Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (518) Komentarų: (0) (10.10.2018 - 14:45)

Prietarai apie veidrodžius

Prietarai. Niekada net laikinai nevertėtų guldyti stačiakampio veidrodžio prie sienos ilgąją kraštine – tokia lyg karsto padėtis itin neigiamai veikia aplinkos energiją.

Namie kabantis didelis veidrodis turi atspindėti visu ūgiu aukščiausią šeimos narį taip, kad virš galvos liktų mažiausiai sprindis tuščios veidrodžio erdvės, nes jei vizualiai “nekertama” galvos dalis arba žiūrint reikia pasilenkti – namie nelaukite laimės, gerovės ir sveikatos, be to ir sutarimo nebebus. Kinijoje, net tikima, kad prie nematomos veidrodyje kūno dalies laikui bėgant gali prikibti kokia nors liga.

Nors ir madingi senoviniai veidrodžiai, tačiau jų vieta ne namuose o muziejuose turėtų būti, būtent dėmės veidrodyje byloja, kad jo laikas atspindėti gyvenimą baigėsi. Paprastai veidrodis sugeria blogą energiją.

Veidrodžiai, kuriuose atsispindėjo padarytas nusikaltimas, ypač pavojingi vaikams, nes, gyvenant šalia tokio daikto, juos persekioja naktiniai košmarai, jiems vaidenasi. Todėl veidrodžių meistrai nepataria pirkti senovinių veidrodžių antikvarinėse parduotuvėse arba pasilikti atminimui mirusio giminaičio veidrodį.

Veidrodis, kuriame atsispindi lova, gali tapti nemigos, išsiblaškymo, nuovargio, košmarų ir net psichikos bei atminties sutrikimų kaltininku.

Jeigu pakabinsite veidrodį galvūgalyje, nenustebkite, kad po kelių mėnesių prireiks psichiatro pagalbos, jei pakabinsite veidrodį kojūgalyje – tapsite nuolatiniu vidaus ligų gydytojų pacientu. Nes miegantis žmogus būna atviras ir beginklis prieš energijų srautus.

Nelaikykite įskilusių, nuskeltais kraštais veidrodžių – antraip prisišauksite nelaimę.

Dviese vienu metu žiūrėti į veidrodį – įsimylėsite tą patį žmogų ir kentėsite.

Sudužo veidrodis – nelaimė, tačiau, jei veidrodį ne šiaip išmesit o užkasit, veidrodis nusineš jūsų nelaimes, taigi šukes būtina surinkti, sudėti į spalvoto šilko (drobės ar lino) skiautę, surišti kryžmai kampus, išnešti iš namų, ir užkasti į žemę (idealiausia pušyne) bei padėkoti: “Ačiū už tai, kad man tarnavai, kad suduždamas pasiėmei visas nelaimes”.

Jei iškrito veidrodėlis – susipyksit su kuo nors, jei sudužo – issiskirsit. Tačiau, egzistuoja prietaras, kad sudaužyti veidrodį – ne šiaip nelaimė, o nesėkmės ištisus septynerius metus, tad su veidrodžiu reikėtų elgtis gan pagarbiai bei atsargiai.

Aštrios neįrėminto veidrodžio briaunos gali sukelti nerimo jausmą, todėl veidrodžius būtina įrėminti.

Atkreipkite dėmesį, kas atsispindi jūsų kambario veidrodyje. Jeigu jūsų kambarys užgriozdintas, veidrodis, be jokios abejonės, padidins netvarką ir visos jūsų bėdos padvigubės.

Pastatykite veidrodį taip, kad jis atspindėtų gražius dalykus. Galbūt tai bus už lango augantys medžiai ar gėlės, ant lentynos stovinti graži vaza… Veidrodžio atspindys padvigubins teigiamas erdvės savybes.

Seni žmonės kalba, kad negalima valgyti žiūrint į veidrodį, taip pat žiūrėti sau į akis. Mokslininkai bioenergetikai aiškina, kad ilgai į veidrodį stebeilytis tolygu save sendinti, nes žmogaus energija, atsispindėjusi nuo veidrodžio, mažina ir netgi naikina jo apsauginę aurą. Kuo daugiau į save žiūrim, tuo daugiau netenkam jėgų.

Veidrodis vaikams itin pavojingas. Negalima vaikų iki vienerių metų amžiaus net prinešti prie veidrodžio, nes toks vaikas blogai augs, vėliau pradės dygti dantys, gali kilti problemų dėl kalbos. Saugokite ir vyresnius vaikus. Netyčia sudaužius veidrodį, juos nelaimės persekios net septynerius metus.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar