Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Rugsėjo » 14

Apie prietarus: vestuvės, namai, sveikata, veidrodžiai

Pasak astrologų, kiekvienas žmogus turi savo energetinį lauką. Todėl vienas ir tas pats poelgis gali pakenkti vienam žmogui, tačiau neturėti jokios įtakos kitam. Tačiau geriau nerizikuoti...

Vestuvės

Vestuvės - puiki šventė! Tačiau neigiamo poveikio požiūriu, tai ir ypatingai pavojinga šventė, nes beveik visose vestuvėse įvyksta ir kažkas negero. Gana dažnai pirmieji žingsniai į nevaisingumą, girtuoklystę, barnius ir kitas nemalonias žengiami vestuvėse, todėl būkite atidūs.

• Prieš jaunikiui ir jaunajai sėdant prie vestuvinio stalo būtina patikrinti, ar ant jų kėdžių ar po kėdėmis nieko nėra priberta ar pripilta.

• Jei jaunavedžiai vestuvių naktį lovoje pastebėjo keistų daiktų: kruopų, žemės, adatėlių, o šalia lovos - išpilto vandens, negulkite į šią lovą, o geriau susiraskite kitą vietą.

• Svarbiausias patarimas - mylėkite vienas kitą, saugokite vienas kitą ir būkite laimingi! Nemylėdami neveskite ir netekėkite vien tik dėl to, kad atėjo laikas, tėvai įkalbinėja ar esate nėščia. Nesitikėkite - nieko gero nebus, nieko gero „nesusiklijuos“. Dažniausiai tokios santuokos suyra, nes jose nėra būtinų energetinių kanalų ir nėra pačios galingiausios VISATOS energijos - „MEILĖS“!

• Jei nutarėte su kuo nors susieti savo likimą, būtinai pasitarkite su specialistu, ar tai Jūsų žmogus. Tai Jūsų likimas ar ne? Apsisaugokite nuo nelemtos klaidos. Jei paskubėsite, galite ne tik sau, bet ir kitiems sugadinti gyvenimą.

• Nesitikėkite perauklėti savo pusės šeimyniniame gyvenime - nepavyks. Arba priimkite jį tokį, koks jis yra arba geriau nesituokite. Jei vėliau kils barniai, tai Jūsų namų erdvėje pastebimai pagausės negatyvios energijos.

Tokiais atvejais gali pastebimai pablogėti sveikata, nes negatyvi energija lieka namuose ir niekur iš jų nepasišalina. Neigiama energija kaupiasi namuose, todėl padėtis tik dar labiau blogėja.

• Seniau drausdavo vesti ar tekėti, jei po artimo žmogaus mirties nepraėjo 40 dienų. Pasak astrologų, mirusiųjų pasaulio prakeiksmas yra labai pavojingas. Geriau vestuves švęsti praėjus vieneriems metams po artimo žmogaus netekties.

Namai, butas

Jūs nusprendėte pirkti butą ar namą? Būtinai sužinokite, kas juose gyveno, kas juose vyko, kodėl žmonės nutarė parduoti savo būstą.

Jei namuose ar bute kažkas sunkiai sirgo ar šio būsto gyventojai mirė, buvo nužudyti ar nusižudė, namuose vyko kažkokie nepaaiškinami reiškiniai, namas pastatytas buvusių kapinių vietoje ar šalia jų, tai gerai pagalvokite, ar tokius namus verta pirkti, nes pastebimai padidėja pavojus, kad laimės ir sveikatos juose nebus. Prieš atsikraustydami į namus, kuriuose gyveno kiti žmonės, būtinai išvalykite jų
energetiką. Neveltui seniau į įsigytą namą pirmiausiai Įleisdavo katiną.

• Neapsigyvenkite namuose, kurie degė. Nestatykite naujo namo degėsių vietoje. Nenaudokite sudegusio namo statybinių medžiagų, nes jose lieka negatyvi energija ir informacija. Nieko gero tokiuose namuose nebus. Neigiamą šių namų energetiką numalšinti gali tik specialistai.

• Jei namuose nėra jauku, jei Jums atrodo, kad kažkas Jus slegia ar stebi, jei girdisi kažkieno žingsniai ar garsai, sutvarkius kambarius sklinda nemalonūs kvapai, prašykite specialistų pagalbos.

• Labai naudinga kas 2-3 mėnesius išvalyti namų energetiką. Namų energetiką galima valyti įkrautu vandeniu ir druska, bažnytinėmis žvakėmis ir šventintu vandeniu, aromatiniais kvapais ir smilkalais. Nuo seno teigiama, jog su „juodosios magijos jėgomis“ veiksmingai padeda kovoti druska, ypač tada, jei ji įkrauta ypatinga energija. Druska galima pabarstyti kambarius, namus, stovyklavietes, priglausti prie gydomų vietų. Tačiau panaudotą druską būtina išmesti.

• Jei ant namų slenksčio ar naujuose namuose pastebėsite siūlų, adatų, smeigtukų, peilių, išpilto vandens, žolės, kaulų, smėlio, į ryšulėlius surištų plunksnų, nagų, plaukų, aguonų, grūdų ir kitų pašalinių daiktų, Į tai būtinai atkreipkite tinkamą dėmesį. Be abejo, šiuos daiktus reikia kiek galima greičiau surinkti, tačiau neliesti plikomis rankomis. Šiuos daiktus reikia sušluoti šluotele, išnešti iš kiemo ir sudeginti kartu su šluotele, šluotelės negailėkite, nes sveikatai svarbiau!

• Draugaukite su kaimynais, nes jie neturi tapti Jūsų priešais.

• Dažniau tvarkykite namus. Atminkite, kad senų daiktų, kuriais Jūs nesinaudojate bent vienerius metus, tikriausiai Jums ir neprireiks, todėl be gailesčio išmeskite. Nesipriešinkite, jei kažkas naujo ateina į Jūsų gyvenimą. Atminkite, kad purvas, betvarkė, nereikalingi daiktai - tai negatyvios energijos sankaupa, kuri trukdo į gyvenimą plūstelti teigiamoms permainoms.

Veidrodžiai

• Nepatariama namuose prikabinėti daug veidrodžių. Veidrodinis pasaulis yra labai pavojingas, nes veidrodžiai kaupia visą informaciją apie tai, kas juose atsispindėjo.

• Pavojingi senoviniai veidrodžiai; ypač, įbrėžti, įtrūkę. Tokių veidrodžių namuose geriau nelaikyti.

• Draudžiama veidrodžius laikyti vienas prieš kitą, nes gali susidaryti tunelis veidrodinio pasaulio būtybėms. Negalima palikti uždegtų žvakių prieš veidrodį, nes susidarys praėjimas į anapusinį pasaulį.

• Miegamajame geriau veidrodžių nelaikyti, o tuo labiau daryti veidrodines lubas, nes miegantis žmogus neturi atsispindėti veidrodyje. Gana dažnai lovos galvūgalyje kai kurie žmonės įmontuoja veidrodžius. Tai draudžiama daryti.

• Nesikalbėkite ilgai su savimi, sėdėdami prieš veidrodį, valandų valandas nekeiskite mimikos į gestų prieš veidrodį. Sakoma, jog yra buvę atvejų, kai veidrodžiai iš nėščių moterų „atimdavo“ vaisių (persileidimas) ar kūdikio pradėjimo energiją (nevaisingumas).

• Negalima žiūrėti į savo atvaizdą veidrodyje su uždegta žvake, nes taip sukursite savo antrininką. Tokio veiksmo pasekmė: asmenybės dvilypumas, psichikos ir galvos smegenų sutrikimas.

• Jei veidrodis sudužo, nežiūrėkite į šukes, jas tuoj pat kruopščiai surinkite ir išneškite.

Sveikata

Pats stipriausias vaistas - meilė. Mylėkite save, mylėkite artimus žmones, vaikus ir visą pasaulį, kuriame gyvenate. Be Jūsų prašymo niekam neleiskite įsikišti į savo energetiką. Mylėkite savo kūną ir jo klausykite. Beveik visada sveikata sutrinka, jei ilgesnį laiką būna sutrikęs energetinis laukas. Jei tenka ilgai gydytis, o sveikata negerėja, būtinai pagalbos kreipkitės į parapsichologus.

Jei savo krepšyje ar ant darbo stalo radote nežinia iš kur atsiradusių daiktų, būkite atsargūs, nes jie Jums gali pakenkti. Nesilieskite prie šių daiktų plikomis rankomis, pasistenkite juos surinkti, sudeginti, o pelenus išbarstyti tose vietose, kuriose nevaikšto žmonės.

Nedovanokite savo nuotraukų bet kam. Nuotrauka - galinga jungtis su Jumis. Nesvarbu, kur Jūs esate, Jus galima ir per ją paveikti. Negalima bet kam dovanoti ir savo daiktų bei plaukų sruogų ir t.t.

• Jei esate sudirgę ar net įniršę, tai muškite pagalves, daužykite indus, spardykite baldus, lauke šaukite visu balsu, vonioje iškeikite tekančio vandens srovę, tačiau savo negatyvių emocijų neišliekite ant artimųjų. Atminkite, kad šeimyninės laimės indą sudaužyti - lengva, o suklijuoti - labai sunku.

• Jei pagalbos kreipėtės į astrologus ar kitus specialistus, tai būtinai pasiimkite ir sunaikinkite tuos savo daiktus ir nuotraukas, kuriuos buvote nunešę. Nepasikliaukite likimu, nes Jūs nežinote, ką darys su tais daiktais. Atminkite, kad svetimo vyro ar moters suviliojimas - tai įsikišimas į kito žmogaus likimą, jo pavertimas „zombiu“. Už tai visada baudžiama! Dar blogiau, už tai teks atsakyti sveikata ir savo vaikų problemomis.

• Kai ruošiate valgį - nesikeikite. Tai darykite su gera nuotaika, nes kitaip savo šeimos narius pamaitinsite negatyvia energija. Tai sveikatos artimiesiems nesustiprins.

• Kai valgote, nežiūrėkite televizoriaus, o tuo labiau - nežiūrėkite siaubo filmų, kriminalų, nemalonių naujienų ir muilo operų. Jei valgydami jaučiate stiprias emocijas, tai suvalgote stresinėmis emocijomis užkrėsto maisto.

• Jei darbe šalia Jūsų, o dar blogiau - už nugaros sėdi „blogas“ žmogus ir Jūs iš darbo grįžtate prastos nuotaikos ir pervargę, tai energetinio vampyrizmo požymis. Panašius simptomus galite pajusti ir bendraudami su draugais, giminėmis bei kitais žmonėmis. Jums būtina išmokti statyti veidrodinę užtvarą tarp savęs ir šių žmonių.

• Nekeikite artimųjų, ypač savo vaikų, nes jiems galite pakenkti.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau