Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 31

Smarkios liūtys sukelia potvynius Oklande, Naujojoje Zelandijoje

Šiaurės Naująją Zelandiją užklupo smarkus lietus, per valandą iškrito iki 90 mm lietaus, todėl dešimtys šeimų buvo priverstos evakuotis iš namų (Paranormal). 

Naktį iš 2021 m. rugpjūčio 30 į 31 d. Vakarų Oklande po potvynio buvo evakuota nuo penkiasdešimties iki šešiasdešimties namų.

Oklendo meras Filas Gofas (Phil Goff) sakė, kad žmonės dažniausiai evakuojasi patys ir apsistoja pas draugus bei giminaičius. Taip pat įsteigti evakuacijos centrai. Oklando nepaprastųjų situacijų valdymo tarnybos teigimu, būtinybė evakuotis panaikino COVID-19 uždarymo taisykles.

Per valandą iškrito iki 90 mm lietaus. Tačiau meras Goffas teigė, kad potvynis iš esmės buvo netikėtas. "Žinojome, kad bus lietaus... tačiau iš pradžių nebuvo jokių požymių, kad tai sukels tokio lygio potvynius, kokie yra dabar."

Rugpjūčio 31 d. potvynis paveikė Kumeu, Ouapai, Ranui, Piha ir Hendersono slėnio bendruomenes. Dėl potvynių ir nuošliaužų uždaryta apie 12 kelių. Gelbėjimo tarnybos, gavusios 150 pagalbos skambučių, iš potvynio vandens išgelbėjo apie 13 žmonių. Meras teigė, kad ugniagesiai, policija ir avarinės tarnybos susidoroja su situacija ir nėra reikalo skelbti nepaprastąją padėtį.

Per 24 valandas iki rugpjūčio 31 d. Kumeu iškrito 208,2 mm kritulių - tai antra drėgniausia diena mieste nuo 1943 m. ir 149 % mėnesio kritulių normos.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau