Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 21

Australijos politikui, vartojusiam kovido vakciną, tiesioginiame televizijos eteryje išsivystė Bell's paralyžius ir "užkrito akis"

(Paranormal) Tuo metu, kai tiesioginiame televizijos eteryje Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" adata buvo įbedama į ranką "laisvė už petį", Naujojo Pietų Velso (Australija) klientų aptarnavimo ministrui Victorui Dominello (Victor Dominello) išsivystė Bell'o paralyžius ir jis patyrė akivaizdų "akių kritimą".

Tuo metu, kai mRNA cheminės medžiagos buvo leidžiamos į jo raumenų audinį, Dominello veido dalis tapo paralyžiuota - tai būdinga Bell'o paralyžiaus požymis. Jo viena akis taip pat ėmė užsimerkti, todėl žiūrovams kilo klausimas, ar jis "nemirksi į kamerą".

Pasirodo, Dominello po injekcijos negalėjo jausti tos veido pusės. Vėliau per "Instagram" jis patvirtino, kad jam oficialiai diagnozuotas Bell'o paralyžius - būklė, kuri dažniausiai pasireiškia po to, kai žmogui sušvirkščiama viena iš Donaldo "vakcinos tėvo" Donaldo Trumpo "operacijos "Warp Speed" injekcijų.

"Per šio ryto spaudos konferenciją - nemažai žmonių komentavo mano užkritusią akį, - savo "LinkedIn" paskyroje rašė Dominello. "Kai kurie žmonės manė - aš mirktelėjau operatoriui. Kai kurie manė, kad mane ištiko insultas. Iš tikrųjų man buvo diagnozuotas Bello paralyžius".

Dominello toliau aiškino, kad iškart po to, kai jam buvo atlikta kinų gripo injekcija, jis pradėjo jausti skausmą kaukolėje tiesiai už ausies. Jis sako, kad tą rytą pabudo su "adatėlėmis" dešinėje liežuvio pusėje.

"Tačiau nepastebėjau jokio akies paburkimo", - pridūrė jis.

Dominello nekreipia dėmesio į vakciną, o Bell'o paralyžiaus diagnozę laiko atsitiktinumu

Gavęs daugybę informacijos iš žmonių, raginančių jį kreiptis į gydytoją, Dominello taip ir padarė. Jam buvo diagnozuotas Bell'o paralyžius - tiesioginė injekcijos pasekmė.

"Skelbiu žinutę todėl, kad, tikiuosi, ji primins žmonėms rūpintis savo sveikata", - savo sekėjams sakė Dominello. "Esame sutelkę dėmesį į Kovidą, tačiau yra daugybė kitų sveikatos problemų".

"Jei turite kokių nors sveikatos problemų - pasirūpinkite jomis".

Nė vienoje savo žinutės vietoje Dominello net neužsiminė apie eksperimentinę vakciną, kurią jis gavo tuo metu, kai atsirado jo "simptomai". Tiesą sakant, jis suko iš "kelio" atsakymo, norėdamas įteigti, kad jo naujai atsiradusios sveikatos problemos yra kažkas kita nei "Covid" ir kad visi kiti panašūs į jį, kurie jas pastebi, turėtų nedelsdami kreiptis į gydytoją.

Tik šaunuolis arba šuleris būtų toks kvailas, kad nekreiptų dėmesio į dramblį kambaryje - kas iš to, Dominello? Kaip galite nematyti, kad eksperimentinė genų terapija, kurią ėmėtės taikyti, yra tiesiogiai atsakinga už jūsų dabar paralyžiuotą veidą ir atmerktą akį?

Laimei, daugelis Dominello sekėjų sureagavo į jo įrašą, nurodydami, kad dėl "nereikalingų perteklinių C19 protokolų" visur vyksta tokie dalykai.

"Su visa derama pagarba, jūs juk dalyvavote eksperimentinėje vakcinoje, - rašė vienas žmogus. "Tikiuosi, kad pranešėte apie savo nepageidaujamą reakciją. Mūsų statistika pamažu seka Jungtinės Karalystės pavyzdžiu".

Kitas asmuo tiesiai šviesiai paklausė Dominello: "Ar galite paaiškinti, ar tai kaip nors susiję su ką tik atliktu skiepu?"

"Prieš tai atrodėte gerai, nes seku jūsų pranešimus", - pridūrė tas pats asmuo.

Tuo tarpu viena pareigūnė Sidnėjuje viešai paskelbė raginimą australams "nesielgti kaip žmonės".

"Nekalbėkite su savo draugais, net ir kaukėti", - skelbė ji. "Nebūkite draugiški. Dabar ne laikas."

"Šių "vakcinų" galutinis žaidimas yra populiacijos mažinimas", - komentavo vienas asmuo "Information Liberation"." Mus perspėjo įvairūs žmonės, bet kadangi tai buvo pavadinta "sąmokslo teorija", niekas į tai nežiūrėjo rimtai, o dabar jau per vėlu."

Naujausias naujienų istorijas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" genocidą galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

InformationLiberation.com

Planet-Today.com

Archive.is

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau