Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Rugpjūčio » 13

Kinija: baiminantis Kovido deltos, valdžios institucijos geležinėmis grotomis užkalė namų duris, kuriuose yra žmonių

Kinijai kovojant su žmonių, užsikrėtusių nauju delta koronaviruso variantu, antplūdžiu, gaunama pranešimų, kad gyventojai yra užrakinti namuose. Įgaliotos komandos atvyksta ir užkalinėja duris geležiniais strypais, kol žmonės yra butuose. 

Visuotiniu mastu paplito vaizdo įrašai, kuriuose Kinijos pareigūnai užrakina gyventojus jų namuose. Vaizdo įraše matyti, kaip apsauginiais kostiumais vilkintys pareigūnai montuoja geležines grotas ant žmonių namų durų. 

Tada jie skersai sukalė geležines grotas, kad niekas negalėtų išeiti iš namų. Manoma, kad šis žingsnis pakartos pandemijos pradžioje Vuchane taikytą ekstremalią taktiką. 

Per pastarąsias kelias savaites delta variantas metė iššūkį Kinijai kovoje su pandemija. Dabartinis protrūkis privertė blokuoti vietines teritorijas, atlikti masinius tyrimus ir apriboti keliones. Rugpjūčio 9 d. Kinijos nacionalinė sveikatos komisija paskelbė apie 143 naujus susirgimo atvejus 17 provincijų. 

Iš šių naujų atvejų 35 atvejai buvo importuoti iš užsienio, o 108 - vietiniai. Jiangsu. Sveikatos komisija pranešė apie du atvejus Nankino mieste ir 48 atvejus Jangdžou mieste.

arba išvežti į karantino stovyklas, kurios iš viršaus atrodo maždaug taip:

o šių įstaigų vidus kažkodėl primena zoologijos sodą ar gyvulių fermą:

Išsigandę šios perspektyvos, žmonės rengia ledines kovas dėl garbės pirmieji išlaikyti SOVID testą:

Kliūtis kelyje į Pekiną:

Kinijos praktinė patirtis - tai interneto ir mobiliojo ryšio slopintuvas ir tikrintuvas, kuris stebi naujienų blokavimą:

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau