Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 15

Norite nuplikti? Pasiskiepykite kovidų "vakcina"!

(Paranormal) Pranešama, kad iki šiol beveik 1700 žmonių neteko plaukų po to, kai buvo "paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19).

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenys rodo, kad tarp žmonių, kurie pasiskiepijo, manydami, kad taip elgdamiesi bus "apsaugoti" nuo "teigiamo" tyrimo rezultato, žaibiškai plinta autoimuninė alopecija.

Viena jauna japonė savo vakcinos sukeltą plaukų slinkimą stebėjo socialinėje žiniasklaidoje. Mergina, pasivadinusi slapyvardžiu "Ayapipipipiii", rodė savo nuplikusios galvos nuotraukas, kurios atrodo tarsi darytos įprastiniame vėžio skyriuje.

Pranešama, kad Ayapipipiii pradėjo slinkti plaukai po to, kai jai buvo suleista pirmoji "Moderna" eksperimentinės vakcinos "Wuhan Flu", kurią "vakcinos tėvas" Donaldas Trampas (Donald Trump) paskubino pateikti rinkai pagal "operaciją "Warp Speed", dozė.

Iš pradžių vaikas sako, kad jautė nedidelį rankos skausmą ir šiek tiek silpnumo, tačiau karščiavimas taip ir nesusidarė. Tačiau kitą dieną mergaitei pradėjo atsirasti keistas bėrimas ir ji pastebėjo, kad iš galvos iškrenta plaukų gabalai.

Po injekcijos nuėjusi į dušą mergaitė sako, kad dušo nutekėjimo anga greitai užsikimšo iškritusiais plaukais. Baigusi praustis po dušu mergina pamatė, kad džiovindamasi rankšluosčiu ant grindų nukrito dar daugiau plaukų.

Praėjus vos savaitei, Ayapipipipiii ant galvos atsirado trys pastebimos plikės. Po kelių dienų ji atsibusdavo nuo krūvos plaukų, išsibarsčiusių ant pagalvės. Praėjus vos kelioms dienoms po to Ayapipipiii papasakojo, kad pirmą kartą gyvenime pajuto, kaip vėjas pučia per pliką galvos odą.

Maždaug tuo metu Ayapipipiii nusprendė kreiptis į gydytoją, tačiau tuo metu jos galva jau buvo beveik visiškai nuplikusi.

Šimtai amerikiečių neteko plaukų dėl Fauci skiepų nuo gripo

Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemoje (VAERS) Jungtinėse Amerikos Valstijose yra apie 846 panašių pranešimų apie autoimuninę alopeciją, atsiradusią dėl Fauci gripo skiepų.

Pavyzdžiui, 54 metų vyras iš Kalifornijos pranešė apie panašią patirtį, kaip ir Ayapipipiii po pirmosios Pfizer injekcijos dozės, kuriai taip pat buvo suteiktas "skubaus naudojimo leidimas" (EUA) pagal operaciją "Warp Speed".

"Man visiškai nuslinko viso kūno plaukai", - rašė vyras savo VAERS pranešime. „Galva / galvos oda, antakiai, blakstienos, nosies plaukai, ūsai, kai kurios pažastys, krūtinės plaukai, gaktos / kirkšnies plaukai, ranka / kojos“.

"DEPRESIJA / liūdesys be galvos / galvos odos plaukų, antakių, blakstienų. Dramatiškas tapatybės pasikeitimas. Esu BALTAS, o mano šeima / draugai / pacientai galvoja, kad sergu vėžiu, nes turiu CHEMO GALVA / SKALPAS", - pridūrė vyras.

Kadangi nebeturi plaukų nosyje ir aplink akių vokus, vyras sako, kad dabar nuolat kenčia nuo gerklės dirginimo ir akių jautrumo, ypač kai yra dulkių ar kitų teršalų.

25 metų jauna moteris iš Merilendo taip pat patyrė "visišką plaukų slinkimą" ir deginančios galvos odos pojūtį praėjus vos keturioms dienoms po to, kai jai buvo suleista "Johnson & Johnson" (J&J) ir "Janssen" kiniškojo viruso injekcija.

Dar jaunesnė 14 metų mergaitė iš Naujojo Džersio pradėjo prarasti visus plaukus praėjus maždaug 10 dienų po pirmosios "Pfizer" dozės suleidimo. Iš pradžių mergaitės motina aiškino, kad ji "patyrė stresą", bet galiausiai šeima nustatė, kad tai susiję su injekcija.

Daug daugiau panašių pranešimų galima perskaityti šioje nuorodoje.

"Alopecija buvo susijusi su skiepais daugelyje tyrimų", - praneša LifeSiteNews.

"2015 m. medicinos vadovėlyje "Vakcinos ir autoimunitetas" šiai temai skirtas vienas skyrius ir cituojamas vienas tyrimas, kuriame 60 žmonių susirgo šia liga po skiepų, 48 iš jų buvo suleistos injekcijos nuo hepatito B."

Naujausias naujienas apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė skiepai nuo gripo, rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

LifeSiteNews.com

Yahoo.com

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau