Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 16

Kovidų "vakcinos" sukelia AIDS: įrodymas

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Toliau daugėja įrodymų, kad Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia, kad jų gavėjams visur išsivysto AIDS.

Covid-19 vakcinos sukeltas įgyto imunodeficito sindromas, arba VAIDS, yra vienas iš rimtesnių ilgalaikių nepageidaujamų injekcijų sukeltų padarinių. Iš esmės injekcijos ilgainiui sunaikina žmonių imuninę sistemą, todėl jie tampa linkę į įvairias infekcijas.

Laikui bėgant, kaip kai kurie teigia, mažėja ne injekcijų veiksmingumas, o imuninės sistemos efektyvumas. Fauci skiepai nuo gripo veikia imuninę sistemą, taip sakant, kaip mirtininkas.

Skiepų veiksmingumas yra neigiamas jų teikiamos imuninės apsaugos požiūriu. Duomenys rodo, kad po injekcijos imuninės sistemos funkcija grynąja verte sumažėja, o tai yra priešinga tam, ką turėtų daryti vakcina.

"Vakcinos efektyvumas +50 % reikštų, kad visiškai paskiepyti asmenys yra 50 % labiau apsaugoti nuo Kovid-19 nei neskiepyti", - pranešė "Daily Exposé". "Kitaip tariant, visiškai paskiepytųjų imuninė sistema 50 % geriau kovoja su Covid-19."

"Tačiau -50 % vakcinos efektyvumas reikštų, kad neskiepytieji buvo 50 % labiau apsaugoti nuo Covid-19 nei visiškai paskiepytieji. Kitaip tariant, paskiepytųjų imuninės sistemos efektyvumas yra 50 % prastesnis nei neskiepytųjų natūralios imuninės sistemos efektyvumas. Todėl Covid-19 vakcinos pakenkė imuninei sistemai".

Vidutiniškai dukart paskiepyto asmens imuninės sistemos funkcija išlieka tik 35 %.

Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos agentūra (UKHSA) kas savaitę skelbia vakcinų priežiūros ataskaitą, kurioje pateikiami keturių savaičių duomenys apie "atvejus", hospitalizacijas ir mirtis pagal skiepų statusą. Iš šių ataskaitų ir toliau matyti, kad prasčiausiai yra paskiepyti žmonės.

Naujausioje ataskaitoje aiškiai matyti, kad mažiausias susirgimų skaičius yra tarp neskiepytų asmenų, o didžiausias - tarp paskiepytų. Tris kartus paskiepytųjų skaičius yra dvigubai didesnis nei neskiepytųjų, o dvigubai paskiepytųjų - trigubai didesnis.

"Jau vien šie duomenys turėtų kelti didelį susirūpinimą net patiems aistringiausiems skiepų šalininkams", - rašoma "Exposé".

Remdamasi Pfizer vakcinos efektyvumo formule, Exposé nustatė, kad realus skiepų efektyvumas yra vidutiniškai -183 proc. Tai visiškai stulbinama ir kelia didelį nerimą.

"Mažiausias Covid-19 vakcinos efektyvumas buvo stebimas 40-49 metų amžiaus grupėje Anglijoje per visą 2022 m. sausį - užfiksuotas minus 209,4 proc. efektyvumas, nedaug nuo jo atsiliko 50-59 metų amžiaus grupė", - nustatyta.

Jungtinės Karalystės duomenys rodo dar daugiau: dabar visiškai paskiepytų asmenų imuninės sistemos efektyvumas yra neigiamas. Vidutinio dvigubai paskiepyto asmens Anglijoje imuninis pajėgumas dabar sudaro tik 35 proc. įprasto imuniteto pajėgumo, kuris laikui bėgant ir toliau mažėja.

Tai reiškia, kad visiškai paskiepytų žmonių organizmo gebėjimas kovoti su virusais, bakterijomis ir net vėžiu yra ribotas.

Prasčiausiai vėlgi jaučiasi 40-49 metų amžiaus grupė, kurios atsparumas sausio 30 d. sumažėjo iki -67,7 proc. Tai įrodo, kad kovidų injekcijos daro žalą natūraliam žmonių imunitetui, kuris laikui bėgant ir toliau blogėja.

"Realus Kovid-19 vakcinos efektyvumas nuo mirties Anglijoje nuo 22 m. sausio 3 d. iki sausio 30 d. buvo net -110,24 proc. vyresniems nei 80 metų žmonėms, -97 proc. 70-79 metų žmonėms ir -98,14 proc. vidutiniškai visiems vyresniems nei 18 metų suaugusiesiems", - praneša Exposé.

Tuo tarpu visiškai paskiepytiems pagyvenusiems žmonėms, remiantis duomenimis, jau galėjo išsivystyti pilnavertė VAIDS. Šiuo metu 70-79 m. amžiaus demografinės grupės asmenų imuniteto rodikliai yra -49,2 %, o vyresnių nei 80 m. amžiaus asmenų -52,4 %.

"Paskutinę savaitę, kuri baigėsi sausio 21 d., visiškai paskiepyti asmenys statistiškai daugiau nei du kartus dažniau mirė nuo Kovid-19 nei neskiepyti", - įspėja "Exposé".

Daugiau susijusių naujienų apie Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinas" rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

DailyExpose.uk

Citizens.news

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau