataskaitą, kurioje pateikiami keturių savaičių duomenys apie "atvejus", hospitalizacijas ir mirtis pagal skiepų statusą. Iš šių ataskaitų ir toliau matyti, kad prasčiausiai yra paskiepyti žmonės.

Naujausioje ataskaitoje aiškiai matyti, kad mažiausias susirgimų skaičius yra tarp neskiepytų asmenų, o didžiausias - tarp paskiepytų. Tris kartus paskiepytųjų skaičius yra dvigubai didesnis nei neskiepytųjų, o dvigubai paskiepytųjų - trigubai didesnis.

"Jau vien šie duomenys turėtų kelti didelį susirūpinimą net patiems aistringiausiems skiepų šalininkams", - rašoma "Exposé".

Remdamasi Pfizer vakcinos efektyvumo formule, Exposé nustatė, kad realus skiepų efektyvumas yra vidutiniškai -183 proc. Tai visiškai stulbinama ir kelia didelį nerimą.

"Mažiausias Covid-19 vakcinos efektyvumas buvo stebimas 40-49 metų amžiaus grupėje Anglijoje per visą 2022 m. sausį - užfiksuotas minus 209,4 proc. efektyvumas, nedaug nuo jo atsiliko 50-59 metų amžiaus grupė", - nustatyta.

Jungtinės Karalystės duomenys rodo dar daugiau: dabar visiškai paskiepytų asmenų imuninės sistemos efektyvumas yra neigiamas. Vidutinio dvigubai paskiepyto asmens Anglijoje imuninis pajėgumas dabar sudaro tik 35 proc. įprasto imuniteto pajėgumo, kuris laikui bėgant ir toliau mažėja.

Tai reiškia, kad visiškai paskiepytų žmonių organizmo gebėjimas kovoti su virusais, bakterijomis ir net vėžiu yra ribotas.

Prasčiausiai vėlgi jaučiasi 40-49 metų amžiaus grupė, kurios atsparumas sausio 30 d. sumažėjo iki -67,7 proc. Tai įrodo, kad kovidų injekcijos daro žalą natūraliam žmonių imunitetui, kuris laikui bėgant ir toliau blogėja.

"Realus Kovid-19 vakcinos efektyvumas nuo mirties Anglijoje nuo 22 m. sausio 3 d. iki sausio 30 d. buvo net -110,24 proc. vyresniems nei 80 metų žmonėms, -97 proc. 70-79 metų žmonėms ir -98,14 proc. vidutiniškai visiems vyresniems nei 18 metų suaugusiesiems", - praneša Exposé.

Tuo tarpu visiškai paskiepytiems pagyvenusiems žmonėms, remiantis duomenimis, jau galėjo išsivystyti pilnavertė VAIDS. Šiuo metu 70-79 m. amžiaus demografinės grupės asmenų imuniteto rodikliai yra -49,2 %, o vyresnių nei 80 m. amžiaus asmenų -52,4 %.

"Paskutinę savaitę, kuri baigėsi sausio 21 d., visiškai paskiepyti asmenys statistiškai daugiau nei du kartus dažniau mirė nuo Kovid-19 nei neskiepyti", - įspėja "Exposé".

Daugiau susijusių naujienų apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinas" rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

DailyExpose.uk

Citizens.news

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-08-16 laikas 19:18 Receptai Obuolių blyneliai: daug obuolių ir labai mažai miltų
Kaip pagaminti blynelius su obuoliais? Žinoma, galima pagaminti iš obuolių tyrelės ar pridėti kefyro vietoje obuolių sulčių. Bet galima pasigaminti ir kitaip. Manau, kiekvienam patiktu, kad blyneliuose būtų daug obuolių ir tik tru...

Skaityti daugiau

2019-07-15 laikas 09:58 Receptai Gaminame namuose. Voveraitės su orkaitėje keptomis bulvėmis

Iškepusias bulvytes dedame į indą, ant viršaus sukrečiame voveraites ir atsargiai išmaišome. Ant viršaus užbarstome pasmulkintų šviežių petražolių, krapų arba svogūnų laiškų. Skanaus!

Skaityti daugiau

2020-09-12 laikas 12:30 Receptai Kaip gaminti voveraites arba grietinėleje troškintos voveraitės

Voveraites idealiausia yra išdžiovinti (kuo nuostabiausiai tinka žiemai įvairiems patiekalams pagardinti), šaldyti (tik prieš tai jas perliejame šaltu vandeniu) arba užšaldyti jau apkeptas svieste (lieka tik pašildyti).

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-13 laikas 08:56 Česnakų stiebai: Cheminė sudėtis, nauda sveikatai ir kaip juos paruošti
Šiame straipsnyje atskleisime česnakų stiebų cheminę sudėtį, jų naudą ir galimą žalą organizmui, biologinį poveikį bei pateiksime skanių receptų, kaip juos panaudoti virtuvėje. Pasinerkite į šią kvapnią kelionę ir sužinokite, kodėl česnakų stiebai tu...

Skaityti daugiau

2025-07-13 laikas 08:24 Mėlynojo ryklio odos paslaptys: Kaip nanostruktūros keičia spalvą
Naujausi moksliniai tyrimai atskleidžia, kaip guanino kristalai ir melaninas sukuria šį unikalų efektą, o šios žinios gali revoliucionizuoti technologijas – nuo medicinos iki povandeninių technologijų. Šiame straipsnyje gilinsimės į šio fenomeno moks...

Skaityti daugiau

2025-07-13 laikas 08:04 Ahnenerbe: Paslaptys, mokslas ir nacistinės ideologijos šešėlis
Ši paslaptinga organizacija, veikusį Trečiajame Reiche, iki šiol kelia diskusijas. Nuo arijų rasės šlovinimo iki žiaurių eksperimentų koncentracijos stovyklose – kas iš tiesų slypi už „Protėvių paveldo“ draugijos veiklos? Šiame straipsnyje atskleisim...

Skaityti daugiau

2025-07-12 laikas 20:43 Pranašiški Sapnai ir Zodiako Ženklai: Mistinis Ryšys su Visata
Šiame straipsnyje atskleisime, kurie ženklai pasižymi pranašiškų sapnų dovana, kaip jie gali ją panaudoti ir kokios mokslinės bei ezoterinės priežastys slypi už šio fenomeno. Pasinerkite į mistikos ir astrologijos pasaulį!...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau