Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2021 » Rugpjūčio » 28

Paslaptingosios Bosnijos piramidės yra "kosminio interneto" dalis, mano mokslininkai

Paslaptingosios Bosnijos piramidės yra "kosminio interneto" dalis, mano mokslininkai

Bosnijos piramidžių atradėjas daktaras Semiras Osmanagičius atskleidė, kad padarė dar vieną nuostabų atradimą, kuris gali pakeisti ne tik Europos žemyno, bet ir visos planetos istoriją.

Dr. Osmanagičius Bosnijos Saulės piramidės viršūnėje aptiko vadinamąsias Teslos bangas, kurios sklinda greičiau už šviesos greitį. Taip bangos gali keliauti per kosminius kūnus. Visa tai, pasak mokslininko, leidžia manyti, kad egzistuoja savotiškas kosminis internetas, palaikantis ryšį tarp galaktikų.

Pasak mokslininko, Bosnijos piramidės yra savotiškas energijos greitintuvas, siunčiantis ir priimantis informaciją per Saulę.

Daugelis tyrėjų mano, kad skalarinės bangos, atsirandančios dėl sukamojo lauko sąveikos, sklinda 10 milijardų kartų greičiau už šviesos greitį. Jie sklinda per kosminius objektus, nešdami su savimi informaciją (energiją), neprarasdami kokybės ir kiekybės. Šiuos energijos reiškinius galima lengvai išmatuoti šiuolaikiniais moksliniais prietaisais.

Saulė, planetos, piramidės

Be to, Osmanagičius mano, kad visa teritorija, kurioje yra piramidės, buvo sukurta siekiant sukurti labai galingą energetinį kompleksą, kurį vadiname Bosnijos piramidžių slėniu.

Mokslininkas mano, kad senovėje skleidžiamas energijos srautas buvo daug intensyvesnis ir stipresnis, o paskutinio ledynmečio pabaigoje (maždaug prieš 12 000 metų) Žemė buvo energetiškai stipresnė.

Savo atradimu Osmanagičius bando įtikinti pasaulio bendruomenę, kad visos piramidės Žemėje buvo sukurtos labai išsivysčiusių civilizacijų tam tikru tikslu.

Mokslininkas taip pat mano, kad gyvybė Žemėje atsirado įsikišus nežemiškoms jėgoms ir kad rūšys Žemėje ilgainiui pasikeitė per eksperimentus, kuriuose evoliucijai tenka nedidelis vaidmuo, o homo sapiens yra genų inžinerijos rezultatas.

Juk žmonės nėra nei pirmoji, nei labiausiai pažengusi civilizacija planetos istorijoje, mano daktaras Osmanagičius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau