Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 12

Kanados vietovėse, kuriose naudojama daug kovidų "vakcinos", 28 kartus padaugėjo negyvų gimusių kūdikių

(Paranormal) Kanadoje plinta nauja negyvų gimusių kūdikių banga, o jos kaltininkas - "skiepai" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Pasak daktaro Daniel Nagase, Kanadoje sparčiai daugėja negyvų kūdikių gimimo atvejų, ypač tarp tų, kurie buvo "visiškai paskiepyti" pagal vyriausybės nurodymus.

Maždaug keturių minučių trukmės vaizdo įraše D. Nagase aiškiai parodo, kad šis reiškinys pasireiškia tik tarp paskiepytų motinų.

Pavyzdžiui, Vaterlo mieste negyvų naujagimių skaičius šiuo metu yra 25 kartus didesnis nei įprastai, tačiau vėlgi tik tarp visiškai paskiepytų mamų. Šiuos duomenis pateikė provincijos prokuroras (panašus į valstijos generalinį prokurorą), kuris juos gavo iš vietinėje ligoninėje dirbančios slaugytojos.

Nagase sako, kad anksčiau kalbėjosi su kitais medikais, kurie teigė daugelį tų pačių dalykų, tačiau dabar jie tyli dėl savo pačių apsaugos.

Vyriausybės pareigūnai negali pateikti jokių duomenų, pagrindžiančių kovidų vakcinas, todėl liepia visuomenei tiesiog tikėti

Tuo tarpu ligoninės visoje Kanadoje neigia tiesą ir apsimeta, kad viskas yra gerai.

"Šiais metais Kembridže turėjome 982 gimdymus ir keturis negyvus gimdymus, - paskelbė Kembridžo memorialinės ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėja Kristin Wadsworth.

"Tai yra 0,41 proc. negyvų gimdymų, o tai yra mūsų vidurkis."

Dr. Peteris Pottsas, Grand River ligoninės ir Šv. mergelės Marijos ligoninės bendras personalo vadovas, taip pat tvirtina, kad negyvų gimusių kūdikių skaičius abiejose jo vadovaujamose įstaigose yra patogus ir kad bet kokie priešingi teiginiai yra "dezinformacija".

Problema, žinoma, ta, kad Nagase sako tiesą. Negyvų gimusių kūdikių masiškai daugėja tose vietovėse, kuriose skiepijama daug vakcinų, įskaitant visą Britų Kolumbiją.

Parlamento narys Rikas Nikolsas (Rick Nicholls) paklausė Ontarijo sveikatos apsaugos ministrės Kristinos Eliot (Christine Elliott) apie tariamus duomenis, pagrindžiančius nėščiųjų skiepų nuo Fauci gripo saugumą, į ką ji atsakė tik "pasitikėkite manimi" kaip savo įrodymu.

Toliau pateiktame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip Nikolsas spaudžia Eliot šiuo klausimu ir jos skausmingai nemokslinį atsakymą.

"Kitaip tariant, nėra jokių įrodymų, kuriuos ji galėtų pateikti, bet jūs turėtumėte pasitikėti mumis, nes mes visi priėjome prie išvados, kad tai saugu", - rašo Stivas Kiršas (Steve Kirsch) savo substate. "Paguodžiantis, ar ne? Tikrų duomenų apie tai nėra, bet, kaip pasakytų Bobby McFerrinas, "Nesijaudinkite, būkite laimingi".

"Atkreipkite dėmesį, kad Nichollsas yra vienas iš tikrai gerų vyrukų: dabar jis yra nepriklausomas po to, kai buvo išmestas iš Progresyviosios konservatorių partijos dėl savo požiūrio į vakciną. Matyt, Progresyviojoje konservatorių partijoje neleidžiama sakyti tiesos".

Atrodo, kad tokio visiško įrodymų, pagrindžiančių tolesnį kovidinių skiepų naudojimą, trūkumo daugiau nei pakanka, kad racionaliai mąstantys ir mokslu tikintys žmonės visiškai jų atsisakytų. Tie, kurie vis tiek susišvirkš, neturės jokio pasiteisinimo dėl bet kokių kilusių pasekmių (ir jokių teisių gynimo priemonių).

"Vyriausybei tenka pareiga faktais įrodyti, kad uždarymas [ir] nuolatiniai nepaprastosios padėties įsakymai yra pagrįsti, o dabar ir skiepų įpareigojimai", - rašė vienas iš Kiršo skaitytojų. "Jie jų neturi, todėl ir vilkina bylas teismuose".

"Negyvų vaikų gimimai nebus tiriami, nes tai slepiama", - pridūrė tas pats skaitytojas. "Galbūt po kelerių metų tai bus iškelta, bet dabar ir toliau stumkite vakcinas kaip saugias. Omikrono variantas yra lengvas. Pietų Afrikos gydytojai ES ir Kas sutinka. Tačiau mūsų pamišę psichotikai gydytojai ir toliau meluoja".

Atrodo, kad visa tai yra masinio dehumanizacijos ritualo, kurio metu žmonėms plaunamos smegenys, kad be injekcijos jie yra "nešvarūs", dalis. Tie, kurie atsisako paklusti, paverčiami antrarūšiais piliečiais savo šalyse.

Dėl "skiepų" plinta kančia ir mirtis. Naujausią informaciją rasite svetainėje Genocide.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

SteveKirsch.substack.com

BrightLightNews.com

YouTu.be

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.05.2022 laikas 13:57 ECDC bomba: "Beždžionių raupų protrūkis, atrodo, nutekėjo iš Ukrainos laboratorijos

Dabartinis beždžionių raupų protrūkis kilo iš biologinio ginklo laboratorijos Ukrainoje, pranešė Europos ligų kontrolės centro šaltinis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 13:29 Popiežius Viganò: Pasaulinės sveikatos organizacijos sutartis yra išpuolis prieš nacionalinį suverenitetą, "pasaulinio perversmo" dalis

Pasaulinis sveikatos valdymas yra vienas iš pagrindinių naujosios pasaulio tvarkos elementų, todėl jį reikia atmesti ir jam priešintis.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 12:28 Pasaulio sveikatos organizacijos pandemijos sutartis reiškia demokratijos pražūtį?

Sekmadienį, gegužės 22 d., Ženevoje (Šveicarija) prasidėjus savaitės trukmės susitikimui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) tęsia išpuolį prieš demokratiją.

Skaityti daugiau

22.05.2022 laikas 08:37 Buvęs policininkas, kurį nužudė Buffalo šaulys, buvo ką tik išradęs ‘vandeniu varomą variklį’

Buvęs policijos apsaugos darbuotojas, kurį šeštadienį nužudė Bafalo prekybos centro šaulys, neseniai kalbėjo apie "naujai atrastą energijos šaltinį" ir užpatentavo sistemą, leidžiančią transporto priemonėms važiuoti ne benzinu, o vandeniu.

...

Skaityti daugiau

21.05.2022 laikas 20:50 PSO šaukia skubų posėdį, nes beždžionių raupų virusas išplito visame pasaulyje

Pasaulio sveikatos organizacija šaukia svarbiausių ekspertų grupę į skubų susitikimą dėl tebesitęsiančio beždžionių raupų protrūkio.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau