Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (422) Komentarų: (0) (27.04.2018 - 07:10)

Prietaras, kai kaista ausys

Seniai žinoma, kad tam skruostų paraudimas ar, pavyzdžiui, delno niežėjimas, susiję su tam tikrais įvykiais. Skruostai parausta tada, kai juntame gėdą, o dešinį delną niežti, sakoma, prie svarbų susitikimą.

prietarai, kaista ausys, ausis

Tačiau ar kada susimąstėte, ką reiškia, kai kaista ausys?

Užsienio portale moterims „Grimuar“ rašoma, kad abiejų ausų „degimas“ susijęs su tuo, kad kažkas jus prisimena, apie jus kalba. Neįmanoma nustatyti, kokia ta kalba būna – teigiama ar neigiama, tačiau tai, kad esate minimas, galite būti garantuotas.

Tai, kad ėmė kaisti ausys, gali būti susiję su tam tikrais aplinkos pokyčiais: sakoma, kad jeigu ėmė staigiai kaisti abi ausys, gali pasikeisti oras, pradėti lyti.

Taip pat paraudusios ir degti pradėjusios ausys įspėja apie netikėtas ir labai svarbias žinias, kurios netrukus jus pasieks.

Būkite budrūs ir stebėkite save. Pasirodo, mūsų kūnas gali išduoti daug daugiau, nei galėtume pagalvoti.

Primename, kad tai yra prietaras, kuriuo galima tikėti arba į kurį galima pažvelgti su šypsena veide!Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

ŽYMĖS: ausis, burtai, kaista ausys, magija, prietarai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Atsisveikinkite su sąnarių, kojų skausmu šiuo įrodytų m...

Atsižvelgiant į neseniai padarytus tyrimus. 30 % suaugusiųjų kenčia nuo sąnarių skausmo, kuris gali būti sukeltas daugelio li...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mokslininkai aptiko sėklas, kurios gali išgydyti vėžį...

Vėžys - mūsų laikų maras, mokslininkai leidžia milijonus dolerių bandymams rasti vaistus nuo mirtinos ligos. Šiame straipsnyje ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Ką žinote apie gydomasias sidabro savybės...

Visi gamtos turtai apdovanoti visatos energija. Vienų ji silpnesnė, kitų – stipresnė. Štai metalai ir akmenys tinka net...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Perpjaukite keletą citrinų ir padėkite prieš lovą...

Geriau tai už, bet kokį energetika! Citrina gyvenimą gali pagerinti įvairiais būdais. Citrina labai gerai valo daiktus. Jis gal...