Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 14

Nagasakį (Japonija) užgriuvo pražūtinga nuošliauža

Po kelias dienas trukusių smarkių liūčių pietų ir vakarų Japonijoje valdžios institucijos išleido įsakymus evakuotis. Nagasakio prefektūroje nuošliaužai sugriovus du namus, vienas žmogus žuvo, o du dingo be žinios.

Rugpjūčio 13 d. ankstyvą rytą po smarkių liūčių Nagasakio prefektūroje esančiame Unzeno mieste įvyko nuošliauža. Sugriuvus dviem namams, palaidoti keturi gyventojai. Rugpjūčio 13 d. gelbėtojai rado vienos iš aukų kūną, o kita buvo rasta gyva, bet sunkiai sužeista. Du žmonės vis dar laikomi dingusiais be žinios. Įvykio vietoje dirba paieškos ir gelbėjimo komandos, įskaitant Japonijos sausumos savigynos pajėgų narius. Taip pat užtvindytos Unzeno miesto teritorijos.

Rekordinis kritulių kiekis ir įsakymai evakuotis

Rugpjūčio 13 d. netoli Unzeno miestelio esančiame Unzeno kalne per 1 valandą iškrito 80,5 mm kritulių. Rugpjūčio 13 d. per 24 valandas iškrito rekordinis 571,5 mm kritulių kiekis, o per 48 valandas - 743,0 mm. Ankstesnis 24 valandų maksimumas buvo 486 mm, užfiksuotas 2006 m., o 48 valandų maksimumas buvo 510 mm, taip pat užfiksuotas 2006 m.

Japonijos meteorologijos agentūra įspėjo apie smarkias liūtis ir nuošliaužas keliose vietovėse. Valdžios institucijos išleido įsakymus evakuotis 13 prefektūrų, kurie paveikė apie 1,7 mln. šeimų arba 3,4 mln. žmonių. Prefektūros yra Niigata, Tojama, Gifu, Šizuoka, Šimanė, Hirošima, Ehimė, Fukuoka, Saga, Nagasakis, Kumamotas, Oita ir Kagošima.

Rugpjūčio 13 d. Ministro Pirmininko biuras paskelbė pareiškimą: "Kitą savaitę didelėje teritorijoje, daugiausia vakarų Japonijoje, ilgą laiką gali tęstis smarkios liūtys. Reikia būti ypač budriems."

Potvyniai taip pat paveikė dalį Hirošimos prefektūros. Japonijos priešgaisrinės apsaugos ir nelaimių valdymo agentūra (FDMA) pranešė, kad Mijoši mieste potvynis apgadino apie 20 namų. Hirosimos miesto Asakitos-ku rajone potvynis nuplovė vieną transporto priemonę, tačiau apie nukentėjusiuosius nepranešama. Apie 17 žmonių įstrigo po to, kai potvyniai užtvėrė kelius tam tikrose Jamagatos apygardos dalyse. Šobaros mieste iš po nuošliaužos buvo išgelbėtas vienas žmogus.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau